Články v anglických online časopisech Jump a Drive jsou namluvené rodilými mluvčími a doplněné o pracovní listy a jsou s 30% slevou zde >>

Jak mají učitelé pracovat se studenty, kteří se nedokážou ve třídě soustředit? 

Pedagogové si často myslí, že schopnost soustředit se souvisí s motivací - že když student „chce poslouchat", tak bude. Výzkumy ale ukázaly, že pozornost není touhou, nýbrž dovedností. Jde o samoregulační exekutivní funkce související s určováním cílů, organizací, plánováním a krátkodobou pamětí.

Ve webináři, který vede Dr. Martha Burns, se dozvíte více o tom, jak mohou učitelé tyto dovednosti u svých žáků rozvíjet prostřednictvím aktivit ve třídě, a jak v případě potřeby rozvinout tyto dovednosti studentů díky technologiím.

Záznam webináře (v angličtině) zdarma:

Rozvoj exekutivních funkcí během školních let

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Hledáte cestu, jak pomoci dětem učit se angličtinu, i když teď nemohou do školy?

Doba, kdy děti nechodí do školy a zůstávají doma, se dá využít k tomu, aby si děti vylepšily své anglické dovednosti. Stejně tráví spoustu času na počítači. S naším programem se tento čas může změnit v posílení anglických dovedností - zlepší si poslech, výslovnost, naučí se spoustu nových slovíček i gramatiky, takže až se opět ve škole potkáte, bude radost s nimi trénovat konverzaci!

Pokud chcete dětem nabídnout to nejlepší, co současná věda nabízí, a jste ochotni vaše žáky v práci podpořit tím, je jim budete spravovat účty, sledovat jejich pokrok ve výkazech a budete jim k dispozici, když budou mít nějakou otázku, tak pro vás máme speciální nabídku na zbytek tohoto školního roku. Nebojte, z vaší strany to nezabere příliš času, vyškolíme vás zdarma a budeme vám vždy po ruce, když si s něčím nebudete vědět rady.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO ŠKOLY

od teď až do 30.6.2020 

Asistent anglického čtení ZDARMA k objednávce programu Fast ForWord, který v 1. kroku připraví mozek na angličtinu