Ceník pro individuální výuku

Děti 6 - 18 let
od 550 Kč/měsíc
tj. cca 28 kč/lekce
Určené pro žáky základních a středních škol v denním studiu.
Cena se odvíjí od počtu objednaných měsíců.
Dospělí 18+
od 1 100 Kč/měsíc
tj. cca 56 Kč/lekce
Věční začátečníci až pokročilí studenti
Cena se odvíjí od počtu objednaných měsíců

Časté otázky

Jak často bych měl/a pracovat?

Ideální by bylo pracovat 5x týdně 50 minut v každé lekci. Víme ale, že někteří studenti tohle nezvládnou, takže minimální frekvence práce, abyste zažívali úspěchy je 3x týdně 30 minut tzn. 90 minut týdně. Pokud alespoň tohle zvládnete, jděte do toho!

Proč jsou ceny pro začínající studenty vyšší?

V počátku Vám lektor program nastaví na míru a vše Vám vysvětlí. To zabere více času, že pozdější běžná podpora lektora, a proto jsou balíčky pro studenty, kteří s námi začínají o něco dražší, než pokračující balíčky. I tady ale platí, že čím více měsíců objednáte najednou, tím nižší bude Vaše cena za měsíc.

Co je v ceně a jsou nějaké věci, za které musím připlatit?

V ceně každého přístupu je současně i podpora lektora, veškeré podpůrné materiály, které můžete potřebovat, změny modulů dle potřeby, pravidelné reporty, certifikáty po skončení modulu, prostě vše, co budete v daném kalendářním měsíci potřebovat, takže se nemusíte bát žádných skrytých dalších nákladů.

Je přístup k programu omezen?

Žádná omezení nejsou. S modulem, který budete mít nastavený, můžete pracovat libovolně často. Dokonce i několikrát za den, pokud budete chtít. Přístup k programu je vždy na kalendářní měsíce.

Můžu si výuku rozdělit?

Ano, výuku je také možno rozdělit do několika sekcí během dne, takže je možné si přizpůsobit svým časovým možnostem.

Jak docílit nejlepšího poměru cena/výkon?

Čím častěji pracujete, tím rychleji postupujete a méně platíte za lekci! Cenu za měsíc dokážete snížit tím, že objednáte více kalendářních měsíců najednou.

Ke každému balíčku získáváte:

 • Přístup k programu Fast ForWord nebo Clear Fluency
  Program vašemu dítěti pomůžeme vybrat dle jeho potřeb. Pracovat můžete kdykoliv - obvykle 3-5x týdně po dobu 30-50 minut. Přístup je vždy na kalendářní měsíc.
 • Konzultace s lektorem
  Lektor zákaznické podpory vám program nastaví dle vašich potřeb a pomůže Vám, pokud budete mít jakékoliv otázky. V prvním měsíci jsou až 3 hodiny konzultací v ceně! V dalších měsících až 1 hodina konzultací v ceně - to většině studentům bohatě stačí (pokud ale potřebujete víc, je možné si další konzultace dokoupit v ceně 100 Kč/15 minut).
 • Týdenní reporty
  Každý týden dostanete od nás report s přehledem práce vašeho dítěte, uvidíte v přehledu co se mu daří i kde chybuje.
 • Pracovní listy
  Pokud budete potřebovat pracovní listy, seznam slovíček nebo texty příběhů, pošleme vám je.
 • Certifikáty
  Po úspěšném ukončení modulu vám váš lektor zašle elektronický certifikát.

Základní pravidla použití licence:

 • Každý zakoupený měsíc platí jako 1 kredit na použití programu FFW nebo RA v jednom kalendářním měsíci pro jednoho studenta
 • Zakoupené kredity jsou nepřenosné a musí být využity jen studentem, pro kterého byly aktivovány
 • Pokud se student rozhodne využívat programy FFW a CF současně, spotřebují se v daném kalendářním měsíci 2 kredity
 • Po dohodě s lektorem je možné si udělat 1x za 3 měsíce měsíční pauzu, během které se nespotřebuje žádný kredit
 • Kredity, které nebudou po skončení období, na které byly zakoupeny, vyčerpány, propadají. Období, na které se kredity zakupují, se vypočítá jako počet měsíců dle zvolené varianty plus 1 měsíc za každé 3 měsíce (tzn. např. varianta na 6 měsíců platí na vyčerpání 6 kreditů během 8 (6+2) kalendářních měsíců po aktivaci programu.

"Moje děti (13 a 15 let) s programem pracují 2 roky a zvládnou sledovat filmy, číst knihy i popovídat si v zahraničí. Když mi někdo vykládá o problémech s učením se angličtiny, odkážu ho na SciLearn. Koupila jsem si ho i pro sebe..."

- Lenka Hadašová, maminka, lektorka němčiny a češtiny pro cizince

Srovnání s dalšími možnostmi výuky angličtiny

V čem je SciLearn English vyjímečný

Trénuje učící funkce mozku

Jediný program, který se nejprve soustředí na trénink kognitivních funkcí, které zdokonalí schopnosti studenta učit se a zpracovávat angličtinu. Díky tomu je učení  mnohem rychlejší a přirozenější. Student začíná myslet v angličtině.

Ověřený výzkumem i praxí

Žádný jiný program nebyl tak detailně studován a prověřen jako program FastForWord, jehož efektivita byla ověřena ve více než 300 nezávislých studiích a obsahuje 55 patentů v oblasti neurovědy a vzdělávání.

Rychlé zlepšení, které vydrží

Program se přizpůsobuje s každým kliknutím myši a posouvá studenty kupředu okamžitě, jakmile zvládnou každou dílčí dovednost. Učení je proto zábavnější a mnohem rychlejší, než s jinými programy.

Vyzkoušejte si program zdarma

Vyberte správný formulář (testujete pro sebe nebo dítě nebo pro školu, organizaci či své studenty) a vyplňte ho, ať víme, kam vám můžeme poslat odkaz do dema a informace o programu na míru přímo vám.

Registrace vás samozřejmě k ničemu nezavazuje a z našeho seznamu se můžete kdykoliv odhlásit jedním kliknutím.

Jednotlivci

Testuju pro sebe jako dospělého studenta nebo pro své dítě

Programu testuji pro sebe nebo své dítě, konkrétně pro:
Pošleme vám přístup do dema a informace týkající se výuky angličtiny se SciLearn English. Seznamte se s našimi zásadami zpracování osobních údajů.

Školy a organizace

Testuju pro školu, jinou organizaci nebo jako lektor a chci program otestovat pro své studenty.

Programu testuji pro školu, soukromé studenty nebo firmu, konkrétně pro:
Pošleme vám přístup do dema a informace týkající se výuky angličtiny se SciLearn English. Seznamte se s našimi zásadami zpracování osobních údajů.