Akční nabídka pro dospělé

zaplatíme za vás 2 281 Kč

Šlápněte na plyn, bude to jízda.  Získáváte:

  • Přístup k SciLearn English (programům Fast ForWord nebo Reading Assistant) na 5 měsíců
  • Verze Plus tj. 50 minut 5x týdně (nebo méně dle volby studenta)
  • Neomezená možnost náhrad v rámci 5 měsíců výuky
  • Neomezený počet modulů - po ukončení modulu vám hned zapneme další.
  • Podpora zkušeného lektora - nejste v tom sami, vždy se máte na koho obrátit, když si s něčím nebudete vědět rady
  • Pravidelné zasílání týdenních přehledů práce v programu.
  • Tréninkem strávíte až 111 vyučovacích hodin!  To znamená, že zaplatíte jen 45 Kč za hodinu - za program přesně na míru vám!

OBJEDNÁVKA

Program objednáváte na 5 kalendářních měsíců (objednáváte počáteční balíček Plus na 3 kalendářní měsíce pro začínající studenty (hodnota 5 400 Kč) a 2 kalendářní měsíce přístupu k programu pro pokračující studenty (hodnota 1 880 Kč) - celkem 7 280 Kč)  - s touto nabídkou zaplatíte pouze 4 999 Kč.

Jméno a datum narození studenta je potřeba k vystavení uživatelského účtu. 

CO O PROGRAMU ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI

„ Pokrok je vidět již po prvních měsících. Program SciLEARN bych doporučila všem, kdo chtějí podpořit a upevnit přirozenou cestou výuku anglického jazyka...“
MUDr. Lucie Šefrhansová, Ph.D.
Zaznamenala jsem velké zlepšení ve výslovnosti slov, vazbě jednotlivých sekvencí ve větě, v plynulosti a rychlosti čtení. A hlavně slyším - pokud na mě mluví někdo v angličtině. Program nadšeně doporučuji všem, kteří se chtějí zlepšovat ve své angličtině v klidu svého domova, bez stresu a dle svých časových možností.
MUDr. R. Petrová
Dceru program baví, ráda v něm pracuje. Výslovnost se jí postupně zlepšuje, její porozumění angličtině je také lepší. Zároveň se mi zdá, že má ve škole i méně problémů s psanou angličtinou, ve které dříve opravdu tápala. Program doporučuji, jeho používání je jednoduché a zábavné.
Lucie R.
A už po pár měsících cítím obrovské zlepšení. Program je přesně to, co jsem potřebovala. Naslouchá mě, opravuje mne, a teď už chápu, proč se mi stávalo při komunikaci v angličtině, že mi lidé nerozuměli. Také v porozumění angličtiny dělám pokroky. S programem to jde opravdu tak nějak lehce a samo.
Lenka Továrková
Pro mne jedna z nejlepších investic do výuky anglického jazyka, kdy mne učení opravdu baví a vidím jak se postupně zlepšuji.
Petr M.