4 důvody, proč by ClearFluency skvěle doplnil učební osnovy

Všichni chceme, aby děti četly plynule: ta magická triáda přesnosti, rychlosti a výrazu. Ale proč je plynulost tak důležitá? Především proto, že je to most mezi dekódováním a porozuměním. Když děti začnou číst plynule, začnou přecházet od učení se číst a začnou číst, aby se učily, což je dovednost, kterou budou používat po zbytek svého života ve třídě i mimo ni.

Nesčetné studie prokázaly, že čtení nahlas – a získávání okamžité zpětné vazby o přesnosti, rychlosti a výrazu – je nejrychlejší a nejúčinnější způsob, jak vybudovat plynulost. Ale je velkým požadavkem učitelů, aby tuto zpětnou vazbu jeden na jednoho poskytli každému studentovi ve třídě.

Seznamte se s programem ClearFluency, programem pro koučování čtení a výslovnosti. Je to digitální čtecí nástroj, který skutečně poslouchá, jak studenti čtou nahlas, a pomáhá jim, když zápasí se slovem nebo větou. Díky opravné zpětné vazbě v reálném čase mohou studenti slyšet, jak se zlepšují a budovat důvěru v proces.

ClearFluency poskytuje rozsáhlou knihovnu vysoce zajímavých textů přizpůsobených věku, která zaujme každého studenta. Navíc studenti přirozeně budují porozumění, když jsou požádáni, aby přemýšleli o tom, co čtou, když to čtou.

Nástroj plynulosti, který doplní vaše učební osnovy

ClearFluency nabízí vašim studentům podporu, kterou potřebují ke čtení a mluvení s přesností a výrazem a aby se mohli plněji zapojit do vašeho kurikula gramotnosti.

Personalizované procvičování plynulosti s podporou v reálném čase

Naše patentovaná technologie poslouchá, když studenti čtou každé slovo nahlas, a poskytuje cílenou nápravnou podporu, když se student potýká se slovem nebo jej vyslovuje špatně. To pomáhá posílit nově naučené čtenářské dovednosti, slovní zásobu a plynulost a učí studenty, aby se při čtení nahlas opravovali.

Poutavá a vývojově vhodná témata

Studenti si užívají stále se rozrůstající knihovny textů, která je motivuje a soustředí se na čtení s vnímáním smyslu. Promyšlený výběr odráží širokou škálu zájmů, inkluzivní zastoupení a úrovně čtení.

Vedeno výběrem studenta

Studenti si sami vybírají texty a mohou zkoumat témata, která jsou pro ně nejrelevantnější a nejzajímavější. Jako aktivní činitelé ve vlastním učení získají studenti jistotu, když vidí, že jim jejich učitelé důvěřují, že zvládnou své vlastní volby literární cesty.

Cvičení slovní zásoby budují porozumění v kontextu

Kromě plynulosti si studenti také rozvíjejí svou slovní zásobu a dovednosti porozumění tím, že při čtení a zařazování nových slov do kontextu odpovídají na smysluplné otázky.

Registrace do demo zdarma

ClearFluency pomáhá učitelům budovat silné čtenáře, od zvyšování sebevědomí až po personalizaci výuky. Po zdarma registraci do demo verze programu se dozvíte víc o tom, jak program funguje.

Učitelé angličtiny na ZŠ! Obohaťte výuku angličtiny zajímavými STEM články, videi a pracovními listy

Chcete udělat z výuky angličtiny nezapomenutelný zážitek? Máme pro Vás něco, co Vaše studenty zavede za hranice běžné učebnice - fascinující spojení angličtiny a STEM témat (Science, Technology, Engineering, and Mathematics)!
V naší široké škále 15 článků se spoustou doprovodných materiálů (audio, video, pracovní listy), které vycházeli jako součást anglického časopisu JUMP pro začátečníky (jazyková úroveň A0 – A1, vhodné pro 3. – 7. tř. ZŠ) objevíte angličtinu v novém světle. Zapojte své studenty do téměř reálných situací, kde budou používat angličtinu při prozkoumávání světa vědy, techniky, inženýrství a matematiky.

Registrace je ZDARMA pro všechny učitele! 

Otevřete svým studentům okno do světa angličtiny spojeného se světem STEM a posuňte výuku na další úroveň.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů