TOHLE MŮŽE BÝT

I VÁŠ PŘÍBĚH

Děti dosahují maturitní úrovně už na ZŠ. Umí anglicky líp než rodiče.

Chcete, aby Vám učení angličtiny šlo snadno a bavilo vás? Chcete zažít pocit, že konečně rozumíte mluvené řeči a hovoříte anglicky s lehkostí a bez stresu? Chcete se učit, kdykoliv máte čas a náladu a nepřicházet o lekce, protože jste se nemohli dostavit do jazykovky? Čtete dál ... metoda je vhodná pro děti i dospělé, od začátečníků až po pokročilé.

Začtěte se do příběhů našich studentů

A pokud je to málo, další reference najdete zde.

Kdo nezažil, neuvěří... k programu SciLearn jsme se přidali již před 3mi lety na doporučení přátel a jsme tomu skutečně moc rádi, náš syn (dysgrafik, dysortografik, dyslektik - 12 let) opravdu zlepšuje svůj cit pro jazyk..nejen ten anglický. Dcerka (10 let) se opravdu velmi zásadně posunula ve větné stavbě, přirozeném vnímání jazyka a když anglicky promluví, její výslovnost nás uvádí v úžas. Když slyšíte své dítě ve druhé třídě, jak si opakuje nahlas....touch the blue circle... pochopíte, jaká je to paráda... Děti je někdy těžké ke cvičení angličtiny přimět, ale je úžasné, kam se za ty měsíce cvičení posunuly, jak jsou samostatné a hlavně získávají na vědomostech opravdu bez naší účasti a velmi rychle. Podivný minulý rok v distanční výuce byl důkazem toho, že on-line výuka může být i zábavná a pokaždé trochu jiná.... Naše děti se nesrovnávají, ale občas si angličtinu užívají i společně, protože některé postavičky, povídky a knížky opravdu milují. Děkujeme za skvělou podporu paní učitelky Drkalové, která nám pomáhá překonat úskalí složitějších úkolů a s řešením je nám na blízku 24/7. Pro všechny, pro něž je vzdělání dětí tak důležité, jako pro nás, jsou prostředky za SciLearn skvělou investicí.
Lucie K. - maminka dětí 10 a 12 let:
"Na scilearn oceňujem časovú flexibilitu (program si môžete zapnúť vtedy, keď Vám to vyhovuje), samostatnosť (dieťa je schopné si ho zapnúť a ovládať samo) a kvalitu (dieťa sa učí angličtinu zábavným spôsobom, posúva sa dopredu postupne). Do scilearn sa zapojili moje tri deti postupne ako rástli. Scilearn ich baví, neodmietajú si k nemu sadnúť, angličtinu majú radi. Najstaršia dcéra číta a rozpráva anglicky vynikajúco, filmy už odmieta pozerať v rodnom jazyku a v pôvodnom znení im bez problémov rozumie. Mladší chlapci sa zlepšujú a je super, že sú 3x do týždňa v kontakte s angličtinou."
Silvia Procházková - ekonom
"Pozitiva - atmosféra je přátelská, děti se na angličtinu těší, byť jsou momentálně v pubertálním věku a do všeho je člověk musí nutit, do angličtiny ne:) Výuku bych určitě doporučila, děti hýří různými hláškami v angličtině, které znají právě například z výukových materiálů, kdykoliv potřebuji něco přeložit, jdu za nimi a oni už ví i jemné nuance mezi slovíčky, co by se určitě neřeklo, nebo naopak, co se hodí víc. Pokud potřebuji něco s lektorkou zařídit, je vždy přístupná a ochotná a změnu v programu udělá v podstatě ihned. Takže lektorku Veroniku doporučuji, je vstřícná, ochotná, milá. Když jsme měli dotazy, okamžitě poradila, s dětmi komunikuje velice přátelsky, takže si děti nepřipadnou, že by chodili do nějaké "školy", na angličtinu se těší a jsou nervózní, když mají online hodinu a mohli by přijít pozdě. Děti mají online hodinu v místnosti vedle kuchyně, takže vždy, když mají lekci, slyším smích a veselé povídání v angličtině. Jsem moc ráda, že jsme tuto školu vybrali. Děti to hodě posunulo zejména v mluvení a poslechu, což je dnes často zanedbávaná kompetence v klasické škole."
Lenka Hadašová - lektor češtiny pro cizince

Chci vědět víc. Nezávazně. Zdarma.

Pošleme Vám informace týkající se výuky angličtiny se SciLearn English. V každém e-mailu se můžete odhlásit. Seznamte se s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme. Najdete je zde.