Online kroužky

angličtiny

pro školáky

s podporou programu SciLearn English

Hledáte cestu, jak zpestřit Vašim dětem výuku angličtiny? Vyzkoušejte SciLearn interaktivní online kroužek!

Sestřihy ukázkové lekce online kroužku

...malá ochutnávka toho, jak to na takovém online kroužku vypadá 🙂

1. - 3. třída

4. - 6. třída

Jak se online kroužek líbí dětem: 

Reakce rodičů na online kroužek

"Chci vám napsat, že máte úžasný tým :-)) 👍 Jenda ještě včera stihl první kroužek se staršími dětmi a byl moc a moc spokojený :-)) Jenda perfektně pracoval a zapojoval se, i když jsme měli problém s kamerou. A lektorka Jitka pak psala že je vidět že je v angličtině "jako doma" a to ani neviděla jeho radostné reakce v průběhu kroužku. Takže díky, díky a nejen za organizaci, podporu, ale díky vašemu programu Jenda nic v hlavě neřeší a myslí anglicky. V SciLearn English pracuje už 2 roky. Těšíme se na další středu :-)) ♥️
Eliška V. - maminka Jendy z 3. třídy
Moc rádi budeme pokračovat v obou aktivitách (v programu i online kroužku). Z online kroužku AJ s Jitkou jsme nadšeni, každé setkání je nabité aktivitami. Jitka je úžasná lektorka, skvělé děti motivuje a dokáže celou dobu udržet pozornost všech dětí až do konce a každé setkání je tematicky sladěné a ještě k němu posílá před hodinou pracovní listy a video, takže se děti na téma naladí. Mimořádná lektorka!!!!
Hanka Ž.
Dobrý večer, paní lektorko, ano, dívala jsem se do diáře a skutečně poslední lekce s Vámi je zítra tady. Je mi to moc líto, protože jste byla úžasná, pro děti neskutečně inspirativní a vždy usměvavá paní lektorka, která bere učení jako hru a každým coulem se snaží o to, aby to pro děti byla zábava. Ale nejen to, velmi oceňuji metodickou přípravu každé hodiny, připravené materiály, komplexní témata a v posledních lekcí i cvičení k jazykovým testům. Podařilo se Vám vytvořit bezpečné prostředí, kdy se i právě díky Vám a Vašemu přístupu děti nebály promluvit a měly radost při učení. Jsem Vám za to nesmírně vděčna. A něco málo ze života: Danielka dělá ve čtvrtek 27. 5. 2021 rozdílové zkoušky z AJ - rozhodly jsme se pro změnu základní školy a chtěla by se dostat právě na jazykovou ZŠ, kde má možnost už od 6. třídy (tedy od září) studovat i 2. cizí jazyk (standardně se vkládá až do osnov 8. třídy). Věřím, že celý program SciLearn ("frčíme" na něm od 03/2020) i Váš online kroužek angličtiny (čili celé 4 vyučovací hodiny týdně nad rámec standardní výuky ve škole) ji třeba k tomuto snu pomohou. Tak nám držte palce:) Moc děkuji a pokud bude příležitost se s Vámi setkat i v roce příštím, neváhala bych ani minutu, jste naprosto úžasná....a že jsem těch lektorů angličtiny poznala sama v životě už mnoho, jednu dobu dokonce byla jedním z nich:)
Kateřina Kučová, maminka Danielky (10 let)
S kroužkem jsme byli se synem velice spokojeni, paní lektorka úžasná a máme zájem o pokračování, nejlépe pro 4. ročník od září, časově asi opět v sobotu dopoledne. V týdnu by to muselo být někdy od 17 hodiny. Přes prázdniny by nás kroužek zajímal, ale asi bychom to časově nedávali (příměstské tábory a víkendové výlety...). Děkujeme za užitečný zážitek s konverzací pro syna, který se díky tomu nebojí mluvit anglicky před ostatními.
Ivana a Matyáš Doubkovi
Hodiny kroužku se nám velmi líbily, Sophinka si to moc užívala a já bych řekla, že se v angličtině hodně posunula. Přímá metoda je výborná a je určitě fajn, když jsou děti konfrontovány s tím, že všemu nerozumí. Za sebe bych asi více řešila korektní angličtinu v tom smyslu, že bych po reakci “Yes”, ještě důsledně dodala “Yes, I do./ Yes, I can” apod. Velmi mi vyhovovalo, že se v druhé polovině kurzu více pracovalo s předešlou slovní zásobou a byla upevňována v různých kontextech. Vy, jako lektorka jste byla milá a entuziastická. Hodiny byly zábavné a různorodé. Sophinka se na ně vždy těšila a výborné bylo i načasování, které nás vesměs neomezovalo v programu. Navíc jste si vždy našla čas na konzultaci a mé průběžné připomínky jste vždy reflektovala. Moc děkujeme za zpříjemnění vcelku složitého on-line období. A Sophinku mrzelo, že se s Vámi nerozloučila na poslední hodině.
Yvona Havel (maminka Sophinky)
Dobrý den, byli jsme spokojeni a máme zájem o pokračování.
Petra Krejčová

Co o online kroužku říkají lektorky SciLearn English? 

On-line (a nejen on-line) lekce angličtiny musí být především zábava a radost pro všechny zúčastněné. Čas, který máme k dispozici naplňuji různorodými aktivitami- od pohybových přes kreslící až po mluvené. Přestože (nebo právě protože) jsou děti vesměs úplní začátečníci, snažím se jim dát co největší prostor k mluvenému projevu. Tvoříme krátké rozhovory, popisujeme obrázky, ptáme se jeden druhého, společně sledujeme videa, o kterých si následně povídáme, hrajeme si s využitím online aplikací, ale i třeba s pomocí klasických papírových flashcards, které ukazuji na kameru. Klíčové je připravit pro děti příležitost k mluvení. Snažím se vytvářet tak bezpečné prostředí, aby se nikdo nestyděl a nebál se anglicky promluvit. Nepřesnosti a kostrbatá vyjádření opravuji jen tak mimochodem- větu zopakuji tak, jak by měla znít, a jede se dál. Každou lekci mám zasazenou do určitého tematického rámce. Stavím na slovech, která děti znají, a k tomu jim přidávám pár nových výrazů pro rozšíření slovní zásoby. Kroužky angličtiny vedu již mnoho let, ovšem jejich online podoba pro mne byla donedávna novinkou. Z počáteční nervozity se vyklubalo nadšení a chuť hledat další a další nástroje, které lze při takové lekci využít.
Jitka PokornáLektorka SciLearn English
Na lekcích online kroužků ráda vytvářím pohodovou atmosféru, aby děti neměly obavy a strach mluvit v anglickém jazyce. Myslím, že to pro dítě to nejdůležitější - aby se cítilo dobře a výuka ho bavila. Také se děti na kroužku seznámí s novými kamarády. V online hodinách se plánuji soustředit na jedno téma, které budeme probírat formou hry. Budeme i kreslit a zkusíme i pohybová cvičení v rámci možností při online výuce. Formou her se budeme učit i nová slovíčka.Chtěla bych, abychom spolu mluvili a děti se pokusily komunikovat i mezi sebou. Pokud se někomu něco někdy nepovede, tak to nevadí. Mám děti ráda a toto je pro mě výzva. Těším se na radost z jejich úspěchu a každého pokroku a hlavně, ať je učení angličtiny zábavou.
Jitka BlažkováLektorka SciLearn English
Angličtinu beru jako součást svého života a mám ji prostě ráda. V on-line kroužku budeme vždy řešit nějaké téma. Nejprve se rozmluvíme. Budeme odpovídat na otázky, nebo komentovat vybrané téma. Zde děti použijí z angličtiny to, co už umí. Nevadí, když někdo udělá chybu, vždy jde o to se domluvit. Přečteme nějaký text, podíváme se na video nebo poslechneme písničku. Budeme využívat také časopis Jump, který je úžasným zdrojem nápadů, článků a všemožných aktivit. Zahrajeme si on-line hry a potrénujeme něco málo anglické gramatiky, slovní zásoby, čtení. Součást kroužku bude i SciLearn koutek, kde se pomocí obrázků budeme věnovat procvičení vět a slovní zásobě přímo z modulů SciLearn English. Ráda používám různé aktivity a hlavně to musí být fun, fun, fun.
Martina PavlůLektorka SciLearn English
Online kroužky, jako doplněk k práci v programu SciLearn English, jsou v této době skvělá pomoc při učení angličtiny. Pro děti to není o biflování si slovíček, ale o zábavě, kontaktu se mnou jako lektorkou a co je důležité, také o kontaktu s vrstevníky. Učí se formou hry, a tak je to pro ně přínosnější. Během kroužku se snažím vytvořit bezpečné prostředí, ve kterém je chyba nejen povolena, ale dokonce vyžadována pro následný proces učení. Děti se díky komunikaci během kroužku nebojí mluvit anglicky. Během kroužku vystřídáme mnoho činností - rozpohybujeme tělo, budeme používat obrázky, naučíme se básničky, budeme hrát hry a hlavně bude zábava. Těším se na Vás!
Nikol DědkováLektorka SciLearn English

Nově otevíráme kroužky pro studenty 7.-9. tříd

Poslechněte si videopozvánku pro studenty od lektorky Martiny:

Angličtinu beru jako součást svého života a mám ji prostě ráda. V on-line kroužku budeme vždy řešit nějaké téma. Nejprve se rozmluvíme. Budeme odpovídat na otázky, nebo komentovat vybrané téma. Zde děti použijí z angličtiny to, co už umí. Nevadí, když někdo udělá chybu, vždy jde o to se domluvit. Přečteme nějaký text, podíváme se na video nebo poslechneme písničku. Budeme využívat také časopis Jump, který je úžasným zdrojem nápadů, článků a všemožných aktivit. Zahrajeme si on-line hry a potrénujeme něco málo anglické gramatiky, slovní zásoby, čtení. Součást kroužku bude i SciLearn koutek, kde se pomocí obrázků budeme věnovat procvičení vět a slovní zásobě přímo z modulů SciLearn English. Ráda používám různé aktivity a hlavně to musí být fun, fun, fun.

Jak to funguje

Dítě pracuje doma s programem SciLearn English ve zvolené intenzitě (vhodné je minimálně 3x týdně 30 minut) a navíc se bude účastnit 45-minutových online lekcí kroužku s lektorkou. Jednotlivých online kroužků se zúčastní 4-6 dětí, kroužky budou rozdělené dle věku dětí na skupiny podobného věku a úrovně angličtiny. Dítě potřebuje k účasti na online kroužku počítač nebo notebook a připojení k internetu. 

Plánované online kroužky - od září 2021 do ledna 2022

Termíny nových online kroužků od září 2021 budou k dispozici v srpnu 2021. Pokud už teď chcete dopředu vyjádřit zájem o nějaký konkrétní termín kroužku, napište nám a my zkusíme Vámi požadovaný kroužek otevřít.  🙂


Začněte již teď s programem a kroužek si můžete dokoupit později

Pokud máte zájem, aby Vaše dítě začalo pracovat s programem již teď, a chcete se rozhodnout později, zda se přidá do online kroužku od září 2021, můžete mu pořídit program s BONUSEM a možností přerušit na jeden nebo oba prázdninové měsíce v případě potřeby.

Již otevřené online kroužky (výuka začala v únoru)

(V období 5 měsíců - únor až červen 2021 - probíhá 15 online lekcí kroužku):

Žáci zhruba 1.- 3. tříd: středa 15 - 15:45 - lektorka Jitka Pokorná 

Žáci zhruba 1.- 3. tříd: sobota 8:30 - 9:15 - lektorka Jitka Blažková

Žáci zhruba 4.- 6. tříd: středa 16:45 - 17:30 - lektorka Jitka Pokorná 

Žáci zhruba 4.- 6. tříd: čtvrtek 16 - 16:45  - lektorka Martina Macháčková

Už SciLearn program máte?

Stačí si v objednávkovém formuláři doobjednat online kroužek na 3 měsíce za 1200 Kč. (V období září 2021-leden 2022 proběhne 15 lekcí kroužku - každá bude trvat 45 minut) 

 

Ještě SciLearn program nemáte?

V objednávkovém formuláři si objednejte Online kroužek angličtiny  s podporou programu SciLearn English na 5 měsíců za 4500 Kč (verze online kroužku angličtiny, která v sobě zahrnuje licenci programu SciLearn English na 5 měsíců za 2500 Kč + 15 lekcí online kroužku, které proběhnou v období září 2021 - leden 2022, za 2000 Kč. Více informací o programu SciLearn English najdete zde >>

Objednávka online kroužku

Počet míst v online kroužcích je omezený, upřednostňovány budou dřívější objednávky.

Pokud objednáváte pouze online kroužek (bez licence programu), protože už program SciLearn máte:

Tato nabídka platí POUZE pro žáky základních škol. V případě objednávky Online kroužku angličtiny na 5 měsíců bez licence SciLearn English za 2000 Kč získáte pro Vašeho školáka:

 • 15 lekcí online kroužku s lektorem od září 2021 do ledna 2022 (online lekce trvá 45 minut)
 • Podporu lektora  - nejste v tom sami

Pokud objednáváte online kroužek + licenci programu SciLearn English:

Tato nabídka platí POUZE pro žáky základních škol. V případě objednávky Online kroužku angličtiny s licencí SciLearn English na 5 měsíců za 4500 Kč získáte pro Vašeho školáka:

 • 15 lekcí online kroužku s lektorem od září 2021 do června 2022 (každá online lekce trvá 45 minut)
 • Přístup k programu SciLearn English (Fast ForWord nebo Reading Assistant) na 5 měsíců (můžete začít s programem pracovat dříve, pokud chcete)
 • Verze Plus tzn. student může pracovat neomezeně
 • Neomezené náhrady v programu do konce zaplaceného období
 • Neomezený počet modulů - po ukončení modulu vám hned zapneme další.
 • Podpora lektora - nejste v tom sami, vždy se máte na koho obrátit, když si s něčím nebudete vědět rady
 • Pravidelné zasílání týdenních přehledů práce v programu.
 • Program bude přesně na míru studentovi a bude se mu přizpůsobovat každým kliknutím myši.
 • Možnost pokračovat v dalším pololetí školního roku za akční cenu programu.

Pokud chcete objednat pouze program SciLearn English (bez kroužku), klikněte sem >>

Do objednávky prosím vyplňte jméno Vašeho lektora SciLearn English, který Vám účet v programu spravuje, nebo pokud lektora pro správu programu SciLearn nemáte, rádi Vám ho přiradíme (do kolonky pak prosím napište Prosím o přiřazení lektora). Do názvu školy prosím vyplňte jméno školy, město školy a ročník, který dítě navštěvuje. V případě domácího vzdělávání vyplňte do kolonky škola - školu a učitele, pod kterého spadáte). Do kolonky Poznámka prosím vyplňte také preferovaný čas kroužku.

Unikátní program na výuku angličtiny vytvořený předními neurovědci

Díky neurovědě je možné učit se angličtinu přirozeně, jako rodilý mluvčí. Jde to snadno a hlavně rychle! 

Vypadá to jako počítačová hra. Obrázky, animované postavičky, mluvená řeč a zvuky, které vám po každém pokusu dají vědět, zda jste odpověděli správně či ne, takže váš mozek hned ví, co si má pamatovat a co ne.  

I když to vypadá jako hra, nenechte se mýlit. Mozek se učí pokusem a omylem v ohromné frekvenci kolem 800 pokusů za hodinu. Trpělivě s vámi trénuje vše, co je potřeba. Jakmile začínáte odpovídat správně, program vám začne přidávat na obtížnosti. Učíte se tak mnohem zábavněji a hlavně několikanásobně rychleji.

V čem je program vyjímečný?

Připravuje mozek na angličtinu

Trénuje kongnitivní funkce v angličtině a vytváří otisky anglických fonémů v mozku.

Intenzivně trénuje a přizpůsobuje se

Trénuje všechny aspekty řeči a průběžně se přizpůsobuje úrovni studenta.

Koučuje výslovnost a plynulost čtení

Dokáže naslouchat studentovi při plynulém čtení a průběžně ho opravovat a koučovat.

DEMO programu zdarma

Vyzkoušejte si program se svými dětmi na vlastní kůži. Stačí tedy vyzkoušet tyto doporučené moduly:

 • Žáci 4-6. tříd ZŠ by si měli vyzkoušet modul Foundations I (pro přípravu mozku na angličtinu).
 • Žáci 7.-9. třídy ZŠ a studenti SŠ zkouší modul Elements I (pro přípravu mozku na angličtinu).
 • Žáci v 1. až 3. třídě by začínali krátkým modulem z 2. kroku s názvem Reading Readiness, kde se naučí abecedu a úplné základy angličtiny a pak pokračují modulem Foundation I. (pro přípravu mozku na angličtinu).

Co si o programu myslí děti

Terezka - 9 let

Kačenka - 10 let

Lenka - 15 let

Co o nás říkají učitelé

Ing. Markéta Matoušková, učitelka, s programem ve škole pracují od šk. roku 2015/16

"...program je ve formě počítačové hry, a tak děti baví... nebojí se zapojit do komunikace s anglicky mluvícím učitelem. Děti lépe rozumí a mají lepší výslovnost..."

Mgr. Lucie Vancová, učitelka - s programem pracuje od září 2018 se skupinou prvňáčků

"...program si děti velmi rychle osahaly a do práce se stále těší...Děti velmi dobře reagují, když na ně v průběhu hodiny mluvím anglicky a mají dobrou slovní zásobu..."

Mgr. Lucie Drkalová, učitelka, pracuje s programem od šk. roku 2016/17

"... pozorovala jsem obrovský rozdíl mezi dětmi, které pracovaly pravidelně a těmi, které práci v programu zanedbávaly...S takovými žáky se pracuje s radostí!"

Co o nás říkají rodiče

Dušan Benčo, dcera 6. tř.

"Online kurz jsem zakoupil pro dceru, která měla vloni v listopadu ve škole (6.třída) známku z angličtiny mezi 4-5. V pololetí 2-3 a nyní jí vychází lepší 2. Takže obrovská spokojenost. Kurz jsem již doporučil v okruhu svých známých a zakoupil i pro sebe."

Magdaléna Krejčová, syn 5. tř.

"...I když syn zcela nerozumí každému slovu, dokáže si z vět a celých článků vybrat slova, kterým rozumí a zbytek logicky odvodit. Tudíž ho výuka posunula nejen v porozumění, ale také logickém myšlení, v práci s textem a naslouchání...připravuje se zcela sám..."

Ivana Provazová, sourozenci

"Velká spokojenost, dětem se program líbí. Jsou vidět i pokroky. Syn je dyslektik a krásně zvládá.  Můžeme všem doporučit."

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Kliknutím na otázku se otevře odpověď.

Co se dá zvládnout za jedno pololetí?

Za jedno pololetí projde průměrný žák 1-2 moduly. Bude záležet jednak na dovednostech žáka (nejen úroveň angličtiny, ale i úroveň jeho kognitivních funkcí, poslechové paměti atd.) a také samozřejmě na tom, jak často a jak dlouho bude žák pracovat. Přípravu mozku na angličtinu žáci mohou zvládnout i za 3 měsíce práce, pak mohou začít s modulem, který jim pomůže s gramatikou a slovní zásobou.

Jak dlouho trvá zvládnutí angličtiny se SciLearn English?

Odpověd na tuto otázku je individuální. Průměrné výsledky, které vidíme u žáků, kteří pravidelně pracují, ukazují, že potřebují cca 4-6 školních let na dosažení úrovně B2 (vyšší než maturitní úroveň). Poté už angličtině rozumí natolik, že jsou schopni ji používat v běžném životě a záleží pak většinou na věku žáka, kdy dokáže udělat zkoušky na úrovni C1. Pokud žáci začínají na prvním stupni, většinou se jim podaří dosáhnout úrovně B2 před ukončením základní školy.

Pro koho je program vhodný?

Program SciLearn English je vhodný pro děti od 6 let až po dospělé bez ohledu na to, na jaké úrovni angličtiny se nacházejí. Program je postavený tak, že se přizpůsobuje potřebám studenta a vede ho až k akademické úrovni C2 tj. úrovni rodilého mluvčí. Tento program se používá i v mnoha mezinárodních školách a používají ho i rodilí mluvčí například při přípravě na zkoušky na vysokou školu. Využívají ho i někteří učitelé angličtiny ke zdokonalení své angličtiny a výslovnosti.

Je účinnost programu ověřena?

Ano. Program byl testován ve více než 300 studiích, mnohé z nich uskutečněné na světově známých univerzitách (např. Harvard, Stanford, Cornell, MIT). Díky těmto studiím byl ohodnocen nezávislou institucí WWC, která patří pod Ministerstvo školství USA, jako nejlepší program na rozvoj jazykových dovedností v angličtině. Program byl ověřený i praxí na více než 3 mil. studentech.

Mohou online program využívat sourozenci, kteří jsou na podobné úrovni angličtiny?

Program se přizpůsobuje s každým kliknutím úrovni studenta. Takže i když 2 studenti budou mít podobnou úroveň angličtiny, každému půjde něco jiného a bude mít nedostatky v něčem jiném. Pokud by se tedy u jednoho přístupu střídali dva žáci, nebude postupovat ani jeden z nich, protože program se během lekce přizpůsobí jednomu a při druhé lekci se bude přizpůsobovat druhému a nebude možné se posunout dopředu.

Máte další otázky? Nebo chcete

víc informací, jak se stát lektorem SciLearn English? 

KONTAKTUJTE NÁS

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Hledáme také lektory angličtiny

Jste učitel nebo lektor angličtiny? Chtěli byste se vyškolit, stát se lektorem SciLearn a vést třeba online kroužky angličtiny? Nebo spravovat dětem účty v programu a získat za to jeden účet zdarma pro sebe nebo člena své rodiny?

Dejte nám vědět a my se Vám ozveme, abychom vše prodiskutovali a odpověděli na vaše otázky.