Závazná registrace pro zájemce o lektorství SciLearn

Registrací se budoucí lektor SciLearn Engllish zavazuje ke splnění těchto podmínek:

  • Osvojí si práci s administrací programu v online školení a v případě otázek se obrátí na podporu SciLearn English
  • Vytvoří účty pouze pro uživatele, kteří mají program objednaný a zaplacený (tzn. poté, co dostane písemnou informaci emailem, kdo program objednal) plus jeden účet, který získává zdarma při správě 5 účtů. Tento účet lze použít pro kohokoliv.
  • V případě, že učitel vystaví účty pro neoprávněné uživatele, odpovídá za úhradu těchto účtů ve výši 2500 Kč/uživatelský účet/pololetí.
  • Zavazuje se spravovat uživatelské účty, což zejména znamená nastavení vhodného modulu pro jednotlivé žáky a poskytnutí podpory žákům, kteří mají otázky týkající se fungování programu nebo přístupu k programu (v případě potřeby se učitel obrátí na podporu SciLearn English)
  • Uživatelské účty bude učitel spravovat v období do 31.1.2021
  • Spolupráci je možné prodloužit za stejných podmínek na základě oboustranného písemného souhlasu zaslaného emailem.

Pokud nejste učitel, do příšlušných  kolonek týkajících se školy a pozice vyplňte prosím náhradní informace, proč se chcete stát lektorem (jsem maminka dítěte pracující se SL, sama pracuji se SL, chci vést kroužky SL a pod...)

Odesláním formuláře potvrzujete, že vámi uvedené údaje jsou pravdivé a souhlasíte s podmínkami účasti ve výzvě pro školy uvedenými na této stránce. Vaše údaje chráníme viz podmínky ochrany osobních údajů.