Tipy a návody, jak začít s angličtinou u vás doma s Vaším miminkem či batoletem

Chcete dát Vašemu dítěti ohromnou výhodu toho, že angličtinu bude zvládat už od raného dětství, ale nevíte jak na to? Chcete vědět, jak učit miminko či batole angličtinu, i když ji sami dokonale neovládáte? V článku na webu GoKids se můžete dočíst to, jak to zvládnout, i když možná potřebujete angličtinu sami vylepšit.

Webinář JAK NAUČIT MALÉ DÍTĚ ANGLICKY

Poslechněte si také webinář pro každého, kdo přemýšlí, že by chtěl své miminko či batole učit anglicky. Posvítíme si na nejčastější mýty ohledně učení angličtiny a řekneme si pár tipů, jak na to.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Toto nám napsala jedna spokojená maminka:

„Chtěla bych vám moc poděkovat za Go Kids English. Dcerka nás několikrát denně pronásleduje s DVD v ruce, ukazuje na to a opakuje „toto“, pak sedí, upřeně sleduje a hihňá se. Flashcards, DVD obaly i knihy jsou opatlané, ožužlané…prostě se jí to vše líbí. A batoh, to byla pecka, ten měla první den celý den na zádech, teď v něm nosíme na návštěvy hračky. Vše, co máte ve webmináři ohledně tohoto materiálu fakt funguje. Přidáváme k tomu znaky, baví se tak celá dospělá rodina.“

Teď už tedy víte, že v raném věku se děti angličtinu učí přirozeně a snadno – nečekejte až bude učení dalšího jazyka pro ně těžké. Využijte naší březnové akce a podpořte učení angličtiny u Vašeho děťátka.

Jak vybírat výukové materiály pro malé děti

A pokud si nejste jistí, jak vybírat výukové materiály na angličtinu pro miminko, batole, nebo dítě 3-6 let, poslechněte si další video:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Vybrat si výukové materiály můžete v eshopu zde >>

Obrázkové výukové kartičky

Věřili byste, že kartičky mohou být tím nejskladnějším pomocníkem využitelným k zabavení dětí při cestách, doma i na dovolené?

Lze je využít již pro ty nejmenší miminka a batolata až po předškolní děti. V tomto článku si můžete přečíst, jak takové karty vypadají i jak si je lze vyrobit doma a jak je používat, aby byly nejen zábavné, ale i edukační v každém věku.

V naší březnové akci (jen do 31.3.2023) si můžete pořídit dvě sady takových obrázkových kartiček se slevou 50 % zde >>

Angličtina pro děti od 6 let a dospělé 

A pokud máte doma už školáka nebo bojujete s angličtinou Vy, je potřeba zvolit metodu, která je pro mozek staršího dítěte nebo dospělého studenta přirozená a zábavná. Nejprve připraví mozek na angličtinu a pak ji s Vámi intenzivně trénuje.

Program SciLearn English vypadá jako počítačová hra. Obrázky, animované postavičky, mluvená řeč a zvuky, které vám po každém pokusu dají vědět, zda jste odpověděli správně či ne, takže váš mozek hned ví, co si má pamatovat a co ne.  A nezapomeňme na body a extra bonusy když vám to jde 🙂 I když to vypadá jako hra, nenechte se mýlit. Mozek se učí pokusem a omylem v ohromné frekvenci kolem 800 pokusů za hodinu. Trpělivě s vámi trénuje vše, co je potřeba. Jakmile začínáte odpovídat správně, program vám začne přidávat na obtížnosti. Učíte se tak mnohem zábavněji a hlavně několikanásobně rychleji.

Využijte naší březnové akce a získejte do 31.3.2023 slevu 20 % na všechny balíčky >>

Učitelé angličtiny na ZŠ! Obohaťte výuku angličtiny zajímavými STEM články, videi a pracovními listy

Chcete udělat z výuky angličtiny nezapomenutelný zážitek? Máme pro Vás něco, co Vaše studenty zavede za hranice běžné učebnice - fascinující spojení angličtiny a STEM témat (Science, Technology, Engineering, and Mathematics)!
V naší široké škále 15 článků se spoustou doprovodných materiálů (audio, video, pracovní listy), které vycházeli jako součást anglického časopisu JUMP pro začátečníky (jazyková úroveň A0 – A1, vhodné pro 3. – 7. tř. ZŠ) objevíte angličtinu v novém světle. Zapojte své studenty do téměř reálných situací, kde budou používat angličtinu při prozkoumávání světa vědy, techniky, inženýrství a matematiky.

Registrace je ZDARMA pro všechny učitele! 

Otevřete svým studentům okno do světa angličtiny spojeného se světem STEM a posuňte výuku na další úroveň.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů