Časopis JUMP

  • výukový časopis v angličtině
  • pokročilost: začátečník A0 - A1
  • obsahuje pracovní listy a audio nahrávky namluvené rodilými mlučími

Doporučujeme jako doplněk k SciLearn English

Čím víc budete děti "koupat" v angličtině, tím rychleji se jí naučí. Písničky a videa v angličtině pomáhají, ale jsou moc těžké a neefektivní. Proto je tu Jump,  časopis v hodně jednoduché angličtině. Jump je napsaný a namluvený rodilými mluvčími a doplněný pracovními listy.


PRO KOHO JE ČASOPIS JUMP

Jump je anglický časopis pro žáky 3. – 7. tříd ZŠ. Jump přináší zábavnou a přehlednou formou odpovědi na aktuální otázky. Obsahuje krátké strukturované texty na úrovni A0 až A1 a cíleně vede žáky ke konverzaci v angličtině. Jump mohou žáci nejen číst, ale i poslouchat, protože je namluvený rodilými mluvčími. S Jumpem budou vaše děti brzy umět anglicky a budou se těšit na každou další hodinu angličtiny!

CO JE JUMP

Jump není jen časopis. Je to balíček materiálů pro podporu aktivního studia angličtiny. Jump je do školy pro žáky i učitele, na doma pro děti a rodiče. Pomáhá žákům upevňovat a rozšiřovat základní slovní zásobu a větné struktury. Učiteli usnadňuje přípravu na výuku, pomáhá naplňovat cíle RVP, prohlubovat mezipředmětové vztahy a je zdrojem materiálů pro metodu CLIL.

Na tvorbě časopisu se podílejí zkušení metodici výuky angličtiny, rodilí mluvčí a sami čtenáři (například v anketě a fotostory). Metodici s rodilými mluvčími kromě článků chystají cvičení v časopise i pracovní listy s poslechovými cvičeními.

CHCI ZDARMA UKÁZKOVÉ ČÍSLO JUMPU

Zašleme vám odkaz na stažení časopisu JUMP a informace o programu SciLearn English. Souhlasíte s předáním Vaší adresy vydavateli časopisu JUMP - GRADUS CZ, s.r.o. Naše zásady ochrany osobních údajů najdete zde >>.