Pomozte Vašim žákům učit se angličtinu až 4x rychleji

WEBINÁŘ: Jak připravit mozek na angličtinu:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

SPECIÁLNÍ AKCE

PRO ŠKOLÁKY

ZÁBAVNÝ PROGRAM

NA DOMA

Unikátní online program na výuku angličtiny,

který umí nejprve připravit mozek na angličtinu

Díky neurovědě je možné učit se angličtinu jako rodilý mluvčí. Jde to snadno a hlavně rychle!  Milióny žáků a studentů po celém světě využívají program vytvořený týmem neurovědců, který nejprve připraví mozek na angličtinu a postupně naučí studenty v angličtině myslet, vnímat jí jako svou mateřštinu a výborně vyslovovat. Zkuste to také.

VÝZVA PRO UČITELE NA 1. POL. ŠKOLNÍHO ROKU 2021/22 

Více než 35 000 otázek trénuje všechny aspekty řeči od úrovně A0 do C2

Nesrovnatelné rozpětí programu, jež pomocí umělé inteligence trénuje slovní zásobu i gramatické vazby od úplných začátečníků po rodilé mluvčí.  Student se učí přirozeně způsobem, jakým je náš mozek připraven novou řeč přijímat.


Přizpůsobuje se individuálním potřebám každého žáka

S každým kliknutím myši program analyzuje znalosti studenta a podle toho volí další krok. Dokáže se přizpůsobit nadaným žákům i žákům se speciálními potřebami. Každý se v angličtině posouvá tak, jak nejrychleji dokáže.


Informuje o pokroku žáka a koučuje ho k úspěchu

Budete mít přehled o postupu žáka i o jeho chybách, uslyšíte nahrávky jeho výslovnosti. Výsledky sledujete na úrovni žáka, třídy i celé školy. Reporty mohou být pravidelně zasílány rodičům i žákům. 


Až 4x rychlejší cesta ke zvládnutí angličtiny

Program je podobný počítačové hře a žáky baví, takže s ním pravidelně pracují doma nebo ve škole. Díky patentované technologii vytvořené předními neurovědci se žáci rychle zlepšují. Testy na české škole ukázaly zlepšení u 73% žáků o celou úroveň SERRJ za jeden školní rok!

Připojte se k českým školám, které už pracují se SciLearn English.

"...program je ve formě počítačové hry, a tak děti baví... nebojí se zapojit do komunikace s anglicky mluvícím učitelem. Děti lépe rozumí a mají lepší výslovnost..."
Ing. Markéta MatouškováUčitelka, s programem ve škole pracují od šk. roku 2015/16
"pozorovala jsem obrovský rozdíl mezi dětmi, které pracovaly pravidelně a pečlivě, a těmi, které práci v programu zanedbávaly. Děti, které pracovaly pravidelně lépe rozuměly, rychleji reagovaly a nebály se mluvit."
Mgr. Lucie DrkalováUčitelka, pracuje s programem od šk. roku 2016/17
"...program si děti velmi rychle osahaly a do práce se stále těší...Děti velmi dobře reagují, když na ně v průběhu hodiny mluvím anglicky a mají dobrou slovní zásobu..."
Mgr. Lucie VancováUčitelka - s programem pracuje od šk. roku 2018/19
..... Už po prvních třech měsících jsem viděla u sebe takový pokrok, že mi bylo jasné, že bych si přála zpřístupnit tento program mým žákům, kteří měli od září začínat ve 3. třídě s angličtinou.... Momentální situace je taková, že od září (tj. 6 měsíců) v mé třídě s programem pracuje 22 dětí z 25, plus někteří jejich rodiče a sourozenci. ...... Jejich výsledky jsou takové, že mají opravdu krásnou výslovnost a intonaci. V hodinách angličtiny na ně mluvím prakticky stále anglicky a děti, i když nedokážou ještě na všechno odpovídat, rozumí. Dokážou ale říct mnohdy i celé věty naprosto přirozeně.
Martina Weinhöferová učitelka na 1. stupni ZŠ Hany Benešové v Borech

A nejlepší je, že školy mohou program získat za zlomek komeční ceny.

Kam vám můžeme poslat víc informací, jak zavést program do vaší třídy/školy, ceník pro školy a přístup do demo verze? 

Vyplňte, prosím, tento formulář, pokud jste zaměstnanec školy nebo lektor kroužků angličtiny a máte o další informace zájem. Pokud máte zájem o informace o programu pro žáky na doma, akce pro školáky je zde >>.

V ostatních případech nás, prosím, kontaktujte zde >>.

Pošleme vám informace o programu SciLearn English a efektivní výuce angličtiny. V každém e-mailu se můžete odhlásit. Seznamte se s našimi zásadami zpracování osobních údajů.