Učte se angličtinu jako rodilý mluvčí se slevou 30 %

Jediný program, který připraví mozek na angličtinu - lépe pak rozumíte mluvené řeči a učení jde rychleji a snadněji. Vytvořeno týmem neurovědců, ověřeno výzkumem i v praxi. Více než 3 mil. studentů v 50 zemích světa. Učte se až 4x rychleji v zábavném programu podobném počítačové hře. Dovede vás až k úplnému zvládnutí jazyka. Pro začátečníky i pokročilé, děti i dospělé.

Tohle si nenechte ujít - 30 % sleva - jen 3 dny!

Angličtina pro nové

školáky i dospělé

na 1, 3 nebo 6 kalendářních měsíců

Získáte neomezený přístup k programu na zakoupený počet kalendářních měsíců a můžete pracovat kdykoliv a kdekoliv máte připojení k internetu. Dále získáte kontakt na jednoho z lektorů, kteří Vám poradí, kdykoliv je třeba. Týdně Vám budou chodit reporty o Vaší práci.

Už není na co se vymlouvat - jediný program, který připraví váš mozek na angličtinu, je jen 3 dny se slevou 30 % se slevovým kódem BLACKFRIDAY.

Pokračující balíček pro stávající klienty se slevou 20% objednejte zde >>

Nový školák
od 625 Kč
od 438 Kč
za kalendářní měsíc při nákupu balíčku na 6 měsíců
Objednat
pokračování jen od 550 Kč/měsíc
Nový dospělý
od 1250 Kč
od 875 Kč
za kalendářní měsíc při nákupu balíčku na 6 měsíců
Objednat
pokračování jen od 1100 Kč/měsíc

Ke každému balíčku pro nového studenta získáváte:

 • Přístup k programu Fast ForWord nebo Clear Fluency
  Program vám pomůžeme vybrat dle vašich potřeb. Pracovat můžete neomezeně a kdykoliv - obvykle 3-5x týdně po dobu 30-90 minut. Přístup je vždy na kalendářní měsíc.
 • Konzultace s lektorem
  Nejste v tom sami, vždy se máte na koho obrátit, když si s něčím nebudete vědět rady. Lektor vám program nastaví dle vašich potřeb a pomůže Vám, pokud budete mít jakékoliv otázky. V prvním měsíci máte až 3 hodiny konzultací v ceně! V dalších měsících až 1 hodina konzultací v ceně - to většině studentům bohatě stačí (pokud ale potřebujete víc, je možné si další konzultace dokoupit v ceně 100 Kč/15 minut).
 • Týdenní reporty
  Každý týden dostanete od nás report s přehledem vaší práce, uvidíte v přehledu co se vám daří i kde chybujete.
 • Pracovní listy
  Pokud budete potřebovat pracovní listy, seznam slovíček nebo texty příběhů, pošleme vám je.
 • Certifikáty
  Po úspěšném ukončení modulu vám váš lektor zašle elektronický certifikát.

Videa důležitá pro pochopení programu

Tento program se velmi odlišuje od ostatních programů na výuku angličtiny. A proto se nezasvěcenému může stát, že význam jednotlivých cvičení a funkci dema nepochopí. Abyste z dema získali maximum a mohli jste naplno odzkoušet, jak se Vám v programu pracuje, podívejte se na následující videa.

Shrnutí toho, jak program funguje

Pokud jste ještě neviděli toto video, teď je ten nejvyšší čas mu věnovat 10 minut. Dozvíte se, proč běžné metody selhávají a jak to tento program vyřeší, protože umí věci - jako je třeba příprava mozku na angličtinu - které neumí žádný jiný program na světě.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Záznam webináře Jak naučit (nejen) dítě angličtinu doma (nejdřív mu připravíme mozek na angličtinu)

Pokud chcete vědět ještě víc pod pokličku toho, jak připravit mozek na angličtinu a efektivně se učit, shrnuli jsme všechno podstatné o efektivní výuce angličtiny do 35-minutového webináře.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Chcete rychle najít odpověď na vaší otázku? Tady je obsah webináře:

 • 0:00 Proč je tak těžké naučit se angličtinu
  • 0:23 Přirozený vývoj řeči vs. běžná výuka angličtiny
 • 5:22 Představení SciLearn English
  • 6:37 Krok 1: Příprava mozku na angličtinu
  • 16:26 Krok 2: Intenzivně trénuje vše v angličtině
  • 22:58 Krok 3: Koučuje výslovnost a čtení
 • 30.08 Jaké lze očekávat výsledky
 • 34:01 3 důvody proč to funguje

Tohle si nenechte ujít - 30 % sleva - jen 3 dny!

Přihlaste svého školáka nebo sebe do SciLearn English a dopřejte mu ten nejlepší možný start pro další studium i život s perfektně a snadno zvládnutou angličtinou.

Konec starostí, že...

ve škole se pořádně anglicky nenaučí
nechce se učit a nemáte sílu ho nutit
stydí se mluvit a má hroznou výslovnost
bez pořádné angličtiny se těžko uplatní

A hlavně se naučí anglicky ve věku, kdy mu to půjde snadno a rychle...

Určitě víte, že jakmile dítě nastoupí na druhý stupeň, už je mnohem těžší ho do něčeho motivovat. Navíc to je věk, kdy už by mělo angličtinu používat v běžném životě. Nepochybně znáte děti, které se dívají na filmy v angličtině, čtou si anglické posty na internetu a přeskakují z češtiny do angličtiny úplně přirozeně.

Chcete, aby to tak mělo i Vaše dítě a program SciLearn English vám s tím pomůže.

Většina českých školáků vychází ze základních škol s úrovní angličtiny nižší než A2!

 

Vaše dítě bude vycházet s maturitní úrovní B2!

Tohle bude i váš příběh...

"Moje děti (13 a 15 let) s programem pracují 2 roky a zvládnou sledovat filmy, číst knihy i popovídat si v zahraničí. Když mi někdo vykládá o problémech s učením se angličtiny, odkážu ho na SciLearn. Koupila jsem si ho i pro sebe..."

- Lenka Hadašová, maminka, lektorka němčiny a češtiny pro cizince

Váš školák se naučí angličtinu přirozeným způsobem aktivně používat a:

 • Bude rozumět mluvené angličtině
  Jako první se pustí do správného nastavení sluchu. Po dokončení této přípravy zjistí, že v písničkách rozpoznává jednotlivá slova (i když ještě třeba nezná jejich význam). Mluvená řeč pro něho bude srozumitelnější.
 • Rozšíří si slovní zásobu bez biflování
  V modulech Reading Level 1 - 3 se hravou formou naučí stovky slovíček a bude je umět bez problému používat - bez překládání se a přemýšlení nad významem.
 • Gramatika se mu dostane pod kůži
  Není potřeba se učit poučky. Propracovaná cvičení studenta naučí jednotlivé gramatické jevy vnímat jako přirozenou součást jazyka. Bude vědět, že tak se to používá a je to správně.
 • Nebude se bát mluvit a číst nahlas
  Díky unikátnímu způsobu koučovaného čtení se od jednoduchých krátkých textíků posune k náročnějším a odborným textům. Program s ním dokáže po krůčcích natrénovat správnou výslovnost a plynulost čtení v klidu domova. Bez stresu a nervů.

Tohle může být příběh i Vašich dětí...

„Do scilearn se zapojily moje tři děti postupně jak rostly. Scilearn je baví, neodmítají si k němu sednout, angličtinu mají rádi. Nejstarší dcera čte a mluví anglicky skvěle, filmy už odmítá sledovat v rodném jazyce a v původním znění jim bez problémů rozumí. Mladší kluci se zlepšují a je super, že jsou 3x týdně v kontaktu s angličtinou. Na scilearn oceňuji časovou flexibilitu (program si můžete zapnout tehdy, když Vám to vyhovuje), samostatnost (dítě je schopno si ho zapnout a ovládat samo) a kvalitu (dítě se učí angličtinu zábavným způsobem, posouvá se dopředu postupně).

Silva Procházková

maminka 3 dětí

Moje dcera Klára (4. třída) byla letos na příměstském táboře s rodilou mluvčí (Kanada), bez česky mluvícího dalšího lektora. jednalo se o malou skupinu stejně starých dětí. Byla schopná se bez problémů dorozumět (na rodíl od ostatních dětí, které za ní prý pořád chodily: "zeptej se jí, jestli...." ). Měla z toho velkou radost a já taky. Jsem přesvědčená, že hlavním důvodem bylo používání SciLearn programu, který využíváme přibližně dva roky. Žádné další kroužky kromě školní angličtiny od 3. třídy, kdy s angličtinou začala, nemá.

Lucie Kuchařová

maminka Klárky

Kristýnka začala s programem SciLearn English pracovat ve 4. třídě. První výsledky jsme viděli už po pár měsících, ale opravdový zlom nastal po zhruba 8 měsících, kdy se ve škole zlepšila i v českém čtení a jiných předmětech. V páté třídě vyhrála školní anglickou olympiádu, v šesté třídě byla druhá na okrese a pak vyhrála. S rezervou udělala Cambrige zkoušky A2, v patnácti letech zvládla úroveň B2 a v osmnácti C1. Lze dosáhnout skvělých výsledků i přes dyslexii, ADD. Rozhodně mohu program Fast ForWord doporučit.“

Iveta Dufková

maminka Kristýnky, lektorka angličtiny

Program vytvořený týmem neurovědců umožňuje mnohonásobně rychlejší učení angličtiny. Vhodné pro začátečníky i pokročilé, pro děti i dospělé studenty, do škol i na doma.

Ověřeno výzkumem i praxí. Na české škole postoupilo za 9 měsíců 73% žáků o celou úroveň SERRJ - výsledek, který se očekává za 3-4 roky výuky! Program byl zkoumán i na světově známých univerzitách a je hodnocený jako #1 na rozvoj anglických dovedností institucí ministerstva školství USA (WWC). Rozšířen v 51 zemích světa, využívá ho přes 3 milióny studentů!

V čem je SciLearn English výjimečný

Trénuje učící funkce mozku

Jediný program, který se nejprve soustředí na trénink kognitivních funkcí, které zdokonalí schopnosti studenta učit se a zpracovávat angličtinu. Díky tomu je učení  mnohem rychlejší a přirozenější. Student začíná myslet v angličtině.

Ověřený výzkumem i praxí

Žádný jiný program nebyl tak detailně studován a prověřen jako program FastForWord, jehož efektivita byla ověřena ve více než 300 nezávislých studiích a obsahuje 55 patentů v oblasti neurovědy a vzdělávání.

Rychlé zlepšení, které vydrží

Program se přizpůsobuje s každým kliknutím myši a posouvá studenty kupředu okamžitě, jakmile zvládnou každou dílčí dovednost. Učení je proto zábavnější a mnohem rychlejší, než s jinými programy.

Nejste v tom sami! Můžete očekávat...

Podpora zkušené lektorky

Kdykoliv budete potřebovat radu, tip na to, jak v jednotlivých hrách postupovat, pomocné materiály atd., vždy tu pro vás je připravena podpora zkušených lektorek.

Výkazy úspěchů emailem

Každý týden dostanete od nás soubor reportů s informacemi o tom, jak se vašemu dítěti daří. Uvidíte nejen jak postupuje, kolik má hotového, ale také v čem se právě zlepšuje.

Raketový start se zábavnou hrou

Už za 3 měsíce uvidíte, jak se váš školák posunuje. To je zhruba doba, kterou mozek potřebuje, aby si úvodní trénink "sedl" a dostavily se první znatelné výsledky.

Nechte své děti zažít radost z učení angličtiny.
Klíčem k úspěchu je angažovanost studentů a jejich rodičů. Sledujte pokrok svých dětí a zapojte se do jejich výuky. Sami uvidíte, jak postupně dosahují svých cílů a získávají nové dovednosti.

TIP PRO VÁS: Pokud Vaše vlastní angličtina ještě není dokonalá, objednejte si program i pro sebe. Půjdete svému dítěti příkladem a navíc se budete vzájemně motivovat.

Srovnání s dalšími možnostmi výuky angličtiny

Často kladené otázky

Co se dá zvládnout za jedno pololetí?

Za jedno pololetí projde průměrný žák 1-2 moduly. Bude záležet jednak na dovednostech žáka (nejen úroveň angličtiny, ale i úroveň jeho kognitivních funkcí - soustředění, poslechové paměti atd.) a také samozřejmě na tom, jak často a jak dlouho bude student pracovat. Přípravu mozku na angličtinu žáci mohou zvládnout i za 3 měsíce práce, pak mohou začít s modulem, který jim pomůže s gramatikou a slovní zásobou.

Jak dlouho trvá zvládnutí angličtiny se SciLearn English?

Odpověd na tuto otázku je individuální. Průměrné výsledky, které vidíme u žáků, kteří pravidelně pracují, ukazují, že potřebují cca 4-6 školních let na dosažení úrovně B2. Poté už angličtině rozumí natolik, že jsou schopni ji používat v běžném životě a záleží pak většinou na věku žáka, kdy dokáže udělat zkoušky na úrovni C1. Pokud žáci začínají na prvním stupni, většinou se jim podaří dosáhnout úrovně B2 před ukončení základní školy.

Pro koho je program vhodný?

Program SciLearn English je vhodný pro děti od 6 let až po dospělé bez ohledu na to, na jaké úrovni angličtiny se nacházejí. Program je postavený tak, že se přizpůsobuje potřebám studenta a vede ho až k akademické úrovni rodilého mluvčí. Tento program se používá i v mnoha mezinárodních školách a používají ho i rodilí mluvčí, například při přípravě na zkoušky na vysokou školu. Využívají ho i někteří učitelé angličtiny ke zdokonalení své angličtiny a výslovnosti.

Je účinnost programu ověřena?

Ano. Program byl testován ve více než 300 studiích, mnohé z nich uskutečněné na světově známých univerzitách (Harvard, Stanford, MIT atd.). Díky těmto studiím byl ohodnocen nezávislou institucí What Works Clearinghouse, která patří pod Ministerstvo školství USA, jako nejúčinější program na rozvoj jazykových dovedností v angličtině. Program byl ověřený i praxí na více než 3 mil. studentech.

Maturitní úroveň angličtiny dětí už na ZŠ

Dokonalé porozumění, skvělá výslovnost, přirozené a rychlé reakce. Na to potřebujete "anglický mozek". Vytvořte ho díky poznatkům neurovědy. Program je vhodný pro děti na ZŠ i středoškoláky od začátečníků po pokročilou úroveň.

Stejně tak ale i pro dospělé 🙂

Co o nás říkají učitelé a rodiče

Ing. Markéta Matoušková, učitelka, s programem ve škole pracují od šk. roku 2015/16

\"...program je ve formě počítačové hry, a tak děti baví... nebojí se zapojit do komunikace s anglicky mluvícím učitelem. Děti lépe rozumí a mají lepší výslovnost...\"

Mgr. Lucie Vancová, učitelka - s programem pracuje od září 2018

\"...program si děti velmi rychle osahaly a do práce se stále těší...Děti velmi dobře reagují, když na ně v průběhu hodiny mluvím anglicky a mají dobrou slovní zásobu...\"

Mgr. Lucie Drkalová, učitelka, pracuje s programem od šk. roku 2016/17

\"... pozorovala jsem obrovský rozdíl mezi dětmi, které pracovaly pravidelně a těmi, které práci v programu zanedbávaly...S takovými žáky se pracuje s radostí!\"

Dušan Benčo, dcera 6. tř.

\"Online kurz jsem zakoupil pro dceru, která měla vloni v listopadu ve škole (6.třída) známku z angličtiny mezi 4-5. V pololetí 2-3 a nyní jí vychází lepší 2. Takže obrovská spokojenost. Kurz jsem již doporučil v okruhu svých známých a zakoupil i pro sebe.\"

Magdaléna Krejčová, syn 5. tř.

\"...I když syn zcela nerozumí každému slovu, dokáže si z vět a celých článků vybrat slova, kterým rozumí a zbytek logicky odvodit. Tudíž ho výuka posunula nejen v porozumění, ale také logickém myšlení, v práci s textem a naslouchání...připravuje se zcela sám...\"

Ivana Provazová, sourozenci

\"Velká spokojenost, dětem se program líbí. Jsou vidět i pokroky. Syn je dyslektik a krásně zvládá.  Můžeme všem doporučit.\"

Kateřina Kučová - maminka Danielky

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Reference od klientů na jazykovky.cz

Za správnost údajů v certifikátu odpovídají Jazykovky.cz

Jak se učení angličtiny s programem líbí dětem

Terezka - 9 let

Kačenka - 10 let

Lenka - 15 let

Objednávka

pro nové studenty

Pro získání slevy 30 % uplatněte slevový kód BLACKFRIDAY

Pokračující balíček pro stávající klienty se slevou 20 % objednejte zde >>

(je možné objednat více balíčků a počet měsíců si tak nakombinovat)

Program objednáváte na 1, 3 nebo 6 kalendářních měsíců. Zakoupené měsíční kredity na online výuku angličtiny s programem se čerpají za kalendářní měsíc (je možné začít v polovině měsíce, ale daný měsíc se již čerpá první kredit za první měsíc). Za vyčerpaný kredit se počítá měsíc, kdy student pracuje více než 1 den v kalendářním měsíci. 

Objednáním programu v této nabídce získáte:

 • Přístup k programu SciLearn English (Fast ForWord nebo Clear Fluency) na 1, 3 nebo 6 kalendářních měsíců 
 • Student může pracovat v programu neomezeně v intenzitě a časech, kdy se mu to hodí.
 • Neomezené náhrady během měsíců, kdy žák v programu pracuje
 • Neomezený počet modulů - po ukončení modulu vám hned zapneme další.
 • Podpora lektora - Nejste v tom sami, vždy se máte na koho obrátit, když si s něčím nebudete vědět rady. Lektor vám program nastaví dle vašich potřeb a pomůže Vám, pokud budete mít jakékoliv otázky. V prvním měsíci máte až 3 hodiny konzultací v ceně! V dalších měsících až 1 hodina konzultací v ceně - to většině studentům bohatě stačí (pokud ale potřebujete víc, je možné si další konzultace dokoupit v ceně 100 Kč/15 minut).
 • Pravidelné zasílání týdenních přehledů práce v programu.
 • Program bude přesně na míru studentovi a bude se mu přizpůsobovat každým kliknutím myši.
 • Možnost pokračovat v dalším pololetí příštího školního roku za nižší ceny pokračujících balíčků.

Program pro žáka je možné objednat pouze pro předškoláky, žáky ZŠ nebo SŠ.

Do názvu školy prosím vyplňte jméno školy, kterou dítě navštěvuje (nebo kde je registrovaný v domácím vzdělávání), město školy a ročník, který dítě navštěvuje.

Při objednávce pro více studentů  napište údaje pro další studenty do poznámky.

Objednávka

pro pokračující studenty

Pro získání slevy 20 % uplatněte slevový kód BLACKFRIDAY2

Program objednáváte na 1, 3 nebo 6 kalendářních měsíců. Zakoupené měsíční kredity na online výuku angličtiny s programem se čerpají za kalendářní měsíc (je možné začít v polovině měsíce, ale daný měsíc se již čerpá první kredit za první měsíc). Za vyčerpaný kredit se počítá měsíc, kdy student pracuje více než 1 den v kalendářním měsíci. 

Objednáním programu v této nabídce získáte:

 • Přístup k programu SciLearn English (Fast ForWord nebo Reading Assistant) na 1, 3 nebo 6 kalendářních měsíců 
 • Student může pracovat v programu neomezeně v intenzitě a časech, kdy se mu to hodí.
 • Neomezené náhrady během měsíců, kdy žák v programu pracuje
 • Neomezený počet modulů - po ukončení modulu vám hned zapneme další.
 • Podpora lektora - Nejste v tom sami, vždy se máte na koho obrátit, když si s něčím nebudete vědět rady. Lektor vám program nastaví dle vašich potřeb a pomůže Vám, pokud budete mít jakékoliv otázky. V prvním měsíci máte až 3 hodiny konzultací v ceně! V dalších měsících až 1 hodina konzultací v ceně - to většině studentům bohatě stačí (pokud ale potřebujete víc, je možné si další konzultace dokoupit v ceně 100 Kč/15 minut).
 • Pravidelné zasílání týdenních přehledů práce v programu.
 • Program bude přesně na míru studentovi a bude se mu přizpůsobovat každým kliknutím myši.
 • Možnost pokračovat za nižší ceny pokračujících balíčků.

Program pro školáka je možné objednat pouze pro předškoláky, žáky ZŠ nebo SŠ. Do názvu školy prosím vyplňte jméno školy, kterou dítě navštěvuje (nebo kde je registrovaný v domácím vzdělávání), město školy a ročník, který dítě navštěvuje (důležité pro test angličtiny RPI)

Objednávka pro pokračujícího školáka

(je možné objednat více balíčků a počet měsíců si tak nakombinovat)

Objednávka pro pokračujícího dospělého studenta

(je možné objednat více balíčků a počet měsíců si tak nakombinovat)