Řešení pro základní školy

Zlepšení výuky angličtiny pomocí digitálních technologií

Milióny žáků a studentů po celém světě využívají program vytvořený týmem neurovědců, který nejprve připraví mozek na angličtinu a postupně naučí studenty v angličtině myslet, vnímat jí jako svou mateřštinu a správně vyslovovat. 

SciLearn English je jediná počítačová hra, která připraví mozek na angličtinu. Učení jde pak snadno a rychle. Dovede vaše žáky až k úplnému zvládnutí jazyka. Pro začátečníky i pokročilé.

Až 4x rychlejší postup žáků v angličtině

za 1 školní rok až o 1 úroveň CEFR

Snadná implementace

Za 2 týdny můžete začít - ať program dáte několika žákům, jedné třídě nebo celé škole.

Inkluzivní pro všechny

Vhodné i pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami - dyslexie, ADD, ADHD, PAS.

BONUS navíc: trénink kognitivních funkcí obsažený v programu často zlepší prospěch žáků i v jiných předmětech.

Jak program funguje?

V tomto krátkém videu se dozvíte proč je učení angličtiny tak těžké a jak to lze pomocí programu vytvořenému předními neurovědci překonat.

WEBINÁŘ JAK PŘIPRAVIT MOZEK NA ANGLIČTINU

Pokud máte víc času, podívejte se na toto 35 minutové video, které podrobněji popisuje, jak lze připravit mozek na angličtinu a v čem je program tak výjimečný.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

V případě zájmu o víc informací vyplňte prosím formulář zde a my se Vám ozveme.

Vyberte si variantu,
která je pro vaši školu nejlepší

Varianta #1

Program pro žáky na doma

Seznámíte rodiče žáků s možností vstupu do programu a my se postaráme o vše ostatní. Navíc dáme žákům velkou slevu a možnost, aby si mohli program vyzkoušet třeba i jen na 1 měsíc. Vaši učitelé s tím nebudou mít žádnou práci navíc, jen budou benefitovat z toho, jak se jejich žáci rychle zlepšují v angličtině.

Varianta #2

Využití programu ve škole

Pokud vaši učitelé chtějí program využívat ve škole nebo ho zadávat jako domácí úkol, je pro vás lepší možnost implementace programu do školy. Tato varianta má několik výhod. Kromě toho, že je to pro žáky levnější, učitelé získají přístup do administrace programu a k nespočetnému množství materiálů a metodických listů pro práci v hodině.

TIP: Přecházíte na novou výuku informatiky a hledáte cestu, jak rozvinout digitální kompetence žáků v předmětech jako je angličtina? SciLearn English vám to umožní.

Využití programu ve škole

Pokud do programu chcete zapojit více než 20 žáků a vaši učitelé chtějí žáky v práci s programem podpořit, tahle varianta je vhodná pro vás.

Co budete potřebovat před začátkem implementace:

  1. Získat alespoň jednoho angličtináře, který do toho chce jít.
  2. Rozhodnout zda program budou hradit žáci/rodiče, nebo ho budete hradit z prostředků školy (ze zkušeností doporučujeme, aby se rodiče alespoň spolupodíleli na úhradě nákladů na program, žáci pak obvykle více pracují a tím mají lepší výsledky).
  3. Zjistit zájem žáků/rodičů (s tím vám rádi pomůžeme, program můžeme představit osobně, nebo vytvoříme webovou stránku pro vaši školu s webinářem pro rodiče a zápisovým formulářem). Pokud se najde 20 zájemců, můžete přejít k implementaci.

Implementace je snadná. Na dálku vyškolíme vaše učitele v čase, kdy se jim to hodí a dáme jim přístup ke všemu, co budou k úspěšnému využívání programu potřebovat. Zpravidla do 2 týdnů můžete začít.

Potřebujete pomoci přesvědčit angličtináře?

I s tím vám rádi pomůžeme. Napište nám a my vám dáme přístup pro angličtináře do programu i učitelské administrace na 1 měsíc zdarma. Za měsíc si angličtinář zvládne vše osahat a vyzkoušet. Jsme si jisti, že pak programu neodolá. 🙂

Jak to bude probíhat? Učitel angličtiny získá na 1 kalendářní měsíc přístup do administrace programu, kde jednoduše založí účet v programu pro sebe nebo pro své dítě, aby si vyzkoušel jednak jak program funguje pro studenta, ale také jak je jednoduché pro učitele takový účet spravovat a co všechno mu administrace nabízí. Zjistí například, že díky informacím v administraci může snadno individualizovat výuku podle znalostí a dovedností žáka a rychle zjistí jak si kdo plní úkoly.

Pokud máte zájem si program takto vyzkoušet, vyplňte prosím formulář. Budeme Vás kontaktovat, abychom se domluvili na dalším postupu.

Budeme vás kontaktovat ohledně informací o lektorství SciLearn English a občas vám zašleme emaily týkající se výuky angličtiny se SciLearn English. V každém e-mailu se můžete odhlásit. Seznamte se s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme. Najdete je zde.

Chcete více informací?

Reference

Co o nás říkají učitelé, rodiče a samotní žáci?

Foto ukázky

Jak implementace programu vypadá ve třídě?

Video ukázky

Zkušenosti s programem sdílí paní učitelka, maminka i žáci.

Odpovědi na časté otázky

Kolik program stojí?

Odpověď bude záležet na zvolené variantě. Zjednodušeně řečeno - žáci, kteří pracují mimo školu, za program zaplatí 550 Kč měsíčně při objednávce na 6 měsíců a o něco více za kratší čas. Žáci, kteří pracují v rámci tzv. školní licence, za program zaplatí 3960 Kč za školní rok včetně prázdnin tj. v přepočtu 330 Kč za kalendářní měsíc. Účty žáků v takovém případě spravují učitelé a žáci si program objednají na celý školní rok a platí ho pololetně.

Jaké technické vybavení musí škola a žáci mít?

Program pracuje v běžném prohlížeči na počítači připojeném k internetu. Žáci budou potřebovat i kvalitní sluchátka s mikrofonem. Každý žák má své přístupové údaje a může se k programu přihlásit z jakéhokoliv počítače ve škole nebo doma.

Je potřeba podepsat smlouvu?

Pokud je program implementovaný do školy, je potřeba podepsat licenční smlouvu, kterou vám připravíme. Smlouva je na 1 školní rok a podepisuje jí zpravidla ředitel školy.

Jak začít?

Nejprve vyplňte formulář níže a my vás budeme kontaktovat. Zodpovíme jakékoliv vaše otázky a pomůžeme vám vše snadno a rychle připravit ke spuštění.

Ok, ozvěte se mi, mám zájem...

I když si třeba ještě nejste jisti, tak pokud Vás náš program oslovil, můžeme si nezávazně popovídat.
Vyplňte tento formulář a my vás budeme kontaktovat, zodpovíme vám případné otázky, a když se rozhodnete do toho jít, tak vám pomůžeme program snadno a rychle spustit...

Budeme vás kontaktovat ohledně informací o lektorství SciLearn English a občas vám zašleme emaily týkající se výuky angličtiny se SciLearn English. V každém e-mailu se můžete odhlásit. Seznamte se s našimi zásadami zpracování osobních údajů, ať víte, jak vaše data chráníme. Najdete je zde.

V testech na české škole se 73% studentů zlepšilo o celou úroveň CEFR za 9 měsíců.

Pokrok, který se očekává za 3-4 roky školní angličtiny, ale téměř polovina čekých žáků ho nedosáhne.