Otevřete dětem svět možností se zábavným online programem na výuku angličtiny SciLearn English

Jako rodič chcete pro své děti to nejlepší, zejména pokud jde o jejich vzdělání. V dnešní globalizované společnosti je ovládání angličtiny cennou dovedností, která otevírá dveře k nekonečným příležitostem. Pokud hledáte zábavný, interaktivní a cenově dostupný program pro výuku angličtiny pro své děti, nemusíte hledat dál a vyzkoušejte SciLearn English.

SciLearn English z učení angličtiny dělá zábavu

Pokud jde o pomoc vašim dětem s ovládáním angličtiny, SciLearn je hrou, která mu obohatí celý život. Víme, jak je obtížné přesvědčit děti, aby je bavilo učení cizího jazyka, zejména když jim to připadá jako povinnost. A právě zde SciLearn English exceluje.

Ověřené výsledky:

Na webu se to hýří skvělými referencemi. Stejně jako spokojená maminka, která ohodnotila SciLearn maximálním hodnocením, mnoho rodičů vidělo pozoruhodné zlepšení anglických dovedností svých dětí. Ale SciLearn je víc než jen aplikace; je to komplexní program, který kombinuje interaktivní lekce, zábavné cvičení a odborný dohled.

Interaktivní a zábavné:

Sbohem nudným, tradičním metodám učení jazyka. SciLearn upoutá pozornost mladých myslí svým zábavným a interaktivním přístupem. Není potřeba děti do učení nutit, baví je to a samy se ochotně zapojují.

Dosáhněte skutečné plynnosti:

SciLearn English je navržen tak, aby vaše děti vedl – jak v učení nových slovíček, tak i gramatiky. Vše se děje přirozeně. Náš program vychovává sebevědomé angličtináře, kteří zvládnou reálné životní situace, od objednávání v kavárně až po konverzaci s lidmi, které potkají.

Pohodlné a cenově dostupné:

SciLearn je cenově dostupné řešení, které nepřekročí váš rozpočet. Nemusíte najímat drahé soukromé učitele nebo neustále dohlížet na pokrok svých dětí. SciLearn zjednodušuje učení angličtiny snadným a dostupným způsobem.

Skutečné úspěchy v angličtině

Nespočet rodin, jako je ta vaše, zažilo proměnu, kterou program SciLearn English přináší do života jejich dětí. Vaše děti si nejenom budou užívat proces učení, ale také dosáhnou výsledků, které vás ohromí.

Představte si, jak vaše děti sebevědomě budou hovořit anglicky během cesty do zahraničí, objednávat si jídlo nebo diskutovat o svých oblíbených tématech s lehkostí. SciLearn otevírá dveře k příležitostem a zážitkům, které tradiční vzdělání nemusí poskytovat.

Nenechte si ujít příležitost obdarovat své děti světem různorodých příležitostí. Připojte se k revoluci SciLearn English a sledujte, jak vaše děti rozkvétají, když objevují svět možností, které plynná znalost angličtiny nabízí.

„Právě jsme se vrátili z cest po Skandinávii. Děti se zde domlouvaly nejen v obchodě, jako základní fráze, ale byly schopné konverzovat s paní na mole u moře, bavily se s paní v muzeu, objednaly si nejen lístky do muzea, ale konverzovaly i v kavárně a mohla bych s výčtem pokračovat. Dceři je 13 a synovi 15 let, ale jsem si jistá, že bez programu SciLearn by se na takovou úroveň v klasickém školství nedostali dřív, a kdo ví, jestli, někdy v maturitním ročníku.“

Dušan Benčo nám napsal: „Dobrý den, ve škole jsem zakoupil online kurz pro dceru, která měla vloni v listopadu ve škole (6. třída) známku z angličtiny mezi 4-5. V pololetí 2-3 a nyní jí vychází lepší 2. Takže obrovská spokojenost. Kurz jsem již doporučil v okruhu svých známých a zakoupil i pro sebe. “

Objevte SciLearn English a staňte se součástí naší rostoucí komunity spokojených rodičů a dětí.

Přihlaste se dnes a dejte svým dětem možnost vstoupit do vzrušujícího světa učení jazyka, který si budou cenit po celý život. Zahajte vzdělávací dobrodružství vaší rodiny s programy SciLearn English ještě dnes!

Učitelé angličtiny na ZŠ! Obohaťte výuku angličtiny zajímavými STEM články, videi a pracovními listy

Chcete udělat z výuky angličtiny nezapomenutelný zážitek? Máme pro Vás něco, co Vaše studenty zavede za hranice běžné učebnice - fascinující spojení angličtiny a STEM témat (Science, Technology, Engineering, and Mathematics)!
V naší široké škále 15 článků se spoustou doprovodných materiálů (audio, video, pracovní listy), které vycházeli jako součást anglického časopisu JUMP pro začátečníky (jazyková úroveň A0 – A1, vhodné pro 3. – 7. tř. ZŠ) objevíte angličtinu v novém světle. Zapojte své studenty do téměř reálných situací, kde budou používat angličtinu při prozkoumávání světa vědy, techniky, inženýrství a matematiky.

Registrace je ZDARMA pro všechny učitele! 

Otevřete svým studentům okno do světa angličtiny spojeného se světem STEM a posuňte výuku na další úroveň.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů