Co má angličtina společného s fitness tréninkem?

Přijde vám to jako nesmysl? Jde o 2 naprosto odlišné disciplíny, ale přesto mají společný jeden podstatný prvek. Spojovací článek, díky kterému velká část lidí v oblasti učení se angličtiny, ale i v tréninku své fyzické schránky dojdou daleko a mnohdy dokážou překonat právě ty prvotní pomalé krůčky a najdou si v tom zalíbení a režim a stane se to jejich každodenní součástí.

Stále nevíte o čem / o kom je řeč?

Najděte si k sobě parťáka. Někoho, kdo do toho půjde s vámi.

Proč mít parťáka a kde ho najít?

Umět bezvadně anglicky by chtěl skoro každý, ale málokdo to na takovou úroveň dotáhne.

Proč? Vzdají to někde na cestě.

I když máte skvělého lektora a bezvadnou metodu, když tomu nebude věnovat dostatek času, daleko se nedostanete. Zkuste radu, kterou dávají svým klientům fitness trenéři už desítky let. „Najděte si parťáka, který bude cvičit s vámi!“

U našich klientů SciLearn English stále častěji vidíme to, že rodiče parťáka najdou ve svých dětech. Program je vhodný už od 6 let, takže jestli doma máte školáka nebo třeba i dospívajícího potomka, který si rád hraje, konečně bude na počítači dělat něco užitečného a posune se u toho v angličtině. Nalezení parťáka tak může být snažší než jste si mysleli. Nebo pokud uvažujete o programu pro jedno vaše dítě, co to pořídit hned dvěma dětem, aby se mohli navzájem podporovat a „předhánět se“? 

„Na scilearn oceňujem časovú flexibilitu (program si môžete zapnúť vtedy, keď Vám to vyhovuje), samostatnosť (dieťa je schopné si ho zapnúť a ovládať samo) a kvalitu (dieťa sa učí angličtinu zábavným spôsobom, posúva sa dopredu postupne). Do scilearn sa zapojili moje tri deti postupne ako rástli. Scilearn ich baví, neodmietajú si k nemu sadnúť, angličtinu majú radi. Najstaršia dcéra číta a rozpráva anglicky vynikajúco, filmy už odmieta pozerať v rodnom jazyku a v pôvodnom znení im bez problémov rozumie. Mladší chlapci sa zlepšujú a je super, že sú 3x do týždňa v kontakte s angličtinou.“

paní Procházková, maminka 3 dětí, které všechny pracují se SciLearn English

Máte malinké děti, pro které ještě program není vhodný? A nebo naopak vaši potomci už jsou se svou angličtinou na míle vzdálení vaší úrovni? I tak máme pro vás tip. Možná totiž najdete parťáka pro angličtinu ve svém partnerovi a vůbec nevadí, že není tak docela na stejné úrovni jako vy.

Se SciLearn English si můžete každý hrát svou hru (záměrně tomu neříkám práce nebo učení, protože program je ve formě počítačové hry), a pak si třeba srovnávat skóre, vzájemně se podpořit, sdílet a třeba i hecovat… to vše pomáhá motivaci a zajistí, že u toho oba vydržíte.

„Pro mě osobně byl důvod volby scilearn.cz spíše zvědavost. Nepočítala jsem, že můj dlouhodobě (10let) stagnující „level B“ (takový zen na dovolenou ok, ale film si neužijete ani s titulky.:)) se nějak významně posune. Co je zajímavé, po dvou měsících jsem začala poslouchat podcasty a audio knihy a poměrně bez problémů. Dříve jsem měla s poslechem a porozuměním „native speakrů“ opravdu trabl. Nyní třetí měsíc na scilearn se výrazně zvedlo mé sebevědomí a důvěra, že i když jsem se jazyk začala učit poměrně pozdě (kolem 45 let), tak se během roku posunu na úrověň C1. Pro někoho by hravost programu mohla být problém, ale asi se probudilo mé vnitřní dítě a poprvé si výuku angličtiny opravdu užívám. Občas jsem frustrovaná, když se nemohu posunout dál a program mě nepustí, dokud nejsem na další krok připravená. Už si pouštím i filmy, nejdřív bez titulků, potom s EN titulky a pokud nechytám, tak českými. Program rozhodně doporučuji a až budu mít vnoučátko, tak se s ním budu učit tímto způsobem. Skvělé pro automatické pochopení systému anglického jazyka a „otevření“ uší. Hravou a systematickou formou bez drillu gramatiky.“

zkušenost naší klientky Eriky Piesch

Ale pokud prostě žádného parťáka nenajdete, zoufat si nemusíte. I tak máte velkou šanci na úspěch a posunu vaší úrovně angličtiny. K tomuhle programu totiž dostanete i příjemného lektora, který vám každý týden zašle výkazy vaší práce a bude připraven s vámi vaše úspěchy i otázky konzultovat.

Tak co, jdete do toho s námi?

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů