V červenci slavím narozeniny a rozdávám dárky

„Miluju léto a slavit narozky v létě mi vždycky přijde jako úžasný dar, který jsem do vínku dostala.

V létě jsem začala tvořit svůj „srdcový“ kurz Montessori inspirace, který mě stále těší dotvářet. Původně jsem si myslela, že ho v létě zvládnu udělat, ale byl to samozřejmě jen můj optimistický omyl. Kurz mi dal pořádně zabrat (v tom dobrém smyslu). Pracovala jsem na něm nejen v létě, ale také na podzim a v zimě a když byl v lednu konečně hotový, začala jsem tvořit bonusovou sekci, která dodnes roste.

Protože ale léto odstartovalo tuhle krásnou kapitolu mého tvoření, tak k mým narozeninám jsem se rozhodla rozdávat dárky.“

„Slavím narozeniny…. psst,věk neprozradím…. ale mám chuť rozdávat dárky :-)“

Pokud jste na tento článek narazili až po 31. 7. 2023, musím Vás zklamat, akce již skončila.

Dárek pro zájemce o výuku angličtiny – pro školáky i dospělé

Léto obecně dodává tolik potřebnou energii a pozitivně ovlivňuje mysl. Je jako stvořené pro nové začátky a cesty za tím, co nás vždy tak lákalo a pořád to zatím odkládáme…

Často čtu slova rodičů, či učitelů, kteří pracují s online programem na výuku angličtiny SciLearn English.

„Tohle kdybych věděla dřív…“

„Kdybych tak mohla vrátit čas, udělala bych to jinak.“

„Kdo nezažil, neuvěří…“

A pojďme si upřímně přiznat – kdo z vás si tohle občas nepomyslí, když dojde na lámání chleba v podobě nutného použití angličtiny v práci či na dovolené?

Z reakcí a zpětných vazeb vás, rodičů i učitelů angličtiny mám ale opravdovou radost a jsem moc ráda, že se naše cesty zkřížily a SciLearn English tak přispěl k Vašemu pevnějšímu sebevědomí a/nebo zlepšení jazykových dovedností Vašich dětí.

„K programu SciLearn jsme se přidali již před 3 lety na doporučení přátel a jsme tomu skutečně moc rádi, náš syn (dysgrafik, dysortografik, dyslektik – 12 let) opravdu zlepšuje svůj cit pro jazyk.. nejen ten anglický. Dcerka (10 let) se opravdu velmi zásadně posunula ve větné stavbě, přirozeném vnímání jazyka a když anglicky promluví, její výslovnost nás uvádí v úžas.“Lucie K., maminka dětí

Jsem na všechny „naše studenty“ opravdu hrdá! A přála bych si, aby takových studentů bylo daleko, daleko více.

K mým narozeninám jsem se proto rozhodla dát dárek těm z Vás, kteří čekáte na příležitost, která Vám ukáže začátek nové cesty.

Tady je – nabízím Vám nebo Vašemu školákovi možnost naskočit do programu SciLearn English se slevou 30 %.

Takhle velkou slevu nabízím jen ojediněle a nabízím ji prvním 20 z Vás, kteří si program objednají.

Tak jestli víte, že už konečně chcete umět anglicky, tak tohle je Vaše příležitost. 

Využijte můj dárek Vám a Vašim dětem – narozeninovou slevou 30 % na všechny balíčky SciLearn English (se slevovým kódem SLnarozky30) >>  Pozor, je jen pro prvních 20 z vás.

Tak co, jdete slavit se mnou? 🙂

Učitelé angličtiny na ZŠ! Obohaťte výuku angličtiny zajímavými STEM články, videi a pracovními listy

Chcete udělat z výuky angličtiny nezapomenutelný zážitek? Máme pro Vás něco, co Vaše studenty zavede za hranice běžné učebnice - fascinující spojení angličtiny a STEM témat (Science, Technology, Engineering, and Mathematics)!
V naší široké škále 15 článků se spoustou doprovodných materiálů (audio, video, pracovní listy), které vycházeli jako součást anglického časopisu JUMP pro začátečníky (jazyková úroveň A0 – A1, vhodné pro 3. – 7. tř. ZŠ) objevíte angličtinu v novém světle. Zapojte své studenty do téměř reálných situací, kde budou používat angličtinu při prozkoumávání světa vědy, techniky, inženýrství a matematiky.

Registrace je ZDARMA pro všechny učitele! 

Otevřete svým studentům okno do světa angličtiny spojeného se světem STEM a posuňte výuku na další úroveň.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů