Online kroužky

angličtiny

(nejen) pro školáky

s podporou programu SciLearn English

Hledáte cestu, jak zpestřit Vašim dětem výuku angličtiny? Vyzkoušejte SciLearn interaktivní online kroužek!

Sestřihy ukázkové lekce online kroužku

...malá ochutnávka toho, jak to na takovém online kroužku vypadá 🙂

1. - 3. třída

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

4. - 6. třída

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jak se online kroužek líbí dětem: 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Reakce rodičů na online kroužek

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kateřina Kučová

"Chci vám napsat, že máte úžasný tým :-)) 👍 Jenda ještě včera stihl první kroužek se staršími dětmi a byl moc a moc spokojený :-)) Jenda perfektně pracoval a zapojoval se, i když jsme měli problém s kamerou. A lektorka pak psala že je vidět že je v angličtině "jako doma" a to ani neviděla jeho radostné reakce v průběhu kroužku. Takže díky, díky a nejen za organizaci, podporu, ale díky vašemu programu Jenda nic v hlavě neřeší a myslí anglicky. V SciLearn English pracuje už 2 roky. Těšíme se na další středu :-)) ♥️
Eliška V. - maminka Jendy z 3. třídy
Moc rádi budeme pokračovat v obou aktivitách (v programu i online kroužku). Z online kroužku AJ jsme nadšeni, každé setkání je nabité aktivitami. Lektorka je úžasná, skvělé děti motivuje a dokáže celou dobu udržet pozornost všech dětí až do konce a každé setkání je tematicky sladěné a ještě k němu posílá před hodinou pracovní listy a video, takže se děti na téma naladí. Mimořádná lektorka!!!!
Hanka Ž.
Dobrý večer, paní lektorko, ano, dívala jsem se do diáře a skutečně poslední lekce s Vámi je zítra tady. Je mi to moc líto, protože jste byla úžasná, pro děti neskutečně inspirativní a vždy usměvavá paní lektorka, která bere učení jako hru a každým coulem se snaží o to, aby to pro děti byla zábava. Ale nejen to, velmi oceňuji metodickou přípravu každé hodiny, připravené materiály, komplexní témata a v posledních lekcí i cvičení k jazykovým testům. Podařilo se Vám vytvořit bezpečné prostředí, kdy se i právě díky Vám a Vašemu přístupu děti nebály promluvit a měly radost při učení. Jsem Vám za to nesmírně vděčna. A něco málo ze života: Danielka dělá ve čtvrtek 27. 5. 2021 rozdílové zkoušky z AJ - rozhodly jsme se pro změnu základní školy a chtěla by se dostat právě na jazykovou ZŠ, kde má možnost už od 6. třídy (tedy od září) studovat i 2. cizí jazyk (standardně se vkládá až do osnov 8. třídy). Věřím, že celý program SciLearn ("frčíme" na něm od 03/2020) i Váš online kroužek angličtiny (čili celé 4 vyučovací hodiny týdně nad rámec standardní výuky ve škole) ji třeba k tomuto snu pomohou. Tak nám držte palce:) Moc děkuji a pokud bude příležitost se s Vámi setkat i v roce příštím, neváhala bych ani minutu, jste naprosto úžasná....a že jsem těch lektorů angličtiny poznala sama v životě už mnoho, jednu dobu dokonce byla jedním z nich:)
Kateřina Kučová, maminka Danielky (10 let)
S kroužkem jsme byli se synem velice spokojeni, paní lektorka úžasná a máme zájem o pokračování, nejlépe pro 4. ročník od září, časově asi opět v sobotu dopoledne. V týdnu by to muselo být někdy od 17 hodiny. Přes prázdniny by nás kroužek zajímal, ale asi bychom to časově nedávali (příměstské tábory a víkendové výlety...). Děkujeme za užitečný zážitek s konverzací pro syna, který se díky tomu nebojí mluvit anglicky před ostatními.
Ivana a Matyáš Doubkovi
Hodiny kroužku se nám velmi líbily, Sophinka si to moc užívala a já bych řekla, že se v angličtině hodně posunula. Přímá metoda je výborná a je určitě fajn, když jsou děti konfrontovány s tím, že všemu nerozumí. Za sebe bych asi více řešila korektní angličtinu v tom smyslu, že bych po reakci “Yes”, ještě důsledně dodala “Yes, I do./ Yes, I can” apod. Velmi mi vyhovovalo, že se v druhé polovině kurzu více pracovalo s předešlou slovní zásobou a byla upevňována v různých kontextech. Vy, jako lektorka jste byla milá a entuziastická. Hodiny byly zábavné a různorodé. Sophinka se na ně vždy těšila a výborné bylo i načasování, které nás vesměs neomezovalo v programu. Navíc jste si vždy našla čas na konzultaci a mé průběžné připomínky jste vždy reflektovala. Moc děkujeme za zpříjemnění vcelku složitého on-line období. A Sophinku mrzelo, že se s Vámi nerozloučila na poslední hodině.
Yvona Havel (maminka Sophinky)
Dobrý den, byli jsme spokojeni a máme zájem o pokračování.
Petra Krejčová
"Chtěla jsem, aby děti uměly dobře anglicky. Ve škole se naučily barvy, školní předměty, trochu se představit, ale nic víc, a byl to boj donutit je, aby se učily, když je to nebavilo. Zkoušela jsem tedy různé formy výuky, ať už to byl konverzační kurz, který ovšem stál značnou sumu peněz, individuální výuku online či různé aplikace. Nic z toho ovšem nebylo zároveň zábavné, interaktivní a současné systematické a cenově přijatelné. Byla jsem už zoufalá. A taky jsem neměla moc peněz na to, abych platila každému zvlášť soukromého lektora a ještě dohlížela na to, zda se učí. Když jsem objevila SciLearn, byla jsem ze začátku skeptická, předpokládala jsem, že to bude jedna z dalších položek, které odškrtnu jako vyzkoušené a neúčinné aplikace. Jak hluboce jsem se mýlila. Už velmi brzy se dostavily výsledky. Děti nejenže program bavil a nemusela jsem dohlížet na to, zda se učí, protože se prostě sami přihlásily a dělali si program, ale také se začaly zlepšovat jejich jazykové schopnosti. Dodneška si pamatuji, jak jsme jednou jeli autem a poslouchali jsme rádio. Najednou děti začali překládat písně, které dříve vůbec nevnímaly. Postupem času začaly sledovat Přátelé v angličtině bez titulků a dnes, asi po dvou letech používání programu SciLearn sledují nejen filmy v originále, ale pokud je nějaká kiha na trhu, která ještě není přeložená, a děti by ji si ji rády přečetly, koupíme ji, neb jim nedělá problém číst v angličtině. Také začali děti chodit do online konverzace, kterou je možné taky přikoupit k programu a paní lektorka V. Svatošová dětem vybírá zajímavá témata, hodiny jsou interaktivní a vždy je ochotna pomoci, pokud potřebujeme něco v souvislosti s angličtinou. Právě jsme se vrátili z cest po Skandinávii. Děti se zde domlouvaly nejen v obchodě, jako základní fráze, ale byli schopné konverzovat s paní na mole u moře, bavily se s paní v muzeu, objednali si nejen lístky do muzea, ale konverzovali i v kavárně a mohla bych s výčtem pokračovat. Dceři je 13 a synovi 15 let, ale jsem si jistá, že bez programu SciLearn by se na takovou úroveň v klasickém školství nedostali dřív, a kdo ví, jestli, někdy v maturitním ročníku. Když mi někdo vykládá o problémech s učením se angličtiny, odkážu ho na SciLearn. Koupila jsem si ho taky a ted “paří” celá rodina. Je to interaktivní a přitom se člověk učí, a to vše za rozumnou cenu. Proto kudy chodím, tudy SciLearn doporučuji:)"
Lenka Hadašová, lektor němčiny a češtiny pro cizince, maminka 2 dětí

Co o online kroužku říkají lektorky SciLearn English? 

Při počáteční výuce angličtiny nejsou nutné seznamy slovíček ani vyplňování pracovních sešitů, naopak je potřeba, aby si děti s jazykem hodně hrály a naposlouchávaly si ho. Aby se postupně učily reagovat na plné větné celky. Pomalinku, postupně, ale v celé šíři jazyka, podobně jako je to přirozené při výuce rodné řeči. Na hodinách se mnou si Vaše dítě bude kreslit do sešitu obrázky, vystřihovat postavičky, nacvičovat poslech a jednoduché odpovědi. Budeme si spolu v online prostředí hrát. Jenom hrát? Ano, hrát si v promyšlených, předem připravených situacích, které iniciují používání angličtiny bezprostředním způsobem, bez otrockého překládání každého jednotlivého slova. Děti tak ztrácí zábrany angličtinu používat, nečekají na to, až budou mít v hlavě sestavenou gramaticky úplně správnou větu, což by je brzdilo v rozvoji jazyka. Budou všichni reagovat hned od začátku? Jak kdo, nemusíte se bát na kroužek přihlásit stydlivé dítě, do reakcí nikoho nutit nebudu, jen postupně navádět k tomu, aby se zapojily a začaly aktivně angličtinu používat. Moc se na Vaše děti těším!
Lucie KuchařováLektorka SciLearn English
Angličtina = žádná dřina. To je moje motto a s tím vstupuji i do svých lekcí SL kroužků s dětmi. Sama si ze studentských let pamatuji, že biflování se slovíček, gramatiky a textů nikdy nikam nevedlo a při reálném použití pak stejně vůbec nemělo význam. Proto ani mým cílem není děti jakkoliv "pérovat". Cokoliv se chci naučit, a to platí nejen u dětí, mě musí bavit a ideálně by to mělo být tak, že se učím a ani o tom nevím 🙂 Budeme si tedy společně hrát, komunikovat o běžných věcech z reálného života i ze světa dětí, které je zajímají a baví. Písničky, říkanky, kreativní úkoly, cvičení v rytmu i mimo 😉 zajímavé krátké texty, hádanky, videa - vše, co naše děti v reálném životě používají a o co se zajímají, ale v angličtině. Věřím, že i ony mě ledacos naučí a těším se na to!
Veronika SvatošováLektorka SciLearn English
Na online kroužku angličtiny se děti od práce s chytrým programem dostanou ke komunikaci mezi živými lidmi - mluví s lektorem i se svými vrstevníky. Zjistí, že i v angličtině mohou hrát hry a vyjadřovat se k různým tématům. Chyby nevadí, jsou součástí učení - přikývnu, že rozumím, větu zopakuji ve správné podobě a dítě mluví dál. Během lekce se střídají různé činnosti - děti reagují na obrázky, online materiály, krátká videa, přehrávají rozhovory, hrajeme hry a také se trochu hýbeme. Snažím se, aby to byl pro děti příjemný čas, v pohodové atmosféře se nebojí mluvit.
Karla ŠmídkováLektorka SciLearn English
Angličtinu beru jako součást svého života a mám ji prostě ráda. V on-line kroužku budeme vždy řešit nějaké téma. Nejprve se rozmluvíme. Budeme odpovídat na otázky, nebo komentovat vybrané téma. Zde děti použijí z angličtiny to, co už umí. Nevadí, když někdo udělá chybu, vždy jde o to se domluvit. Přečteme nějaký text, podíváme se na video nebo poslechneme písničku. Budeme využívat také časopis Jump, který je úžasným zdrojem nápadů, článků a všemožných aktivit. Zahrajeme si on-line hry a potrénujeme něco málo anglické gramatiky, slovní zásoby, čtení. Součást kroužku bude i SciLearn koutek, kde se pomocí obrázků budeme věnovat procvičení vět a slovní zásobě přímo z modulů SciLearn English. Ráda používám různé aktivity a hlavně to musí být fun, fun, fun.
Martina PavlůLektorka SciLearn English
On-line (a nejen on-line) lekce angličtiny musí být především zábava a radost pro všechny zúčastněné. Čas, který máme k dispozici naplňuji různorodými aktivitami- od pohybových přes kreslící až po mluvené. Přestože (nebo právě protože) jsou děti vesměs úplní začátečníci, snažím se jim dát co největší prostor k mluvenému projevu. Tvoříme krátké rozhovory, popisujeme obrázky, ptáme se jeden druhého, společně sledujeme videa, o kterých si následně povídáme, hrajeme si s využitím online aplikací, ale i třeba s pomocí klasických papírových flashcards, které ukazuji na kameru. Klíčové je připravit pro děti příležitost k mluvení. Snažím se vytvářet tak bezpečné prostředí, aby se nikdo nestyděl a nebál se anglicky promluvit. Nepřesnosti a kostrbatá vyjádření opravuji jen tak mimochodem- větu zopakuji tak, jak by měla znít, a jede se dál. Každou lekci mám zasazenou do určitého tematického rámce. Stavím na slovech, která děti znají, a k tomu jim přidávám pár nových výrazů pro rozšíření slovní zásoby. Kroužky angličtiny vedu již mnoho let, ovšem jejich online podoba pro mne byla donedávna novinkou. Z počáteční nervozity se vyklubalo nadšení a chuť hledat další a další nástroje, které lze při takové lekci využít.
Jitka PokornáLektorka SciLearn English
Na lekcích online kroužků ráda vytvářím pohodovou atmosféru, aby děti neměly obavy a strach mluvit v anglickém jazyce. Myslím, že to pro dítě to nejdůležitější - aby se cítilo dobře a výuka ho bavila. Také se děti na kroužku seznámí s novými kamarády. V online hodinách se plánuji soustředit na jedno téma, které budeme probírat formou hry. Budeme i kreslit a zkusíme i pohybová cvičení v rámci možností při online výuce. Formou her se budeme učit i nová slovíčka.Chtěla bych, abychom spolu mluvili a děti se pokusily komunikovat i mezi sebou. Pokud se někomu něco někdy nepovede, tak to nevadí. Mám děti ráda a toto je pro mě výzva. Těším se na radost z jejich úspěchu a každého pokroku a hlavně, ať je učení angličtiny zábavou.
Jitka BlažkováLektorka SciLearn English
Online kroužky, jako doplněk k práci v programu SciLearn English, jsou v této době skvělá pomoc při učení angličtiny. Pro děti to není o biflování si slovíček, ale o zábavě, kontaktu se mnou jako lektorkou a co je důležité, také o kontaktu s vrstevníky. Učí se formou hry, a tak je to pro ně přínosnější. Během kroužku se snažím vytvořit bezpečné prostředí, ve kterém je chyba nejen povolena, ale dokonce vyžadována pro následný proces učení. Děti se díky komunikaci během kroužku nebojí mluvit anglicky. Během kroužku vystřídáme mnoho činností - rozpohybujeme tělo, budeme používat obrázky, naučíme se básničky, budeme hrát hry a hlavně bude zábava. Těším se na Vás!
Nikol DědkováLektorka SciLearn English

Jak to funguje

Student pracuje doma s programem SciLearn English ve zvolené intenzitě (vhodné je minimálně 3x týdně 30 minut) a navíc se bude účastnit 45-minutových zábavných online lekcí kroužku s lektorkou 15x za dané školní pololetí. Jednotlivých online kroužků se zúčastní 4-6 studentů (výjimečně 7 v případě velkého zájmu o daný termín kroužku), kroužky budou rozdělené podle věku na skupiny podobného věku a úrovně angličtiny. Student potřebuje k účasti na online kroužku počítač nebo notebook a připojení k internetu.

Plánované online kroužky pro školáky - od února do června 2024

V období od února do června 2024 proběhne 15 online lekcí zábavného online kroužku - každá 45 minut, v každém kroužku je 4-6 dětí  (výjimečně 7 dětí v případě velkého zájmu o daný termín kroužku). Kroužky budou začínat po naplnění daného termínu, předpokládáme zhruba na přelomu února a března 2024.

 • Žáci zhruba 1.- 3. tříd: sobota  8:30 - 9:15 hod, lektorka Veronika Svatošová

   

 • Žáci zhruba 4.- 6. tříd: úterý 18:15 - 19 hod, lektorka Veronika Svatošová
 • Žáci zhruba 4.- 6. tříd: sobota  8:30 - 9:15 hod, lektorka Veronika Svatošová
 • Žáci zhruba 4.- 6. tříd: čtvrtek 18:00 - 18:45 hod, lektorka Veronika Svatošová

   

 • Žáci zhruba 7.- 9. tříd: pondělí 18:30 - 19:15 hod, lektorka Veronika Svatošová
 • Žáci zhruba 7.- 9. tříd (vhodné i pro studenty SŠ): pátek 19:30 - 20:15 hod, lektorka Veronika Svatošová

Plánované online kroužky pro dospělé "věčné začátečníky" (únor-červen 2024)

 • Dospělí "věční začátečníci": středa 19 - 19:45 hod, lektorka Karla Šmídková

Spuštěné online kroužky pro školáky - od října 2023 do ledna 2024

 • Žáci zhruba 4.- 6. tříd: úterý 18:15 - 19 hod, lektorka Veronika Svatošová
 • Žáci zhruba 4.- 6. tříd: čtvrtek 18:00 - 18:45 hod, lektorka Veronika Svatošová
 • Žáci zhruba 7.- 9. tříd (vhodné i pro studenty SŠ): pátek 19:30 - 20:15 hod, lektorka Veronika Svatošová
 • Dospělí "věční začátečníci": středa 19 - 19:45 hod, lektorka Karla Šmídková

Začněte již teď s programem a kroužek si můžete dokoupit později

Pokud máte zájem, aby Vaše dítě začalo pracovat s programem již teď, a chcete se rozhodnout později, zda se přidá do online kroužku v dalším období, až další kroužky spustíme, můžete mu pořídit program (třeba i s BONUSEM) a rozhodnout se o online kroužku později.

Objednávka online kroužku

Počet míst v online kroužcích je omezený, upřednostňovány budou dřívější objednávky.

Pokud objednáváte pouze online kroužek (bez programu), protože už program SciLearn máte:

Tato nabídka platí POUZE pro žáky základních škol. V případě objednávky Online kroužku angličtiny bez programu SciLearn English za 1990 Kč získáte pro Vás nebo Vašeho školáka:

 • 15 lekcí online kroužku s lektorem (online lekce trvá 45 minut)
 • Podporu lektora  - nejste v tom sami

Pokud objednáváte online kroužek + program SciLearn English:

Tato nabídka platí POUZE pro žáky základních škol. V případě objednávky Online kroužku angličtiny s programem SciLearn English na 4 měsíce získáte pro Vašeho školáka:

 • 15 lekcí online kroužku s lektorem od října 2023 do ledna 2024 (každá online lekce trvá 45 minut)
 • Přístup k programu SciLearn English (Fast ForWord nebo Clear Fluency) na 4 kalendářní měsíce (můžete začít s programem pracovat dříve než začne kroužek, pokud chcete)
 • Verze Plus tzn. student může pracovat neomezeně
 • Neomezené náhrady v programu do konce zaplaceného období
 • Neomezený počet modulů - po ukončení modulu vám hned zapneme další.
 • Podpora lektora - nejste v tom sami, vždy se máte na koho obrátit, když si s něčím nebudete vědět rady
 • Pravidelné zasílání týdenních přehledů práce v programu.
 • Program bude přesně na míru studentovi a bude se mu přizpůsobovat každým kliknutím myši.
 • Možnost pokračovat v dalším pololetí školního roku za akční cenu programu pro školáky.

Pokud chcete objednat pouze program SciLearn English (bez kroužku), klikněte sem >>

Do objednávky prosím vyplňte jméno Vašeho lektora SciLearn English, který Vám účet v programu spravuje, nebo pokud lektora pro správu programu SciLearn nemáte, rádi Vám ho přiradíme. Do názvu školy prosím vyplňte jméno školy, město školy a ročník, který dítě navštěvuje. V případě domácího vzdělávání vyplňte do kolonky škola - školu a učitele, pod kterého spadáte.

Do kolonky Poznámka prosím vyplňte také preferovaný čas kroužku.

Unikátní program na výuku angličtiny vytvořený předními neurovědci

Díky neurovědě je možné učit se angličtinu přirozeně, jako rodilý mluvčí. Jde to snadno a hlavně rychle! 

Vypadá to jako počítačová hra. Obrázky, animované postavičky, mluvená řeč a zvuky, které vám po každém pokusu dají vědět, zda jste odpověděli správně či ne, takže váš mozek hned ví, co si má pamatovat a co ne.  

I když to vypadá jako hra, nenechte se mýlit. Mozek se učí pokusem a omylem v ohromné frekvenci kolem 800 pokusů za hodinu. Trpělivě s vámi trénuje vše, co je potřeba. Jakmile začínáte odpovídat správně, program vám začne přidávat na obtížnosti. Učíte se tak mnohem zábavněji a hlavně několikanásobně rychleji.

V čem je program vyjímečný?

Připravuje mozek na angličtinu

Trénuje kongnitivní funkce v angličtině a vytváří otisky anglických fonémů v mozku.

Intenzivně trénuje a přizpůsobuje se

Trénuje všechny aspekty řeči a průběžně se přizpůsobuje úrovni studenta.

Koučuje výslovnost a plynulost čtení

Dokáže naslouchat studentovi při plynulém čtení a průběžně ho opravovat a koučovat.

DEMO programu zdarma

Vyzkoušejte si program se svými dětmi na vlastní kůži. Stačí tedy vyzkoušet tyto doporučené moduly:

 • Žáci 4-6. tříd ZŠ by si měli vyzkoušet modul Foundations I (pro přípravu mozku na angličtinu).
 • Žáci 7.-9. třídy ZŠ a studenti SŠ zkouší modul Elements I (pro přípravu mozku na angličtinu).
 • Žáci v 1. až 3. třídě by začínali krátkým modulem z 2. kroku s názvem Reading Readiness, kde se naučí abecedu a úplné základy angličtiny a pak pokračují modulem Foundation I. (pro přípravu mozku na angličtinu).

Co si o programu myslí děti

Terezka - 9 let

Kačenka - 10 let

Lenka - 15 let

Co o nás říkají učitelé

Ing. Markéta Matoušková, učitelka, s programem ve škole pracují od šk. roku 2015/16

"...program je ve formě počítačové hry, a tak děti baví... nebojí se zapojit do komunikace s anglicky mluvícím učitelem. Děti lépe rozumí a mají lepší výslovnost..."

Mgr. Lucie Vancová, učitelka - s programem pracuje od září 2018 se skupinou prvňáčků

"...program si děti velmi rychle osahaly a do práce se stále těší...Děti velmi dobře reagují, když na ně v průběhu hodiny mluvím anglicky a mají dobrou slovní zásobu..."

Mgr. Lucie Drkalová, učitelka, pracuje s programem od šk. roku 2016/17

"... pozorovala jsem obrovský rozdíl mezi dětmi, které pracovaly pravidelně a těmi, které práci v programu zanedbávaly...S takovými žáky se pracuje s radostí!"

Co o nás říkají rodiče

Dušan Benčo, dcera 6. tř.

"Online kurz jsem zakoupil pro dceru, která měla vloni v listopadu ve škole (6.třída) známku z angličtiny mezi 4-5. V pololetí 2-3 a nyní jí vychází lepší 2. Takže obrovská spokojenost. Kurz jsem již doporučil v okruhu svých známých a zakoupil i pro sebe."

Magdaléna Krejčová, syn 5. tř.

"...I když syn zcela nerozumí každému slovu, dokáže si z vět a celých článků vybrat slova, kterým rozumí a zbytek logicky odvodit. Tudíž ho výuka posunula nejen v porozumění, ale také logickém myšlení, v práci s textem a naslouchání...připravuje se zcela sám..."

Ivana Provazová, sourozenci

"Velká spokojenost, dětem se program líbí. Jsou vidět i pokroky. Syn je dyslektik a krásně zvládá.  Můžeme všem doporučit."

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Kliknutím na otázku se otevře odpověď.

Co se dá zvládnout za jedno pololetí?

Za jedno pololetí projde průměrný žák 1-2 moduly. Bude záležet jednak na dovednostech žáka (nejen úroveň angličtiny, ale i úroveň jeho kognitivních funkcí, poslechové paměti atd.) a také samozřejmě na tom, jak často a jak dlouho bude žák pracovat. Přípravu mozku na angličtinu žáci mohou zvládnout i za 3 měsíce práce, pak mohou začít s modulem, který jim pomůže s gramatikou a slovní zásobou.

Jak dlouho trvá zvládnutí angličtiny se SciLearn English?

Odpověd na tuto otázku je individuální. Průměrné výsledky, které vidíme u žáků, kteří pravidelně pracují, ukazují, že potřebují cca 4-6 školních let na dosažení úrovně B2 (vyšší než maturitní úroveň). Poté už angličtině rozumí natolik, že jsou schopni ji používat v běžném životě a záleží pak většinou na věku žáka, kdy dokáže udělat zkoušky na úrovni C1. Pokud žáci začínají na prvním stupni, většinou se jim podaří dosáhnout úrovně B2 před ukončením základní školy.

Pro koho je program vhodný?

Program SciLearn English je vhodný pro děti od 6 let až po dospělé bez ohledu na to, na jaké úrovni angličtiny se nacházejí. Program je postavený tak, že se přizpůsobuje potřebám studenta a vede ho až k akademické úrovni C2 tj. úrovni rodilého mluvčí. Tento program se používá i v mnoha mezinárodních školách a používají ho i rodilí mluvčí například při přípravě na zkoušky na vysokou školu. Využívají ho i někteří učitelé angličtiny ke zdokonalení své angličtiny a výslovnosti.

Je účinnost programu ověřena?

Ano. Program byl testován ve více než 300 studiích, mnohé z nich uskutečněné na světově známých univerzitách (např. Harvard, Stanford, Cornell, MIT). Díky těmto studiím byl ohodnocen nezávislou institucí WWC, která patří pod Ministerstvo školství USA, jako nejlepší program na rozvoj jazykových dovedností v angličtině. Program byl ověřený i praxí na více než 3 mil. studentech.

Mohou online program využívat sourozenci, kteří jsou na podobné úrovni angličtiny?

Program se přizpůsobuje s každým kliknutím úrovni studenta. Takže i když 2 studenti budou mít podobnou úroveň angličtiny, každému půjde něco jiného a bude mít nedostatky v něčem jiném. Pokud by se tedy u jednoho přístupu střídali dva žáci, nebude postupovat ani jeden z nich, protože program se během lekce přizpůsobí jednomu a při druhé lekci se bude přizpůsobovat druhému a nebude možné se posunout dopředu.

KONTAKTJTE NÁS

Máte další otázky ohledně kroužků nebo programu? Nebo chcete víc informací, jak se stát lektorem SciLearn English a vést online kroužky? Nebo jen spravovat žákům účet v programu a získat za to účet zdarma pro sebe nebo své dítě? 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů