Staňte se lektorem SciLearn English

Cesta, jak pomoci vašim studentům dosahovat větších a rychlejších úspěchů v učení angličtiny.

Jste soukromým lektorem angličtiny, učitelem angličtiny na některé škole nebo jazyková škola? Máte zájem, aby vaši žáci či studenti v angličtině postupovali rychleji?

Hledáme právě vás!

Hledáme lektory angličtiny a partnery z řad jazykových škol, kteří by tuto efektivní metodu zařadili do své nabídky jazykového vzdělávání.

Nejde o náhradu učitele angličtiny, ale o výrazný akcelerátor učení, který vašim studentům pomůže získat maximum z času stráveného s vámi. I vy budete mít radost z toho, jakých výsledků vaši studenti budou dosahovat.

 

Tato výuka je vhodná jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé, mohou s ní pracovat děti už od 6 let i dospělí, proto se může stát plnohodnotnou součástí vaší výuky angličtiny pro všechny věkové kategorie i úrovně studentů. 

Zjistěte víc

Pokud máte zájem stát se nezávislým lektorem našich programů, vyplňte, prosím, následující formulář. Následně Vás budeme kontaktovat s podrobnými informacemi o podmínkách spolupráce a certifikace lektorů.

Do poznámky napište něco málo o sobě.

Budeme vás kontaktovat ohledně informací o lektorství SciLearn English a občas vám zašleme emaily týkající se výuky angličtiny se SciLearn English. V každém e-mailu se můžete odhlásit. Seznamte se s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme. Najdete je zde.