Dárek pro účastníky webináře

zaplatíme za vás 2 281 Kč

Šlápněte na plyn, bude to jízda.  Získáváte:

  • Přístup k SciLearn English (programům Fast ForWord nebo Reading Assistant) na 5 měsíců
  • Verze Plus tj. 50 minut 5x týdně (nebo méně dle volby studenta)
  • Neomezená možnost náhrad v rámci 5 měsíců výuky
  • Neomezený počet modulů - po ukončení modulu vám hned zapneme další.
  • Podpora zkušeného lektora - nejste v tom sami, vždy se máte na koho obrátit, když si s něčím nebudete vědět rady
  • Pravidelné zasílání týdenních přehledů práce v programu.
  • Tréninkem strávíte až 111 vyučovacích hodin!  To znamená, že zaplatíte jen 45 Kč za hodinu - za program přesně na míru vám!

Ve dvou se to lépe táhne!

Najděte si parťáka, který si chce také zlepšit angličtinu. Můžete se předhánět ve sbírání bodů, pomáhat si, hecovat se ... prostě to bude zábava a motivace, takže u toho oba déle vydržíte.

Nejosvědčenější dvojice jsou s partnerem nebo školním dítětem. Program je vhodný pro jakoukoliv úroveň angličtiny od 6 do 99 let. Každý budete mít vlastní přístup, který se bude přizpůsobovat jen vám. 

A od nás do vínku dostanete speciální bonus - 1000 Kč sleva na balíček pro 2.

Objednáváte počáteční balíček Plus na 3 měsíce pro začínající studenty (hodnota 5 400 Kč) a 2 měsíce přístupu k programu pro pokračující studenty (hodnota 1 880 Kč) - celkem 7 280 Kč  - s touto nabídkou zaplatíte pouze 4 999 Kč.

OBJEDNÁVKA

Program objednáváte na 5 měsíců se začátkem buď tento nebo příští kalendářní měsíc. Pokud nejste připraveni začít, program neobjednávejte!

Po odeslání objednávky vás bude kontaktovat lektor, který vám vybere vhodný modul, pošle vám přístupové údaje a vše vám vysvětlí.

Jméno a datum narození studenta potřebujeme k vystavení uživatelského účtu. Pokud objednáváte pro dva, vepište jména a datumy narození obou studentů.

CO O PROGRAMU ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI

„ Pokrok je vidět již po prvních měsících. Program SciLEARN bych doporučila všem, kdo chtějí podpořit a upevnit  přirozenou cestou výuku anglického jazyka...“
MUDr. Lucie Šefrhansová, Ph.D. 
Zaznamenala jsem velké zlepšení ve výslovnosti slov, vazbě jednotlivých sekvencí ve větě, v plynulosti a rychlosti čtení. A hlavně slyším - pokud na mě mluví někdo v angličtině. Program nadšeně doporučuji všem, kteří se chtějí zlepšovat ve své angličtině v klidu svého domova, bez stresu a dle svých časových možností.
MUDr. R. Petrová
Dceru program baví, ráda v něm pracuje. Výslovnost se jí postupně zlepšuje, její porozumění angličtině je také lepší. Zároveň se mi zdá, že má ve škole i méně problémů s psanou angličtinou, ve které dříve opravdu tápala. Program doporučuji, jeho používání je jednoduché a zábavné.
Lucie R.
A už po pár měsících cítím obrovské zlepšení. Program je přesně to, co jsem potřebovala. Naslouchá mě, opravuje mne, a teď už chápu, proč se mi stávalo při komunikaci v angličtině, že mi lidé nerozuměli. Také v porozumění angličtiny dělám pokroky. S programem to jde opravdu tak nějak lehce a samo.
Lenka Továrková
Pro mne jedna z nejlepších investic do výuky anglického jazyka, kdy mne učení opravdu baví a vidím jak se postupně zlepšuji.
Petr M.