Jste věčný začátečník a chcete se konečně posunout na vyšší úroveň?

Nebo si chcete ještě zlepšit Vaši docela dobrou angličtinu?

S námi to zvládnete!

Milióny studentů po celém světě dosahují výsledků v učení angličtiny, které si mnozí před pár lety ani nedovedli představit. Využívají při svém učení vyjímečný program hodnocený jako špička ve výuce angličtiny - jde v podstatě o trénink mozku, který se soustředí nejprve na vytvoření základních struktur, které mozek potřebuje k tomu, aby angličtinu dokázal lépe vnímat. Pak jde učení snadněji a hlavně rychleji.

Co vás čeká?

Vypadá to jako počítačová hra. Obrázky, animované postavičky, mluvená řeč a zvuky, které vám po každém pokusu dají vědět, zda jste odpověděli správně či ne, takže váš mozek hned ví, co si má pamatovat a co ne.  A nezapomeňme na body a extra bonusy když vám to jde 🙂

I když to vypadá jako hra, nenechte se mýlit. Mozek se učí pokusem a omylem v ohromné frekvenci kolem 800 pokusů za hodinu. Trpělivě s vámi trénuje vše, co je potřeba. Jakmile začínáte odpovídat správně, program vám začne přidávat na obtížnosti. Učíte se tak mnohem zábavněji a hlavně několikanásobně rychleji.

Jak to funguje?

Program vám je k dispozici kdekoliv máte přístup k internetu a počítači nebo iPadu. Pracujete 3-5x týdně. Stanovíte si délku lekce od 30 do 90 minut. Program je 100% adaptivní, což znamená, že se s každým kliknutím přizpůsobuje vám. Cokoliv vám jde, projdete rychle, a čas efektivně využíváte tím, že se soustředíte na oblasti, ve kterých máte nedostatky. Díky propracovanému systému různých cvičení, které rafinovaně trénují anglické dovednosti, najednou zjistíte jak moc se posouváte. Detaily toho, co se v programu skrývá vám vysvětlíme ve videu.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Často kladené otázky

Co se dá zvládnout za jedno pololetí?

Za jedno pololetí projde průměrný žák 1-2 moduly. Bude záležet jednak na dovednostech žáka (nejen úroveň angličtiny, ale i úroveň jeho kognitivních funkcí - soustředění, poslechové paměti atd.) a také samozřejmě na tom, jak často a jak dlouho bude student pracovat. Přípravu mozku na angličtinu žáci mohou zvládnout i za 3 měsíce práce, pak mohou začít s modulem, který jim pomůže s gramatikou a slovní zásobou.

Jak dlouho trvá zvládnutí angličtiny se SciLearn English?

Odpověd na tuto otázku je individuální. Průměrné výsledky, které vidíme u žáků, kteří pravidelně pracují, ukazují, že potřebují cca 4-6 školních let na dosažení úrovně B2. Poté už angličtině rozumí natolik, že jsou schopni ji používat v běžném životě a záleží pak většinou na věku žáka, kdy dokáže udělat zkoušky na úrovni C1. Pokud žáci začínají na prvním stupni, většinou se jim podaří dosáhnout úrovně B2 před ukončení základní školy.

Pro koho je program vhodný?

Program SciLearn English je vhodný pro děti od 6 let až po dospělé bez ohledu na to, na jaké úrovni angličtiny se nacházejí. Program je postavený tak, že se přizpůsobuje potřebám studenta a vede ho až k akademické úrovni rodilého mluvčí. Tento program se používá i v mnoha mezinárodních školách a používají ho i rodilí mluvčí, například při přípravě na zkoušky na vysokou školu. Využívají ho i někteří učitelé angličtiny ke zdokonalení své angličtiny a výslovnosti.

Je účinnost programu ověřena?

Ano. Program byl testován ve více než 300 studiích, mnohé z nich uskutečněné na světově známých univerzitách (Harvard, Stanford, MIT atd.). Díky těmto studiím byl ohodnocen nezávislou institucí What Works Clearinghouse, která patří pod Ministerstvo školství USA, jako nejúčinější program na rozvoj jazykových dovedností v angličtině. Program byl ověřený i praxí na více než 3 mil. studentech.

V čem je program tak vyjímečný?

Připravuje mozek na angličtinu

Trénuje kognitivní funkce v angličtině a vytváří otisky anglických fonémů v mozku.

Intenzivně trénuje a přizpůsobuje se

Trénuje všechny aspekty řeči a průběžně se přizpůsobuje úrovni studenta.

Koučuje výslovnost a plynulost čtení

Dokáže naslouchat studentovi při plynulém čtení a průběžně ho opravovat a koučovat.

Co byste měli vědět

Podpora lektora

Hned po objednání vás bude kontaktovat váš lektor, který vám vše vysvětlí a dle vašich znalostí vám přiřadí vhodný modul. Kdykoliv vám něco nepůjde nebo budete mít otázku, můžete zavolat vašemu osobnímu lektorovi.

Čas a frekvence práce

Máte možnost si zvolit frekvenci práce 3x nebo 5x týdně a délku lekce 30-90 minut. Čím častěji a déle pracujete, tím se více naučíte, ale to je asi každému jasné 🙂

Příprava mozku na angličtinu

Nejprve budete pracovat v modulu, který vám připraví mozek na správné vnímání anglických foném. Převedeno do řeči počítačů -váš mozek si nahraje potřebný upgrade, aby vám angličtina rychleji šla.

Výkazy vaší práce emailem

Každý týden dostanete od nás soubor reportů s informacemi o tom, jak se vám daří. Uvidíte tam nejen jak postupujete modulem, kolik máte hotového, ale také například v čem chybujete.

Technické požadavky

K práci budete potřebovat počítač, iPad nebo Chromebook připojený k internetu. Nezapomeňte také na kvalitní sluchátka s mikrofonem (i když ten budete potřebovat až později v modulech ClearFluency).

Připravte se ke startu

Teď zbývá jen vaše rozhodnutí. Jdu do toho a budu pracovat pravidelně. První přestávku si udělám nejdříve za 3 měsíce, protože to je zhruba doba, kterou můj mozek potřebuje, aby si úvodní trénink "sedl" a dostavily se první znatelné výsledky.

Co o nás říkají naši dospělí studenti

Gabriela H. - věčný začátečník, v programu pracuje 1 rok

Hlavně z časových důvodů mi výuka vyhovuje. Ve večerních hodinách se už můžu věnovat sama sobě. Touto formou výuky jsem poznala, že angličtina není tak hrozně těžká, jak jsem si nejdřív myslela. Líbí se mi pochvala po splnění úkolu. Už po měsíci jsem byla učitelem na kurzu angličtiny který navštěvuji souběžně pochválena, jak dobře čtu. Doporučuji hlavně věčným začátečníkům, jako jsem byla já a vždy to vzdala

M.P. Praha - věčný začátečník v anglickém jazyce, ruštinářky během prázdnin “přeučeny” na angličtinářky se na mém přístupu k cizímu jazyku “podepsaly”, celkem 7let AJ na základní a střední škole.

Vzhledem k tomu, že nejdříve začala pracovat v programu dcera, která navštěvuje dvojjazyčnou školu, již jsem věděla co mě čeká. Šla jsem do toho ze zvědavosti, zda tento program dokaže i mě něco naučit (k čemuž jsem do té doby byla skeptická). Je těžké “urvat” si 30min 5x týdně pro sebe, poté to již odsýpá….. při práci v programu pro mě je potřeba absolutní soustředěnosti a pozornosti. K mému překvapení mi veškerá cvičení počínaje různě vysokými zvuky, opakujícími slovíčky pomohly k lepšímu porozumění v AJ….strach z mluvení mi zatím “neodbouraly”. Doporučila bych program lidem, kteří se chtějí v AJ posunout a nemají času nazbyt, aby mohli docházet na kurzy a exceletně tento program pomáhá dětem - studentům jako doplněk k výuce.

Žaneta Šestáková, Praha 10 - s angličtinou začala až v dospělosti

Angličtinu jsem začala studovat jako samouk až v dospělosti. 2 roky jsem navštěvovala jazykový kurz s dalšími cca 5-7 studenty, 3 roky jsem měla angličtinu na vysoké škole. Cítila jsem, že potřebuji řád a disciplínu, jinak se jazyku věnovat nebudu.

Když jsem se dozvěděla o možnosti vašeho internetového kurzu, který mě svým programem zaujal, neváhala jsem ani chviličku. Předtím jsem totiž vyzkoušela různé jazykové kurzy, jež nabízí ukázkové hodiny. Žádný mě ale nepřesvědčil.

Výukový program SciLearn English vidím ze svého pohledu jako program, který nenásilnou formou pomáhá poslechu, čtení a výslovnosti v angličtině.

S programem pracuji rok a půl a progres u mě je znatelný. Nejen sama před sebou, ale ani před rodinnými příslušníky (zvlášť před pubertálním synem :-)) se již nestydím mluvit, resp. číst nahlas. Rovněž se nesnažím překládat slovo od slova, ale nejdříve si článek (stať) přečtu celý a pomalu se snažím pochopit obsah. Pro mě je to obrovský posun.

Program bych rozhodně doporučila lidem, jako já, kteří s angličtinou začali později, jazyk v podstatě nemají možnost používat, ale mají velkou touhu se ho naučit a alespoň částečně porozumět filmům nebo písním v angličtině, případně poradit cizincům, kteří chtějí poradit.


Zuzka L. - zábavné učení

"Mám 33 rokov a po tom, čo som sa angličtinu učila na strednej a chvíľku v jazykovej škole som dokázala čítať knihy v ľahšej angličtine a dorozumela som sa „rukami nohami“. Hľadala som niečo, čo mi pomôže rozumieť hovorenému slovu a dodá mi odvahu hovoriť po anglicky plynulo a so správnou výslovnosťou. Keď som natrafila na program FFW a prečítala si o utváraní „anglického mozgu“ mala som pocit, že to je to, čo potrebujem. Program mi ponúkal cvičenia so zvukmi, ktoré nemali s angličtinou navonok nič spoločné, ale boli zábavné a ja som sa snažila získavať čo najviac bodov. Potom cvičenia so slovami alebo príbehom s následnými úlohami. Vtipná a milá grafika, neustále opakovanie a postupné môjmu pokroku prispôsobené zvyšovanie náročnosti mi vyhovovalo a motivovalo ku (takmer :)) každodennej práci. Vyzdvihujem aj možnosť konzultácií s lektorkou, ktorá mi ochotne a milo pomáhala a radila. Zatiaľ som v programe pracovala krátko, ale i tak vnímam, že sa rozšírila moja slovná zásoba a zlepšila citlivosť ucha na rôzne odtienky vo výslovnosti podobne znejúcich slov. Program odporúčam všetkým, ktorí sa radi učia hravou formou a uprednostňujú domáce prostredie a flexibilné načasovanie práce."  

"Konečně kurzy, které mají význam. Pokrok jsem na sobě cítila už opravdu po intenzivní měsíční práci. Když jsem v autě cestou do práce poslouchala písně, jsem zjistila, že angličtinu slyším jasněji. Po několika dalších týdnech a měsících byl obrovský posun i v porozumění mluvené řeči. Slovíčka a vlastně celé fráze se velmi lehce fixují v mozku, přijde mi úplně krásné, jak si slova hned zapamatuji. Jakoby byl můj mozek na angličtinu konečně naprogramován. Nyní pracuji už půl roku a stále mě to baví a jdu dál. Mohu jen a jen doporučit."
Martina Weinhöferová

„Se SciLearn English jsem byla velmi spokojená. když jsem měla dotaz vždy mě bylo vše vysvětleno. Velmi zajímavá a netradiční výuka. Velká výhoda je v tom, že si člověk výuku organizuje sám - čas i místo. Chválím a doporučuji.
Ivana Musilová

"Lektorka mi byla oporou. Vždy se mi plně věnovala a snažila se v rámci programu vše vysvětlit a poradit, jak na daný typ cvičení, nebo jak pracovat s týdenním hodnocením a využít ho ve svůj prospěch k dalšímu zlepšení."
Kateřina Blechová

"Každý týden komunikace, zda je vše OK. Velice příjemná a vstřícná lektorka. Moc doporučuji. Vždy profesionální přístup a v případě komplikací okamžitě pomohla situaci vyřešit. Z její strany byla vždy cítit velká podpora a motivace k výuce jazyka."
Šárka Kozáková

"Kurz se mi velice líbí, je super že můžu pracovat kdy chci, odkudkoliv a ještě si u toho hraji. Je překvapující, jak rychle dělám pokroky. Kurz bych určitě doporučila všem, co se opravdu chtějí naučit jazyk."
Nikola Richterová


Jaká je cena programu?

Výuka angličtiny s tímto programem stojí v zahraničí 300 USD (7,500 Kč) na měsíc. V ČR se platí za individuální lekce angličtiny běžně platí kolem 300 Kč. Tento program je na míru šitý vám a využíváte 3-5 lekcí týdně tzn. až 20 lekcí měsíčně, což by vás stálo cca 6,000 Kč.

POŘIĎTE SI PROGRAM ZA ZLOMEK BĚŽNÉ CENY KURZŮ ANGLIČTINY


Chcete si nejprve program vyzkoušet?

Co je asistent anglického čtení a výslovnosti?