Dárek pro účastníky webináře:

Dospělí místo 7 280 zaplatí jen 4 999 Kč na 5 měsíců přístupu

a školáci místo 8 370 Kč zaplatí jen 3 000 Kč za 6 měsíců přístupu. 

Nabídka platí už jen

Nabídka pro dospělé:

Běžná ceníková cena programu na 5 měsíců je 7 280 Kč.   

Vy můžete mít v této akci program pro dospělého na 5 měsíců za 4999 Kč.

Šlápněte na plyn, bude to jízda.  Získáváte:

 • Přístup k SciLearn English (programům Fast ForWord nebo Reading Assistant) na 5 kalendářních měsíců
 • Verze Plus tj. 50 minut 5x týdně (nebo méně dle volby studenta)
 • Neomezená možnost náhrad v rámci 5 měsíců výuky
 • Neomezený počet modulů - po ukončení modulu vám hned zapneme další.
 • Podpora zkušeného lektora - nejste v tom sami, vždy se máte na koho obrátit, když si s něčím nebudete vědět rady
 • Pravidelné zasílání týdenních přehledů práce v programu.
 • Tréninkem strávíte až 111 vyučovacích hodin!  To znamená, že zaplatíte jen 45 Kč za hodinu - za program přesně na míru Vám!

Ve dvou se to lépe táhne!

Najděte si parťáka, který si chce také zlepšit angličtinu. Můžete se předhánět ve sbírání bodů, pomáhat si, hecovat se ... prostě to bude zábava a motivace, takže u toho oba déle vydržíte.

Nejosvědčenější dvojice je s partnerem nebo školním dítětem. Program je vhodný pro jakoukoliv úroveň angličtiny od 6 do 99 let. Každý budete mít vlastní přístup, který se bude přizpůsobovat jen vám.  Pokud chcete program pro školáka, speciální nabídka pro školáky za sníženou cenu (6 měsíců za 3000Kč s bonusem) je zde >>

A od nás do vínku dostanete speciální bonus - 1000 Kč sleva na balíček pro 2 dospělé.


Nabídka platí už jen:

Objednáváte počáteční balíček Plus na 3 měsíce pro začínající studenty (hodnota 5 400 Kč) a 2 měsíce přístupu k programu pro pokračující studenty (hodnota 1 880 Kč) - celkem 7 280 Kč  - s touto nabídkou zaplatíte pouze 4 999 Kč.

OBJEDNÁVKA PRO DOSPĚLÉ

Program objednáváte na 5 měsíců se začátkem buď tento nebo příští kalendářní měsíc. Pokud potřebujete začít později, napište nám na info@scilearn.cz. Po odeslání objednávky vás bude kontaktovat lektor, který vám vybere vhodný modul, pošle vám přístupové údaje a vše vám vysvětlí. 

Jméno a datum narození studenta potřebujeme k vystavení uživatelského účtu. Pokud objednáváte pro dva, vepište jména a datumy narození obou studentů.

CO O PROGRAMU ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI

„ Pokrok je vidět již po prvních měsících. Program SciLEARN bych doporučila všem, kdo chtějí podpořit a upevnit přirozenou cestou výuku anglického jazyka...“
MUDr. Lucie Šefrhansová, Ph.D.
Zaznamenala jsem velké zlepšení ve výslovnosti slov, vazbě jednotlivých sekvencí ve větě, v plynulosti a rychlosti čtení. A hlavně slyším - pokud na mě mluví někdo v angličtině. Program nadšeně doporučuji všem, kteří se chtějí zlepšovat ve své angličtině v klidu svého domova, bez stresu a dle svých časových možností.
MUDr. R. Petrová
Dceru program baví, ráda v něm pracuje. Výslovnost se jí postupně zlepšuje, její porozumění angličtině je také lepší. Zároveň se mi zdá, že má ve škole i méně problémů s psanou angličtinou, ve které dříve opravdu tápala. Program doporučuji, jeho používání je jednoduché a zábavné.
Lucie R.
A už po pár měsících cítím obrovské zlepšení. Program je přesně to, co jsem potřebovala. Naslouchá mě, opravuje mne, a teď už chápu, proč se mi stávalo při komunikaci v angličtině, že mi lidé nerozuměli. Také v porozumění angličtiny dělám pokroky. S programem to jde opravdu tak nějak lehce a samo.
Lenka Továrková
Pro mne jedna z nejlepších investic do výuky anglického jazyka, kdy mne učení opravdu baví a vidím jak se postupně zlepšuji.
Petr M.

Nabídka pro školáky:

Běžná ceníková cena programu na 6 měsíců je 8 370 Kč.   

Vy dnes můžete mít program pro školáka na 6 měsíců za 3000 Kč s BONUSEM.

Akční nabídka pro školáky s BONUSEM

Bonus: při zakoupení programu na 6 měsíců žák ZŠ nebo SŠ získává

anglický časopis Jump ZDARMA

v PDF formátu na 6 měsíců (leden - červen 2022), k tomu také přístup k nahrávkám článků rodilými mluvčími, k pracovním listům a videím.

Při využití nabídky pro školáky na 3, 4 nebo 5 měsíců žák na bonus nárok nemá.

Zakoupené měsíční kredity na online výuku angličtiny s programem pro školáky se čerpají vždy za kalendářní měsíc (je možné začít v polovině měsíce, ale daný měsíc se již čerpá první kredit za první měsíc). Za vyčerpaný kredit se počítá měsíc, kdy žák pracuje více než 1 den v měsíci. 

5 měsíců
7380 Kč
2500 Kč
Přístup k programu SciLearn English na 5 měsíců
Fast ForWord nebo Reading Assistant
Přiřazený lektor, který je Vám k dispozici
Pravidelné zasílání týdenních přehledů práce v programu
Zasílání pracovních listů dle potřeby.
Certifikáty po skončení modulu
Objednat
cena vč. DPH
4 měsíce
6390 Kč
2100 Kč
Přístup k programu SciLearn English na 4 měsíce
Fast ForWord nebo Reading Assistant
Přiřazený lektor, který je Vám k dispozici
Pravidelné zasílání týdenních přehledů práce v programu.
Zasílání pracovních listů dle potřeby
Certifikáty po skončení modulu
Objednat
cena vč. DPH
3 měsíce
5400 Kč
1650 Kč
Přístup k programu SciLearn English na 3 měsíce
Fast ForWord nebo Reading Assistant
Přiřazený lektor, který je Vám k dispozici
Pravidelné zasílání týdenních přehledů práce v programu.
Zasílání pracovních listů dle potřeby
Certifikáty po skončení modulu
Objednat
cena vč. DPH

Objednávka programu v akci pro školáky 

Tato nabídka platí POUZE pro žáky základních a středních škol.

Program objednáváte pro své dítě na 3, 4, 5 nebo 6 měsíců. Zakoupené měsíční kredity na online výuku angličtiny s programem pro školáky se čerpají vždy za kalendářní měsíc (je možné začít v polovině měsíce, ale daný měsíc se již čerpá první kredit za první měsíc). Za vyčerpaný kredit se počítá měsíc, kdy žák pracuje více než 1 den v měsíci. 

Objednáním programu v této nabídce speciálně vytvořené pro školní děti získáte pro Vašeho školáka:

 • Přístup k programu SciLearn English (Fast ForWord nebo Reading Assistant) na 3, 4, 5 nebo 6 měsíců 
 • Verze Plus tzn. student může pracovat v programu neomezeně v intenzitě a časech, kdy se mu to hodí.
 • Neomezené náhrady během měsíců, kdy žák v programu pracuje
 • Neomezený počet modulů - po ukončení modulu vám hned zapneme další.
 • Podpora lektora - nejste v tom sami, vždy se máte na koho obrátit, když si s něčím nebudete vědět rady.
 • Pravidelné zasílání týdenních přehledů práce v programu.
 • Program bude přesně na míru studentovi a bude se mu přizpůsobovat každým kliknutím myši.
 • Možnost pokračovat v dalším pololetí příštího školního roku za akční cenu pro školáky.
 • Při objednávce programu na 6 měsíců získává školák jako BONUS anglický časopis JUMP zdarma na 5 měsíců v pdf formátu, k tomu také přístup k nahravkám článků rodilými mluvčími, k pracovním listům a videím (k dispozici ke stažení po registraci na webu vydatatele)

Pokud učitel angličtiny Vašeho dítěte není vyškolený SciLearn lektor, do objednávky do kolonky Jméno učitele napište Prosím o přiřazení lektora a lektora Vám přiřadíme. Do názvu školy prosím vyplňte jméno školy, kterou dítě navštěvuje (nebo kde je registrovaný v domácím vzdělávání), město školy a ročník, který dítě navštěvuje.

Pokud objednáváte pro více dětí, napište jména dětí za sebou v kolonce Jméno dítěte (např. Lenka Nováková, Jiří Novák,....), údaje o škole a ročníku vyplňte stejným způsobem, aby se první údaj týkal prvního dítěte, druhý údaj v té samé kolonce druhého dítěte atd. V kolonce Datum narození vyplňte datum narození prvního dítěte a data narození dalších dětí vyplňte do pole poznámka.

Do poslední kolonky objednávky vyplňte měsíc, od kterého chcete program aktivovat (je možné začít například v polovině měsíce, ale daný měsíc se již čerpá první kredit za první měsíc).

Co o programu říkají naši klienti:

Terezka - 9 let

Kačenka - 10 let

Lenka - 15 let

„ Pokrok je vidět již po prvních měsících. Program SciLEARN bych doporučila všem, kdo chtějí podpořit a upevnit  přirozenou cestou výuku anglického jazyka...“ MUDr. Lucie Šefrhansová, Ph.D. 

"Nejprve jsem program pořídila synovi, protože v 5. třídě se ještě v angličtině dobře neorientoval a bála jsem se co bude na 2. stupni. Program byl ale tak zajímavý, že ho chtěla i dcera, která byla ve 2. třídě a nakonec jsem si ho objednala i pro sebe. Po 4 měsících vidím u dětí i u sebe velké pokroky a už se tolik netrápím tím, že u nás není škola s kvalitní výukou angličtiny, protože vím, že mé děti jí zvládají díky programu Fast ForWord. A mě osobně vyhovuje i to, že studuji doma a sama si volím kdy." Martina T.
 
Dceru program baví, ráda v něm pracuje. Výslovnost se jí postupně zlepšuje, její porozumění angličtině je také lepší. Zároveň se mi zdá, že má ve škole i méně problémů s psanou angličtinou, ve které dříve opravdu tápala. Program doporučuji, jeho používání je jednoduché a zábavné. Lucie R.
 
A už po pár měsících cítím obrovské zlepšení. Program je přesně to, co jsem potřebovala. Naslouchá mě, opravuje mne, a teď už chápu, proč se mi stávalo při komunikaci v angličtině, že mi lidé nerozuměli. Také v porozumění angličtiny dělám pokroky. S programem to jde opravdu tak nějak lehce a samo. Lenka Továrková
 
Pro mne jedna z nejlepších investic do výuky anglického jazyka, kdy mne učení opravdu baví a vidím jak se postupně zlepšuji. Petr M.

Zaznamenala jsem velké zlepšení ve výslovnosti slov, vazbě jednotlivých sekvencí ve větě, v plynulosti a rychlosti čtení. A hlavně slyším - pokud na mě mluví někdo v angličtině. Program nadšeně doporučuji všem, kteří se chtějí zlepšovat ve své angličtině v klidu svého domova, bez stresu a dle svých časových možností. MUDr. R. Petrová