Anglicky až 4x rychleji!

S programy společnosti Scientific Learning to jde! V testech se ukázalo, že to, co se studenti běžně naučí za 2-4 roky školní angličtiny, mnozí zvládnou s těmito programy za 6 měsíců!


Stáhněte si eBook ZDARMA!

Chcete vědět proč je pro nás těžké rozumět angličtině a jak se to dá snadno změnit? Tým neurovědců ze společnosti Scientific Learning objevil způsob, jak to udělat. Vytvořili program a testovali ho na široké populaci studentů. Výsledky byly ohromující. Dnes program využívají milióny studentů ve 50 zemích světa. Stáhněte si e-knihu zdarma a zjistěte jak tyto vědecké poznatky mohou pomoci i vám.

Reference:

Program mi hned od začátku připadal mnohem zábavnější než běžná výuka angličtiny, a když ho viděly moje děti, tak ho chtěly také. Takže už trénujeme všichni. Největší zlom vidím v tom, že slovní zásoba a s ní celé věty se mi nějak dostaly do podvědomí, takže si je nemusím překládat a rozumím jim. Angličtina je pro mě celkově jasnější a srozumitelnější. Nemusím se soustředit, že teď bude něco v angličtině, ale když něco anglicky zaslechnu, prostě tomu rozumím.
Lucie, podnikatelka
Adélka je na 8-letém gymnáziu a vloni měla z angličtiny trojku. Poté co pár měsíců pracovala s programem FFW, angličtina jí začala ve škole lépe jít, lépe jí rozumí, nad gramatikou nemusí přemýšlet, protože ji má "v uchu" - chybný tvar slyší, tak jako by ho slyšela v češtině. Výrazně se jí rozšířila slovní zásoba a světe div se ... v lednu měla písemku z angličtiny nejlepší ve třídě - na plný počet bodů.
Renata, maminka studentky gymnázia
Pro implementaci programu Fast ForWord jsme se rozhodli před rokem. Od října naši žáci program poctivě užívají a jejich pravidelná práce v programu mě stále nepřestává udivovat! A výsledky, jakých dosahují, mě přesvědčily, že programy Scientific Learning jsou dobrou volbou pro naší školu.
Mgr. Ota Benc, ředitel ZŠ Ždírec nad Doubravou
Program Fast ForWord používám při své práci s žáky se specifickými poruchami učení už více než rok. Program pomáhá žákům při nápravě specifických vývojových poruch učení a pravidelným používáním programu dokázal žáky až normalizovat na úroveň jejich spolužáků bez specifických poruch učení.
Mgr. Zuzana Ochabová, speciální pedagožka

Články


Každé dítě je jiné. Některé děti si k programu zvládají pravidelně sedat a pracovat v něm zcela bez problému a skrze…
celý článek
Možná to i Vaše děti občas vypustí u pusy - učení je mučení! 🙂 Ale nemusí to…
celý článek
14. března je Mars Day - můžete ho "oslavit" s novým videem ze série STEM (Science, Technology, Engineering, Math) připravovaných ve…
celý článek
Máme pro vás další video a hromadu materiálů ke stažení, které vytváříme ve spolupráci s anglickým časopisem pro školáky…
celý článek