Jak vybrat správný kurz angličtiny pro děti?

Také už jste slyšeli, že je lepší s cizím jazykem počkat, až se vaše dítě naučí dobře česky? Nebo až se s ním seznámí ve škole? Říká se toho hodně, ale hodně toho také není podloženo výzkumem – nebo spíš vědci tvrdí přesný opak. Jako u většiny dovedností platí zlaté pravidlo – čím dříve, tím lépe

Platí, ale také ještě jedno univerzální pravidlo – učení jde mnohem snadněji a rychleji, když zvolíte SPRÁVNOU METODU a KDYŽ VÁS TO BAVÍ.

A teď jsme u podstaty věci, vaše dítě se může angličitnu učit už třeba od narození, ale je potřeba vědět, jak na to. Tomu jsme se ale věnovali ve webináři, na který dodnes dostáváme spoustu skvělých ohlasů! Jestli jste tu nově, tak se na webinář můžete ještě podívat zde.

Pokud už máte jasno v tom, že je teď právě ten nejlepší čas s angličtinou začít (ať už je vaše dítě v jakémkoliv věku), tak jsem pro vás připravila malý rozcestník, který vám pomůže vybrat ten správný kurz pro vaše dítě.

3 cesty, jak se naučit anglicky, co nejrychleji

4 důvody, proč se přihlásit do našich kurzů

  1. Aktivity jsou uspořádané tak, aby děti bavily a zároveň jim pomohly zlepšit jejich angličtinu, co nejrychleji. 
  2. Obsah kurzů je vytvořen odborníky a metodika odpovídá poznatkům moderních výzkumů.  
  3. Kurzy provází certifikované lektorky  – kvalita zaručena :-).
  4. Materiály na doma – kurzem to nekončí! Doma můžete rozvíjet angličtinu pomocí pracovních sešitů, zpěvníčků, obrázkových slovníčků nebo pomocí výukové hry.

Kam tedy za kurzy angličtiny?

DĚTI 0-6 LET

GoKids English – Zážitková angličtina pro miminka i batolata. Miminka a batolata se učí při hrách a písničkách spolu s programem Baby Signs. Děti ve věku 3-6 se učí pomocí kreativních a pohybových aktivit s prvky Montessori pedagogiky.

ŠKOLNÍ DĚTI

SciLearn English kroužky – Hodina konverzační zábavné angličtiny a 3x týdně práce s počítačovou hrou, která jako jediná na světě umí připravit mozek dítěte na angličtinu. Děti už na základní škole dosahují pomaturitní úrovně angličtiny!!! Program si můžete pořídit domů, nebo dítě přihlásit na kroužek ve vaší škole.  

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je oslavujeme-uspechy.jpg.

Pokud by vám kurzy v nějakém městě chyběly nebo byste věděli o nějakém centru či instituci, kde by naše kurzy uvítali, podívejte se na informace pro budoucí lektorky pro menší děti a nebo pro učitele a lektory SciLearn English pro školáky.

Učitelé angličtiny na ZŠ! Obohaťte výuku angličtiny zajímavými STEM články, videi a pracovními listy

Chcete udělat z výuky angličtiny nezapomenutelný zážitek? Máme pro Vás něco, co Vaše studenty zavede za hranice běžné učebnice - fascinující spojení angličtiny a STEM témat (Science, Technology, Engineering, and Mathematics)!
V naší široké škále 15 článků se spoustou doprovodných materiálů (audio, video, pracovní listy), které vycházeli jako součást anglického časopisu JUMP pro začátečníky (jazyková úroveň A0 – A1, vhodné pro 3. – 7. tř. ZŠ) objevíte angličtinu v novém světle. Zapojte své studenty do téměř reálných situací, kde budou používat angličtinu při prozkoumávání světa vědy, techniky, inženýrství a matematiky.

Registrace je ZDARMA pro všechny učitele! 

Otevřete svým studentům okno do světa angličtiny spojeného se světem STEM a posuňte výuku na další úroveň.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů