
Proč hodiny angličtiny ve školách někdy vůbec neprobíhají v angličtině?
Také vám to nedává smysl? Mít hodinu angličtiny a přitom nemluvit anglicky, neslyšet angličtinu kolem sebe, nepřemýšlet v angličtině, neučit se reagovat v angličtině… prostě se doslova a do písmene v angličtině nekoupat? Ani nám to smysl nedává. Je přeci logické, že když se děti učí psát, číst, počítat, když se učí zeměpis, dějepis, prvouku…, prostě cokoliv, tak jsou daným...















