TOHLE MŮŽE BÝT

I VÁŠ PŘÍBĚH

Děti dosahují maturitní úrovně už na ZŠ.
Umí anglicky líp než rodiče.

Chcete, aby Vám učení angličtiny šlo snadno a bavilo vás? Chcete zažít pocit, že konečně rozumíte mluvené řeči a hovoříte anglicky s lehkostí a bez stresu? Chcete se učit, kdykoliv máte čas a náladu a nepřicházet o lekce, protože jste se nemohli dostavit do jazykovky? Čtete dál ... metoda je vhodná pro děti i dospělé, od začátečníků až po pokročilé.

Začtěte se do příběhů našich studentů

Kdo nezažil, neuvěří... k programu SciLearn jsme se přidali již před 3mi lety na doporučení přátel a jsme tomu skutečně moc rádi, náš syn (dysgrafik, dysortografik, dyslektik - 12 let) opravdu zlepšuje svůj cit pro jazyk..nejen ten anglický. Dcerka (10 let) se opravdu velmi zásadně posunula ve větné stavbě, přirozeném vnímání jazyka a když anglicky promluví, její výslovnost nás uvádí v úžas. Když slyšíte své dítě ve druhé třídě, jak si opakuje nahlas....touch the blue circle... pochopíte, jaká je to paráda... Děti je někdy těžké ke cvičení angličtiny přimět, ale je úžasné, kam se za ty měsíce cvičení posunuly, jak jsou samostatné a hlavně získávají na vědomostech opravdu bez naší účasti a velmi rychle. Podivný minulý rok v distanční výuce byl důkazem toho, že on-line výuka může být i zábavná a pokaždé trochu jiná.... Naše děti se nesrovnávají, ale občas si angličtinu užívají i společně, protože některé postavičky, povídky a knížky opravdu milují. Děkujeme za skvělou podporu paní učitelky Drkalové, která nám pomáhá překonat úskalí složitějších úkolů a s řešením je nám na blízku 24/7. Pro všechny, pro něž je vzdělání dětí tak důležité, jako pro nás, jsou prostředky za SciLearn skvělou investicí.
Lucie K. - maminka dětí 10 a 12 let:
"Na scilearn oceňujem časovú flexibilitu (program si môžete zapnúť vtedy, keď Vám to vyhovuje), samostatnosť (dieťa je schopné si ho zapnúť a ovládať samo) a kvalitu (dieťa sa učí angličtinu zábavným spôsobom, posúva sa dopredu postupne). Do scilearn sa zapojili moje tri deti postupne ako rástli. Scilearn ich baví, neodmietajú si k nemu sadnúť, angličtinu majú radi. Najstaršia dcéra číta a rozpráva anglicky vynikajúco, filmy už odmieta pozerať v rodnom jazyku a v pôvodnom znení im bez problémov rozumie. Mladší chlapci sa zlepšujú a je super, že sú 3x do týždňa v kontakte s angličtinou."
Silvia Procházková - ekonom
"Pozitiva - atmosféra je přátelská, děti se na angličtinu těší, byť jsou momentálně v pubertálním věku a do všeho je člověk musí nutit, do angličtiny ne:) Výuku bych určitě doporučila, děti hýří různými hláškami v angličtině, které znají právě například z výukových materiálů, kdykoliv potřebuji něco přeložit, jdu za nimi a oni už ví i jemné nuance mezi slovíčky, co by se určitě neřeklo, nebo naopak, co se hodí víc. Pokud potřebuji něco s lektorkou zařídit, je vždy přístupná a ochotná a změnu v programu udělá v podstatě ihned. Takže lektorku Veroniku doporučuji, je vstřícná, ochotná, milá. Když jsme měli dotazy, okamžitě poradila, s dětmi komunikuje velice přátelsky, takže si děti nepřipadnou, že by chodili do nějaké "školy", na angličtinu se těší a jsou nervózní, když mají online hodinu a mohli by přijít pozdě. Děti mají online hodinu v místnosti vedle kuchyně, takže vždy, když mají lekci, slyším smích a veselé povídání v angličtině. Jsem moc ráda, že jsme tuto školu vybrali. Děti to hodě posunulo zejména v mluvení a poslechu, což je dnes často zanedbávaná kompetence v klasické škole."
Lenka Hadašová - lektor češtiny pro cizince
„SciLearn dělá můj devítiletý syn. Cvičení se mu líbí, jsou pro něj jako hra. Nejdříve jsme dělali cvičení na pozornost, na anglické fonémy, slovíčka. Pak jsme přešli i na čtení krátkých povídek. Program povídku přečte, můžeme si ji pustit opakovaně a kdykoliv zastavit, nebo se vrátit. Pokud je čtenář připravený, zapne mikrofon a začne číst, program pak nahrávku vyhodnotí. Když můj syn čte český text, tak nedočte slovo a prostě si jeho konec vymyslí. A tady přišlo mé největší překvapení: při čtení v angličtině čte všechna slova, nic si nevymýšlí, počátečni špatnou výslovnost si po každém čtení opravuje, a nejvíc se těší, až mu program jeho snahu vyhodnotí. Naše lektorka, paní Lucie Kuchařová, vždy podle synových výsledků nastaví následujicí cvičení. Jsme s programem i prací paní lektorky velmi spokojení.“
KristýnaSliwková, OSVČ, Český Těšín
„Máme zkušenosti s on-line kurzem pro syna. Je v programu už třetím rokem a je znát jeho pokrok. Má velmi dobrou výslovnost a učí se poté ve škole snadněji. Z angličtiny má výbornou. Věřím, že je to právě díky on-line kurzu. “
Veronika Klímová, OSVČ/ terapeutka, Mladá Boleslav
„Program jsem zakoupila pro dceru jako doplněk a rozšíření výuky angličtiny ve škole. Aktuálně je ve 2. ročníku ZŠ a s programem pracuje teprve půl roku. Po dobré zkušenosti jsem jej však prodloužila na další měsíce. Jako velké pozitivum programu vidím možnost studia v čase, který dceři momentálně vyhovuje a zároveň nemusí nikam docházet (studuje v pohodlí domova). Výuka se individuálně přizpůsobuje jejím aktuálním znalostem. Tento program jsem vybrala proto, že mne zaujala metodika výuky angličtiny - nejprve se mozek studenta "připravuje" na výuku. Myslím, že tento způsob výuky respektuje fyziologické procesy člověka při učení se jakéhokoliv jazyka. Program je velice dobře propracovaný a pro děti zábavný. Přiznávám, že se objevilo i pár dnů, kdy se dceři moc pracovat nechtělo, ale ve většině případů se do výuky pouštěla ráda. Navíc program poskytuje i metodickou podporu pro rodiče a nabídku různých doplňujících materiálů. Skvělé je také týdenní zasílání reportů o postupech ve výuce. Stoupající křivka grafů a navyšování počtu zvládnutých procent je dobrou motivací jít v učení dál. Radost dceři udělal i certifikát o zvládnutí modulu. Komunikace s lektory (e-mailem, telefonicky) probíhala vždy na velmi profesionální úrovni. Tento kurz určitě budu doporučovat svým známým."
Jitka Petrlová

A pokud je to málo, další reference najdete zde >>.

Zveme Vás na webinář! 

Proč je angličtina tak těžká?

Proč nám učení jde tak pomalu a proč je tak těžké rozumět mluvené řeči? Jak se naučíme bezvadně vyslovovat a pohotově reagovat?

Jak se učit přirozeně?

Běžné metody selhávají, protože nejsou přizpůsobené tomu, jak se náš mozek přirozeně učí. Mozek, ale můžeme na angličtinu připravit a učit se snadněji a rychleji.

Jak postupovat?

Dozvíte se, jak dlouho trvá naučit se dobře anglicky a popíšeme plán postupu: kde začít, jak na to a co k tomu budete potřebovat. Vhodné pro žáky ZŠ i pro dospělé studenty.

V čem je program tak vyjímečný?

Připravuje mozek na angličtinu

Trénuje kognitivní funkce v angličtině a vytváří otisky anglických fonémů v mozku.

Intenzivně trénuje a přizpůsobuje se

Trénuje všechny aspekty řeči a průběžně se přizpůsobuje úrovni studenta.

Koučuje výslovnost a plynulost čtení

Dokáže naslouchat studentovi při plynulém čtení a průběžně ho opravovat a koučovat.

Anglické dovednosti, které program rozvíjí

Poslech

Pokročilá přesnos poslechu * Několika stupňové povely * Porozumění řeči * Všechny formy anglické gramatiky * Slovní zásoba * Rozlišování hlásek

Mluvení

Čtení nahlas s různou obtížností * Podporuje procvičování mluvení * Produkce jazyka víceslabičných slov * Opakované čtení pro zdokonalení výslovnosti

Čtení

Uvědomování anglických fonémů * Analýza slov - předpony, přípony, kořeny slov * Figurativní řeč * Porozumění textu s ověřením v testu * Abstraktní odůvodňování * Sumarizace

Psaní

Spelling * Gramatika * Základní a akademická slovní zásoba * Větný rozbor a správná konstrukce vět * Uspořádání vět v odstavci

Chci vědět víc. Nezávazně. Zdarma.

Pošleme vám přístup k záznamu webináře pro rodiče a dáme vám přístup k demo verzi programu.

Pošleme Vám informace týkající se výuky angličtiny se SciLearn English. V každém e-mailu se můžete odhlásit. Seznamte se s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme. Najdete je zde.

Další (nezávisle ověřené) reference
našich studentů

Za správnost údajů v certifikátu odpovídají Jazykovky.cz

A pokud je to málo, další reference najdete zde.