Registrace a nabídka pro zájemce o online materiály k časopisům Jump a Drive 

Stejně jako vy, i my jsme zarmouceni, že časopisy Jump a Drive se už nevydávají. Záleži nám na tom, aby tahle báječná pomůcka k vylepšení (nejen) Vašich hodin angličtiny byla i nadále k dispozici, a tak jsme převzali práva k těmto materiálům a dáváme Vám je i nadále k dispozici.

Registrujte se, abyste měli možnosti získávat veškeré novinky o změnách v nabídce JUMP a DRIVE, o doprovodných materiálech nebo si zakoupit přístup k online časopisům a využívat veškeré doprovodné materiály jako jsou pracovní listy a audio nahrávky. 

Chci dostávat informace o materiálech k časopisům Jump a Drive od Scilearn English

Budeme Vás informovat o novinkách týkajících se materiálů JUMP a DRIVE a informace o programu SciLearn English. Kdykoliv se můžete odhlásit. Naše zásady ochrany osobních údajů najdete zde >>.

"SciLearn English doporučuje časopisy Jump a Drive (nejen) jako doplněk k výuce s programem"

Čím víc budete děti nebo sebe "koupat" v angličtině, tím rychleji se angličtinu naučíte. Písničky a videa v angličtině pomáhají, ale jsou moc těžké a neefektivní. Proto je tu Jump v hodně jednoduché angličtině pro začátečníky A1, nebo články Drive pro pokročilejší úroveně A2 až B1 - vše napsané a namluvené rodilými mluvčími a doplněné pracovními listy. 

PDF časopis JUMP

  • výukový časopis v angličtině ke stažení v PDF
  • pokročilost: začátečník A0 - A1
  • obsahuje pracovní listy a audio nahrávky namluvené rodilými mlučími

Online materiály Drive

  • výukové články v angličtině
  • pokročilost: A2 – B1, pro 7. tř. ZŠ – 4. tř. SŠ.
  • obsahuje pracovní listy a audio nahrávky namluvené rodilými mlučími