I vaše dítě se naučí skvěle anglicky!

Je jen potřeba zvolit metodu, která je pro jeho mozek přirozená a zábavná.

A právě takovou metodu vám níže představíme a navíc si ji můžete zdarma vyzkoušet.

Žáci zvládnou dosáhnout maturitní úrovně angličtiny už na základní škole. Zkuste to také!

Poslech

Výslovnost

Čtení

Slovní zásoba

Gramatika

Tvorba vět

Unikátní program na výuku angličtiny vytvořený předními neurovědci

Vypadá to jako počítačová hra. Obrázky, animované postavičky, mluvená řeč a zvuky, které vám po každém pokusu dají vědět, zda jste odpověděli správně či ne, takže váš mozek hned ví, co si má pamatovat a co ne.  A nezapomeňme na body a extra bonusy když vám to jde 🙂

I když to vypadá jako hra, nenechte se mýlit. Mozek se učí pokusem a omylem v ohromné frekvenci kolem 800 pokusů za hodinu. Trpělivě s vámi trénuje vše, co je potřeba. Jakmile začínáte odpovídat správně, program vám začne přidávat na obtížnosti. Učíte se tak mnohem zábavněji a hlavně několikanásobně rychleji.

Jak to funguje?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Program vám je k dispozici kdekoliv máte přístup k internetu a počítači. Během zakoupených kalendářních měsíců máte neomezený přístup k lekcím. Program v prvním kroku připraví mozek na angličtinu, aby další učení šlo snadněji a rychleji. Program je 100% adaptivní, což znamená, že se s každým kliknutím přizpůsobuje Vám. Cokoliv vám jde, projdete rychle a čas efektivně využíváte tím, že se soustředíte na oblasti, ve kterých máte nedostatky. Díky propracovanému systému různých cvičení, které rafinovaně trénují anglické dovednosti, najednou zjistíte, jak moc se posouváte. Detaily toho, co se v programu skrývá, vám vysvětlíme ve videu.

Tohle může být i váš příběh...

Chtěla jsem, aby děti uměly dobře anglicky. Ve škole se naučily barvy, školní předměty, trochu se představit, ale nic víc, a byl to boj donutit je, aby se učily, když je to nebavilo. Zkoušela jsem tedy různé formy výuky, ať už to byl konverzační kurz, který ovšem stál značnou sumu peněz, individuální výuku online či různé aplikace. Nic z toho ovšem nebylo zároveň zábavné, interaktivní a současné systematické a cenově přijatelné. Byla jsem už zoufalá. A taky jsem neměla moc peněz na to, abych platila každému zvlášť soukromého lektora, a ještě dohlížela na to, zda se učí.

Když jsem objevila SciLearn, byla jsem ze začátku skeptická, předpokládala jsem, že to bude jedna z dalších položek, které odškrtnu jako vyzkoušené a neúčinné aplikace. Jak hluboce jsem se mýlila. Už velmi brzy se dostavily výsledky. Děti nejenže program bavilnemusela jsem dohlížet na to, zda se učí, protože se prostě sami přihlásily a dělaly si program, ale také se začaly zlepšovat jejich jazykové schopnosti. Dodneška si pamatuji, jak jsme jednou jeli autem a poslouchali jsme rádio. Najednou děti začali překládat písně, které dříve vůbec nevnímaly. Postupem času začaly sledovat Přátelé v angličtině bez titulků a dnes, asi po dvou letech používání programu SciLearn, sledují nejen filmy v originále, ale pokud je nějaká kniha na trhu, která ještě není přeložená, a děti by ji si ji rády přečetly, koupíme ji, neb jim nedělá problém číst v angličtině.

Také začali děti chodit do online konverzace, kterou je možné taky přikoupit k programu a paní lektorka V. Svatošová dětem vybírá zajímavá témata, hodiny jsou interaktivní a vždy je ochotna pomoci, pokud potřebujeme něco v souvislosti s angličtinou.

Právě jsme se vrátili z cest po Skandinávii. Děti se zde domlouvaly nejen v obchodě, jako základní fráze, ale byli schopné konverzovat s paní na mole u moře, bavily se s paní v muzeu, objednali si nejen lístky do muzea, ale konverzovali i v kavárně a mohla bych s výčtem pokračovat.

Dceři je 13 a synovi 15 let, ale jsem si jistá, že bez programu SciLearn by se na takovou úroveň v klasickém školství nedostali dřív než, a kdo ví jestli, někdy v maturitním ročníku. Když mi někdo vykládá o problémech s učením se angličtiny, odkážu ho na SciLearn. Koupila jsem si ho taky a ted “paří” celá rodina.

Je to interaktivní a přitom se člověk učí a to vše za rozumnou cenu. Proto kudy chodím, tudy SciLearn doporučuji 🙂

Lenka Hadašová

maminka 2 dětí, lektorka němčiny a češtiny pro cizince

"Moduly pro přípravu mozku na angličtinu byly velmi zvláštní, docela mě bavily a byly jednoduché, ale nejdříve jsem si myslel, že mi to výrazně nepomůže. A pak se stal zázrak, začal jsem sledovat seriál Přátelé bez anglických titulků a rozumím tolik, že už dokážu zachytit děj, docela se zabavit a nemám k tomu odpor jako jsem měl ještě před měsícem. Věřím, že progres bude pokračovat. Líbí se mi komunikace – lektorka mi vždy vše srozumitelně vysvětlí, reaguje a vyřeší vše obratem, doporučuji, je to nejvhodnější řešení pro mě."
Ján Pohánka
„SciLearn používám s přestávkami již několik let. Přestože jsem v kategorii 59+ a výuka je spíš určena pro děti školou povinné, nemohu si SciLearn vynachválit. Díky SciLearn se výrazně zlepšilo mé porozumění mluvené angličtině, daleko lépe rozumím hovorové řeči a jsem nyní schopen poslouchat anglická videa na Netflix, YouTube i v rámci různých online kurzů v plné rychlosti. Za to děkuji především své lektorce, která mi poskytuje statistiky mého učení a vždy mi obratem vyšla vstříc. SciLearn proto opravdu doporučuji dalším zájemcům, a to nejenom z řad dětí a školáků. Jsem opravdu velmi spokojen. "
Petr MaňasProgramátor
„Kristýnka začala ve 4. třídě. První výsledky jsme viděli už po pár měsících, ale opravdový zlom nastal po zhruba 8 měsících, kdy se ve škole zlepšila i v českém čtení a jiných předmětech. V páté třídě vyhrála školní anglickou olympiádu, v šesté třídě byla druhá na okrese a pak vyhrála. S rezervou udělala Cambrige zkoušky A2, v patnácti letech zvládla úroveň B2 a v osmnácti C1. Lze dosáhnout skvělých výsledků i přes dyslexii, ADD. Rozhodně mohu program Fast ForWord doporučit.“
Iveta DufkováMaminka Kristýnky, lektorka angličtiny
Najviac sa mi páči prístup - učenie prostredníctvom hry, postup vlastným tempom a opakovanie problematických oblastí. Prístup zamestnancov/lektorky Veroniky Pavlovej bol vždy veľmi príjemný, nenásilný a ústretový. Čo sa týka výuky, je veľmi intuitívna a vidím, že mojej dcére sa angličtina dostáva "do krvi". Určite by som školu odporúčala.“
Mária VišňovskámaminkaSabinky
„Do scilearn se zapojily moje tři děti postupně jak rostly. Scilearn je baví, neodmítají si k němu sednout, angličtinu mají rádi. Nejstarší dcera čte a mluví anglicky skvěle, filmy už odmítá sledovat v rodném jazyce a v původním znění jim bez problémů rozumí. Mladší kluci se zlepšují a je super, že jsou 3x týdně v kontaktu s angličtinou. Na scilearn oceňuji časovou flexibilitu (program si můžete zapnout tehdy, když Vám to vyhovuje), samostatnost (dítě je schopno si ho zapnout a ovládat samo) a kvalitu (dítě se učí angličtinu zábavným způsobem, posouvá se dopředu postupně). “
Silva ProcházkováMaminka 3 dětí
"Moje dcera Klára (4. třída) byla letos na příměstském táboře s rodilou mluvčí (Kanada), bez česky mluvícího dalšího lektora. jednalo se o malou skupinu stejně starých dětí. Byla schopná se bez problémů dorozumět (na rodíl od ostatních dětí, které za ní prý pořád chodily: "zeptej se jí, jestli...." ). Měla z toho velkou radost a já taky. Jsem přesvědčená, že hlavním důvodem bylo používání SciLearn programu, který využíváme přibližně dva roky. Žádné další kroužky kromě školní angličtiny od 3. třídy, kdy s angličtinou začala, nemá."
Lucie Kuchařovámaminka Klárky

„Program SciLearn je perfektní. Je založený na propracovaném systému učení a intenzivním opakování, který přináší skvělé výsledky.

Naše dvě děti jsou v programu od jara 2020, kdy začal covid. A bylo to správné rozhodnutí, SciLearn více než nahradil online školní výuku. V prvních týdnech a měsících se děti naučily pěkný seznam slovíček, nějaké hlášky z jednotlivých her (pronášené s patřičnou výslovností a intonací) a v neposlední řadě velmi pěkně vyslovovaly.

Teď, po 3 letech, je jejich pokrok již velmi dobře patrný. Dcera (12 let) už dokázala přečíst knížku pro teenagery v originále (a většině rozuměla, protože dokázala převyprávět, o čem byla, a když jsme z ní četli nahlas, smála se na správných místech). Svůj pokrok akceleruje také sledováním videí na TikToku apod. Začala psát i krátké příběhy – gramaticky nemá vše správně, nicméně její projev je naprosto smysluplný a takové fráze byste u šesťačky, která má angličtinu od 3. třídy, opravdu nečekali – obvykle se k nim studenti dostanou až někde na úrovni B2, C1.

Syn (10 let) se zase snaží porozumět komentátorům své oblíbené PC hry, když sleduje na internetu turnaje. Ještě se doptává na různá slovíčka, ale dost už rozumí. Také dokáže konverzovat na nějaké jemu blízké téma. Originál knihy ještě nečte, ale zvládne zjednodušený příběh, umí si o něm jednoduše popovídat. Program je skvělý, protože rozvíjí totiž přesně ty dovednosti, na které ve škole často není moc času a které chce každý umět – tedy mluvení a porozumění mluvenému slovu. Přitom se ale nezanedbává ani gramatika (ta se ale učí odposlechem a intenzivním tréninkem struktur) a slovíčka.

Není to levné, ale za ty peníze to rozhodně stojí.“

Ilona Zděňková

maminka 2 dětí

Vyzkoušejte si program zdarma

Vyberte správný formulář (testujete pro sebe nebo dítě nebo pro školu, organizaci či své studenty) a vyplňte ho, ať víme, kam vám můžeme poslat odkaz do dema a informace o programu na míru přímo vám.

Registrace vás samozřejmě k ničemu nezavazuje a z našeho seznamu se můžete kdykoliv odhlásit jedním kliknutím.

Testuju pro sebe jako dospělého studenta nebo pro své dítě

Programu testuji pro sebe nebo své dítě, konkrétně pro:
Pošleme vám přístup do dema a informace týkající se výuky angličtiny se SciLearn English. Můžete se kdykoliv odhlásit v každém emailu. Seznamte se s našimi zásadami zpracování osobních údajů.

Testuju pro školu, jinou organizaci nebo jako lektor pro své studenty

Programu testuji pro školu, soukromé studenty nebo firmu, konkrétně pro:
Pošleme vám přístup do dema a informace týkající se výuky angličtiny se SciLearn English. Seznamte se s našimi zásadami zpracování osobních údajů.