Závazná registrace pro zájemce o lektorství SciLearn English

Registrací se budoucí lektor SciLearn English zavazuje ke splnění těchto podmínek:

  • Osvojí si práci s administrací programu v online školení a v případě otázek se obrátí na podporu SciLearn English
  • Vytvoří účty pouze pro uživatele, kteří mají program objednaný a zaplacený  (v případě spoulupráce na IČO po podepsání smlouvy a zakoupení kreditů)
  • V případě, že lektor SciLearn English vystaví účty pro neoprávněné uživatele, odpovídá za úhradu těchto účtů ve výši 1000 Kč/uživatelský účet/měsíc.
  • Zavazuje se spravovat uživatelské účty, což zejména znamená nastavení vhodného modulu pro jednotlivé žáky a poskytnutí aktivní podpory žákům, kteří mají problémy  nebo otázky týkající se fungování, přístupu nebo práce v  programu (v případě potřeby se lektor obrátí na podporu SciLearn English).

Pokud nejste učitel, do příslušných  kolonek týkajících se školy a pozice vyplňte prosím náhradní informace, proč se chcete stát lektorem (jsem maminka dítěte pracující se SL, sama pracuji se SL, chci vést kroužky SL, mám ŽL a jsem lektorka angličtiny, a pod...)

Odesláním formuláře potvrzujete, že vámi uvedené údaje jsou pravdivé a souhlasíte s podmínkami účasti ve výzvě pro školy uvedenými na této stránce. Vaše údaje chráníme viz podmínky ochrany osobních údajů.