Angličtina, se kterou se ve světě neztratíte

Dokonalé porozumění, skvělá výslovnost, přirozené a rychlé reakce. Na to potřebujete "anglický mozek". S námi ho získáte.

Představujeme unikátní program vytvořený týmem renomovaných neurovědců.

0
studentů
0
patentů
0
studií
0
zemí

Ohodnocen jako #1 na výuku angličtiny nezávislou institucí ministerstva školství USA - What Works Clearinghouse

Jak získat dokonalou znalost angličtiny ve 3 krocích

V tomto 6-minutovém videu se dozvíte v čem je výuka angličtiny jiná a převratně rychlejší než jiné metody učení. Přidejte se k milionům studentů po celém světě, kteří již objevili akcelerátor učení angličtiny v podobě počítačového programu vytvořeného předními neurovědci. 

Vhodné k přípravě na zkoušky z angličtiny (např. Cambridge ESOL) a v angličtině (např. SAT)

3 KROKY K DOKONALÉ ANGLIČTINĚ

1. Příprava mozku

Cvičení podobná počítačové hře vám pomouhou vytvořit otisky anglických fonémů (hlásek) v mozku - to, co každý anglický mozek má, jinak jde učení pomalu. Začnete angličtinu rychleji vnímat, lépe jí rozumět a vyslovovat.

2. Intenzivní trénink

Trénujete slovní zásobu i gramatiku současně. Není prostor pro překladání a nudné učení gramatických pravidel. Angličtina se vám dostává doslova pod kůži a začínáte v ní přemýšlet.

3. Průvodce čtením

Každý článek vám přečte rodilý mluvčí. Kliknete na slovo a ono se vysloví. Nahráváte se a program vám opravuje výslovnost. Testem zjistíte své porozumění. Velká knihovna textů vhodná od prvňáčků po vysokoškoláky.

Reference klientů

Největší zlom vidím v tom, že slovní zásoba a s ní celé věty se mi nějak dostaly do podvědomí, takže si je nemusím překládat a rozumím jim. Angličtina je pro mě celkově jasnější a srozumitelnější. Nemusím se soustředit, že teď bude něco v angličtině. Když něco anglicky zaslechnu, prostě tomu rozumím.“
Lucie K.Podnikatelka
Výuce jsem ze začátku příliš nevěřil, proto jsem využil zpočátku několikrát konzultace s lektorkou. Nyní před koncem stávajícího modulu si uvědomuji posun ve vnímání anglického jazyka než v minulosti. Programu jsem se snažil věnovat denně, zatím asi nejvíce ze všech anglických kurzů. Mě osobně zaujal program i graficky a překonávání se v bodování.
Svatoplulk R.Manažer
Program SciLEARN bych doporučila všem, kdo chtějí podpořit a upevnit přirozenou cestou výuku anglického jazyka. Pokrok je vidět již po prvních měsících. V naší rodině se stal přirozenou součástí každodenního života. Děti (Adélka 8, Vojtěch 6) mohou pracovat kdykoliv a odkudkoliv, 5 dní v týdnu. Angličtina se stává "jejich" jazykem. Nemusí se ptát, co je nepravidelné množné číslo, prostě to ví. Je úžasné sledovat jejich nevědomé pokroky.
MUDr. Lucie Šefrhansová, Ph.D.
Anglicky umím docela dobře. Byl jsem zvědavý co mi program vůbec může přinést. Sám pro sebe jsem si stanovil cíl rozumět mluvenému slovu bez námahy a po třech měsících jsem dosáhl toho, že jsem se na jazyk nemusel namáhavě soustředit. Zejména při několikahodinových jednání se zahraničními partnery je únava a pozornost k dosažení výsledku jednání klíčová. Věnoval jsem se programu pravidelně. Z počátku mne obtěžoval až příliš dětský formát grafiky, ale nakonec jsem se na design každý den těšil. Líbí se mi, že celá výuka či tréning je koncipován jako hra s rostoucími požadavky a virtuálními odměnami. Jako motivátor to na mne fungovalo skvěle. Mám radši když jsem sobě žákem i trenérem. Proto jsem kurz doporučil i dalším kolegům v práci.
Ing. Lumír Al-DabaghGenerální ředitel BENEŠ a LÁT a.s.

Trénujete kdykoliv a kdekoliv

Několik desítek let výzkumů a 20 let praktického ověření se skrývá pod kapotou unikátního programu, který americké ministerstvo školství hodnotí jako #1 na výuku angličtiny.  Vám je k dispozici kdekoliv máte přístup k internetu a počítač nebo iPad.

Pracujete 3-5x týdně. Stanovíte si délku lekce od 30 do 90 minut. Program je 100% adaptivní, což znamená, že se s každým kliknutím přizpůsobuje vám. Cokoliv vám jde, projdete rychle, a čas efektivně využíváte tím, že se soustředíte na oblasti, ve kterých máte nedostatky. Díky propracovanému systému různých cvičení, které rafinovaně trénují anglické dovednosti, najednou zjistíte jak moc se posouváte. 

Je čas stanovit si vyšší cíle.
Dokonalá angličtina znamená domluvit se o čemkoliv, přečíst a napsat cokoliv.
S námi to dokážete.

Blog

Věděli jste, že učení se angličtině může být nejen efektivní, ale i zábavné a interaktivní? Na našem…
celý článek
Srdečně Vás zveme na 30. ročník konference pro učitele angličtiny P.A.R.K. , která se bude konat 23. března 2024 v…
celý článek
Co kdyby existoval jednoduchý návod, jak angličtinu učit přirozeně, rychle, zábavně? Něco, co by pomohlo všem dětem,…
celý článek
Začneme trochu smutnou statistikou, která nám říká, že pouze asi 15% Čechů umí dobře anglicky. A to…
celý článek

Stáhněte si eBook ZDARMA!

Chcete vědět proč je pro nás těžké rozumět angličtině a jak se to dá snadno změnit? Tým neurovědců ze společnosti Scientific Learning objevil způsob, jak to udělat. Vytvořili program a testovali ho na široké populaci studentů. Výsledky byly ohromující. Dnes program využívají milióny studentů po celém světě. Stáhněte si e-knihu zdarma a zjistěte jak tyto vědecké poznatky mohou pomoci i vám.