Extreme Weather – článek, video, materiály ke stažení

V dubnu bývá aprílové počasí, ale může být i hůř. O extrémním počasí se děti mohou dozvědět jak v článku, tak i v novém videu ze série STEM (Science, Technology, Engineering, Maths) připravovaných ve spolupráci s anglickým časopisem JUMP.

Články STEM připravujeme pro žáky základních škol jako další možnost koupat se v angličtině. Je to také jedna z náplní online kroužků angličtiny, které nabízíme dětem, jež doma pracují s programem  SciLearn English.

Video, které patří k článku z JUMPu

Článek k videu

Článek najdete v dubnovém čísle časopisu JUMP. Pokud se teprve rozhodujete, zda časopis JUMP pro své dítě objednat, níže je náhled článku. Ale mějte na paměti, tohle je jen jeden z mnoha článků a cvičení, které vašemu dítěti zlepší angličtinu!

Pracovní listy, výukové karty a MP3 nahrávky k článku a videu

Pracovní listy včetně správných odpovědí si stáhnete na stránkách časopisu JUMP zde.

Na stejné stránce najdou ke stažení děti také výukové karty na angličtinu (flashcards), které si mohou vystřihnout a pracovat s nimi dle návodu, který je ke stažení taktéž. Výslovnost si mohou procvičit podle videa v tomto blogovém článku, nebo díky MP3 nahrávce ke stažení. K článkům jsou k dispozici i nahrávky rodilými mluvčími a pracovní listy (worksheets), také ke stažení zdarma.

Pokud se vám článek a video líbí, nezapomeňte nám dát like nebo poslat komentář na našem YouTube kanálu, kde najdete i další videa z této STEM série.

Výukový program SciLearn English

Časopis JUMP a angličtinu SciLearn English využívá řada škol a školáků po celé ČR.

SciLearn English jako jediný program na světě nejprve připraví mozek na angličtinu a pak jí s dětmi (nebo i dospělými) dále trénuje jako osobní kouč – přizpůsobuje se studentovi s každým kliknutím myši.

Program Reading Assistant nebo-li asistent anglického čtení, který je součástí SciLearn English, nabízí stovky článků na různých úrovní a v různých žánrech včetně předmětů jako je dějepis, zeměpis, matematika, ochrana životního prostředí, globální tématat atp. – ideální k přípravě na CLIL.

Kombinace SciLearn English a časopisu JUMP postaví vaše děti na cestu k dokonalému zvládnutí angličtiny.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů