Články v anglických online časopisech Jump a Drive jsou namluvené rodilými mluvčími a doplněné o pracovní listy a jsou s 30% slevou zde >>

ANGLIČTINA DO ŠKOLY I NA DOMA

Jediná počítačová hra, která připravi mozek na angličtinu. Zlepšuje se porozumění, výslovnost i gramatika. Žáci mohou pracovat ve škole i doma.

Objednejte si představení programu ve vaší škole a začněte co nejdříve.

Pomozte vašim žákům učit se angličtinu až 4x rychleji

Díky neurovědě je možné učit se angličtinu přirozeně, jako rodilý mluvčí. Jde to snadno a hlavně rychle! Zjistěte jak.

Unikátní program podobný počítačové hře vytvořený předními neurovědci pracuje ve 3 krocích:

 • 1
  Připraví mozek na angličtinu
 • 2
  Intenzivně trénuje vše v angličtině
  (slovní zásobu, gramatiku, výslovnost)
 • 3
  Koučuje výslovnost a čtení

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pomoc při oslovení rodičů

Vytvoříme personalizovanou webovou stránku přímo pro Vaši školu (v průvodním emailu na ni rodiče můžete jen odkázat), kde budou informace o nabídce programu, základní videopředstavení programu, demo pro rodiče/děti na vyzkoušení a dotazník předběžného zájmu, kam rodiče napíší, zda by o program měli zájem a pro kolik studentů/sourozenců/rodičů 🙂 Informace z dotazníku se pak propisují do přehledné tabulky, kde snadno vidíte, kolik rodičů by mělo o program zájem. Zde je příklad takové stránky pro rodiče s připojeným příkladem dotazníčku. Můžeme samozřejmě stránku nebo dotazník upravit o jakékoliv další informace, které byste tam chtěli mít.

V čem je program vyjímečný

Program byl zkoumán i na světově známých univerzitách a je hodnocený jako #1 na rozvoj anglických dovedností institucí ministerstva školství USA (WWC).

 • 1
  Kognitivní trénink zrychluje učení
  Jako jediný program na světě nejprve vytvoří otisky anglických fonémů a trénuje kognitivní funkce v angličtině, což mnohonásobně zrychlí učení angličtiny.
 • 2
  Unikátní úroveň adaptivity programu využívající AI
  Program se studentovi přizpůsobuje s každým kliknutím myši, neztrácí čás tím, co umí a trénuje jen to, co potřebuje.
 • 3
  Sleduje a opravuje výslovnost studenta
  Jako jediný program na světě dokáže sledovat studenta při plynulém čtení a opravuje jeho výslovnost.

Pro koho je program vhodný

Program je vhodný pro jakýkoliv věk 6+ a kteroukoliv úroveň angličtiny od ZŠ až po VŠ. Program je vhodný i pro žáky, kteří ještě neumí abecedu - v modulu Reading Readiness se ji rychle naučí. Pokročilí žáci, včetně žáků na školách s výukou v angličtině trénují akademickou úroveň včetně přípravy na jazykové zkoušky až po úroveň C2.

Maturitní úroveň angličtiny už na ZŠ

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Dokonalé porozumění, skvělá výslovnost, přirozené a rychlé reakce.

Na to potřebujete "anglický mozek".

Vytvořte ho díky poznatkům neurovědy.

Program je vhodný pro děti na ZŠ i středoškoláky od začátečníků po pokročilou úroveň.

Pravidelné výkazy práce studenta

Učitel, rodiče i žák dostávají pravidelné výkazy práce, kde se dozví jak žák pracuje, kde chybuje, kolik mu chybí do ukončení cvičení. Výkazy pro studenta jsou motivační a informační, rodič má přehled, zda žák plní své úkoly a jak mu to jde. Učitel má přístup k podrobným informacím, které mu umožní pomoci studentovi s tím, co potřebuje.

PODMÍNKY ZAVEDENÍ PROGRAMU DO ŠKOLY

Tato příležitost je učena pro základní a střední školy zapsané v rejstříku škol nebo komunitní a soukromé školy, které sdružují žáky v domácím vzdělávání. (Není určena pro soukromé učitele angličtiny ani jiné jednotlivce nebo organizace.)

0
učitel
 • Učitel, který hledá nové cesty, jak pomoci svým žákům naučit se anglicky.
 • Sám umí dobře anglicky a je schopen se v angličtině vzdělávat (školení k programu je částečně v angličtině)
 • Je ochoten projít online školením, naučit se používat administraci programu a administrovat žákovské účty.
 • Účast pro učitele je zdarma a odměnou pro učitele je pokrok jeho studentů a nové zkušenosti a odborné znalosti, které získá účastí na online školení.
 • Učitel získá zdarma i jeden uživatelský účet, který může použít k vlastnímu zdokonalení angličtiny, pro člena své rodiny nebo jakkoliv jinak.

 

0
+ žáků
 • Žáci, kteří mají zájem si zlepšit svou angličtinu a jsou pro to ochotni něco udělat tzn. pravidelně doma nebo ve škole alespoň 3x týdně 30 minut pracovat v online programu podobnému počítačové hře.
 • V rámci této nabídky žáci získají přístup k programu za zlomek ceníkové ceny, takže věříme, že většina žáků, kteří mají motivaci pracovat, si budou moci přístup k programu dovolit.
 • Mimimální počet žáků k účasti je 5. Maximální počet žáků určí učitel, který program administruje a bude práci žáků v programu sledovat.
 • V případě 20+ zájemců (školáků/sourozenců/rodičů nebo pedagogů) je cena programu ještě nižsí a navazuje se spolupráce přímo se školou. 

 

Připojte se k českým školám, které už pracují se SciLearn English.

Co o nás říkají učitelé

"...program je ve formě počítačové hry, a tak děti baví... nebojí se zapojit do komunikace s anglicky mluvícím učitelem. Děti lépe rozumí a mají lepší výslovnost..."
Ing. Markéta MatouškováUčitelka, s programem ve škole pracují od šk. roku 2015/16
"pozorovala jsem obrovský rozdíl mezi dětmi, které pracovaly pravidelně a pečlivě, a těmi, které práci v programu zanedbávaly. Děti, které pracovaly pravidelně lépe rozuměly, rychleji reagovaly a nebály se mluvit."
Mgr. Lucie DrkalováUčitelka, pracuje s programem od šk. roku 2016/17
"...program si děti velmi rychle osahaly a do práce se stále těší...Děti velmi dobře reagují, když na ně v průběhu hodiny mluvím anglicky a mají dobrou slovní zásobu..."
Mgr. Lucie VancováUčitelka - s programem pracuje od šk. roku 2018/19
..... Už po prvních třech měsících jsem viděla u sebe takový pokrok, že mi bylo jasné, že bych si přála zpřístupnit tento program mým žákům, kteří měli od září začínat ve 3. třídě s angličtinou.... Momentální situace je taková, že od září (tj. 6 měsíců) v mé třídě s programem pracuje 22 dětí z 25, plus někteří jejich rodiče a sourozenci. ...... Jejich výsledky jsou takové, že mají opravdu krásnou výslovnost a intonaci. V hodinách angličtiny na ně mluvím prakticky stále anglicky a děti, i když nedokážou ještě na všechno odpovídat, rozumí. Dokážou ale říct mnohdy i celé věty naprosto přirozeně.
Martina Weinhöferová učitelka na 1. stupni ZŠ Hany Benešové v Borech

A poslechněte si také video, kde učitelka Martina W. mluví o tom, jak používá program se svými žáky ve třídě:

Názor učitelky, která s programem pracuje už 3. školní rok

 

Když jsme s programem SciLearn English na naší škole začínali, byla jsem zvědavá a doufala jsem, že zaujme a posune dál jak dobré studenty, tak pomůže i těm, co s jazyky bojují.

Vedla jsem kroužek angličtiny a pozorovala jsem obrovský rozdíl mezi dětmi, které pracovaly pravidelně a pečlivě, a těmi, které práci v programu zanedbávaly. Děti, které pracovaly pravidelně lépe rozuměly, rychleji reagovaly a nebály se mluvit. Navíc bylo úžasné pozorovat jejich obrovskou chuť a motivaci pracovat, učit se i uplatňovat nabyté znalosti. S takovými žáky se pracuje s radostí!

Program pomáhá dětem bez rozdílu jejich nadání. Jako učitelka, jsem uvítala různé materiály a aktivity, které jsem si mohla stáhnout a zpestřit s nimi výuku. Pro žáky byla práce s programem často nejen velká zkouška trpělivosti, ale také zkušenosti, že i když nerozumí všemu, mohou z toho leccos pochopit, což vnímám jako největší přínos do života komunikace v cizím jazyce. Program mohu doporučit všem učitelům i žákům, kteří opravdu stojí o to, naučit se anglicky.

Mgr. Lucie Drkalová, učitelka, ZŠ Gajdošova, Brno, pracuje s programem SciLearn English od šk. roku 2016/17

 

Jak se učení angličtiny s programem líbí dětem

Terezka - 9 let

Kačenka - 10 let

Lenka - 15 let

Chcete program pro své žáky? Máte nějaké otázky?

Chcete, abychom Vás kontaktovali?

Vyplňte prosím vhodný formulář níže. Pokud se tam nenajdete, ve všech ostatních případech nás prosím kontaktujte zde >>

Celý program je nastaven tak, že ho lze spustit během několika dnů. Na vaší škole může být program spuštěn od září 2022.

Pokud Vás program zaujal, ale chcete jen program pro školáka na doma, bonusová akce pro školáky na doma je zde >> 

Jsem učitel/ředitel na ZŠ nebo SŠ

Vyplňte, prosím, tento formulář, pokud jste zaměstnanec školy nebo chcete vést na škole kroužky angličtiny a máte o další informace zájem. Budeme Vás kontaktovat.

Pošleme vám informace o programu SciLearn English a efektivní výuce angličtiny. V každém e-mailu se můžete odhlásit. Seznamte se s našimi zásadami zpracování osobních údajů.

Jsem lektor angličtiny nebo učitel jazykové školy

Vyplňte, prosím, tento formulář, pokud jste lektor angličtiny nebo učitel v jazykové školy nebo chcete vést na škole kroužky angličtiny a máte IČO. Budeme Vás kontaktovat.

Budeme vás kontaktovat ohledně informací o lektorství SciLearn English a občas vám zašleme emaily týkající se výuky angličtiny se SciLearn English. V každém e-mailu se můžete odhlásit. Seznamte se s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme. Najdete je zde.

Učitelé, hledáte cestu, jak pomoci dětem učit se angličtinu, zvlášť po dlouhé distanční výuce?

Doba, kdy děti nechodily do školy a byly na distanční výuce, se podepsala i na jejich znalostech angličtiny. Ale je způsob, jak to napravit. Velkou část svého volného času školáci často tráví na počítači. S naším programem se tento čas může změnit v posílení anglických dovedností - zlepší si poslech, výslovnost, naučí se spoustu nových slovíček i gramatiky, takže když se s nimi budete ve škole potkávat na hodinách angličtiny, bude radost s nimi trénovat konverzaci!

Učitelé, pokud chcete žákům nabídnout to nejlepší, co současná věda nabízí, a jste ochotni vaše žáky v práci podpořit tím, je jim budete spravovat účty, sledovat jejich pokrok ve výkazech a budete jim k dispozici, když budou mít nějakou otázku, tak pro vás máme speciální nabídku na příští školní rok. Nebojte, z vaší strany to nezabere příliš času, vyškolíme vás zdarma a budeme vám vždy po ruce, když si s něčím nebudete vědět rady.

Registrace do výzvy:

Pošleme vám informace o programu SciLearn English a efektivní výuce angličtiny. V každém e-mailu se můžete odhlásit. Seznamte se s našimi zásadami zpracování osobních údajů.