Anglicky až 4x rychleji!

S programy společnosti Scientific Learning to jde! V testech se ukázalo, že to, co se studenti běžně naučí za 2-4 roky školní angličtiny, mnozí zvládnou s těmito programy za 6 měsíců!


Stáhněte si eBook ZDARMA!

Chcete vědět proč je pro nás těžké rozumět angličtině a jak se to dá snadno změnit? Tým neurovědců ze společnosti Scientific Learning objevil způsob, jak to udělat. Vytvořili program a testovali ho na široké populaci studentů. Výsledky byly ohromující. Dnes program využívají milióny studentů ve 50 zemích světa. Stáhněte si e-knihu zdarma a zjistěte jak tyto vědecké poznatky mohou pomoci i vám.

Reference:

Program mi hned od začátku připadal mnohem zábavnější než běžná výuka angličtiny, a když ho viděly moje děti, tak ho chtěly také. Takže už trénujeme všichni. Největší zlom vidím v tom, že slovní zásoba a s ní celé věty se mi nějak dostaly do podvědomí, takže si je nemusím překládat a rozumím jim. Angličtina je pro mě celkově jasnější a srozumitelnější. Nemusím se soustředit, že teď bude něco v angličtině, ale když něco anglicky zaslechnu, prostě tomu rozumím.
Lucie, podnikatelka
Adélka je na 8-letém gymnáziu a vloni měla z angličtiny trojku. Poté co pár měsíců pracovala s programem FFW, angličtina jí začala ve škole lépe jít, lépe jí rozumí, nad gramatikou nemusí přemýšlet, protože ji má "v uchu" - chybný tvar slyší, tak jako by ho slyšela v češtině. Výrazně se jí rozšířila slovní zásoba a světe div se ... v lednu měla písemku z angličtiny nejlepší ve třídě - na plný počet bodů.
Renata, maminka studentky gymnázia
Pro implementaci programu Fast ForWord jsme se rozhodli před rokem. Od října naši žáci program poctivě užívají a jejich pravidelná práce v programu mě stále nepřestává udivovat! A výsledky, jakých dosahují, mě přesvědčily, že programy Scientific Learning jsou dobrou volbou pro naší školu.
Mgr. Ota Benc, ředitel ZŠ Ždírec nad Doubravou
Program Fast ForWord používám při své práci s žáky se specifickými poruchami učení už více než rok. Program pomáhá žákům při nápravě specifických vývojových poruch učení a pravidelným používáním programu dokázal žáky až normalizovat na úroveň jejich spolužáků bez specifických poruch učení.
Mgr. Zuzana Ochabová, speciální pedagožka

Články


Máte podezření, že vaše dítě trpí ADD (Attention Deficit Disorder) nebo ADHD (Attention Deficit Hyperactivity Disorder), a…
Jako rodič chcete pro své děti to nejlepší, zejména pokud jde o jejich vzdělání. V dnešní globalizované…
Všichni chceme, aby děti četly plynule: ta magická triáda přesnosti, rychlosti a výrazu. Ale proč je plynulost…
Ve stále se vyvíjejícím světě, kde technologie formují naši každodenní realitu, se stává inovace ve výuce cizích…