Online kroužky angličtiny

pro školáky

s podporou programu SciLearn English

Hledáte cestu, jak zpestřit Vašim dětem výuku angličtiny? Vyzkoušejte SciLearn interaktivní online kroužek!

Sestřihy ukázkové lekce online kroužku

...malá ochutnávka toho, jak to na takovém online kroužku vypadá 🙂

1. - 3. třída

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

4. - 6. třída

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jak se online kroužek líbí dětem: 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Reakce rodičů na online kroužek

"Chci vám napsat, že máte úžasný tým :-)) 👍 Jenda ještě včera stihl první kroužek se staršími dětmi a byl moc a moc spokojený :-)) Jenda perfektně pracoval a zapojoval se, i když jsme měli problém s kamerou. A lektorka Jitka pak psala že je vidět že je v angličtině "jako doma" a to ani neviděla jeho radostné reakce v průběhu kroužku. Takže díky, díky a nejen za organizaci, podporu, ale díky vašemu programu Jenda nic v hlavě neřeší a myslí anglicky. V SciLearn English pracuje už 2 roky. Těšíme se na další středu :-)) ♥️
Eliška V. - maminka Jendy z 3. třídy
Moc rádi budeme pokračovat v obou aktivitách (v programu i online kroužku). Z online kroužku AJ s Jitkou jsme nadšeni, každé setkání je nabité aktivitami. Jitka je úžasná lektorka, skvělé děti motivuje a dokáže celou dobu udržet pozornost všech dětí až do konce a každé setkání je tematicky sladěné a ještě k němu posílá před hodinou pracovní listy a video, takže se děti na téma naladí. Mimořádná lektorka!!!!
Hanka Ž.

Co o online kroužku říkají lektorky SciLearn English? 

On-line (a nejen on-line) lekce angličtiny musí být především zábava a radost pro všechny zúčastněné. Čas, který máme k dispozici naplňuji různorodými aktivitami- od pohybových přes kreslící až po mluvené. Přestože (nebo právě protože) jsou děti vesměs úplní začátečníci, snažím se jim dát co největší prostor k mluvenému projevu. Tvoříme krátké rozhovory, popisujeme obrázky, ptáme se jeden druhého, společně sledujeme videa, o kterých si následně povídáme, hrajeme si s využitím online aplikací, ale i třeba s pomocí klasických papírových flashcards, které ukazuji na kameru. Klíčové je připravit pro děti příležitost k mluvení. Snažím se vytvářet tak bezpečné prostředí, aby se nikdo nestyděl a nebál se anglicky promluvit. Nepřesnosti a kostrbatá vyjádření opravuji jen tak mimochodem- větu zopakuji tak, jak by měla znít, a jede se dál. Každou lekci mám zasazenou do určitého tematického rámce. Stavím na slovech, která děti znají, a k tomu jim přidávám pár nových výrazů pro rozšíření slovní zásoby. Kroužky angličtiny vedu již mnoho let, ovšem jejich online podoba pro mne byla donedávna novinkou. Z počáteční nervozity se vyklubalo nadšení a chuť hledat další a další nástroje, které lze při takové lekci využít.
Lektorka Jitka Pokorná
Na lekcích online kroužků bych ráda vytvořila pohodovou atmosféru, aby děti neměly obavy a strach mluvit v anglickém jazyce. Myslím, že to pro dítě to nejdůležitější - aby se cítilo dobře a výuka ho bavila. Také se děti na kroužku seznámí s novými kamarády. V online hodinách se plánuji soustředit na jedno téma, které budeme probírat formou hry. Budeme i kreslit a zkusíme i pohybová cvičení v rámci možností při online výuce. Formou her se budeme učit i nová slovíčka.Chtěla bych, abychom spolu mluvili a děti se pokusily komunikovat i mezi sebou. Pokud se někomu něco někdy nepovede, tak to nevadí. Mám děti ráda a toto je pro mě výzva. Těším se na radost z jejich úspěchu a každého pokroku a hlavně, ať je učení angličtiny zábavou.
Lektorka Jitka Blažková

Jak to funguje

Dítě pracuje doma s programem SciLearn English ve zvolené intenzitě (vhodné je minimálně 3x týdně 30 minut) a navíc se bude účastnit 45-minutových online lekcí kroužku s lektorkou. Jednotlivých online kroužků se zúčastní 4-6 dětí, kroužky budou rozdělené dle věku dětí na skupiny podobného věku a úrovně angličtiny. Dítě potřebuje k účasti na online kroužku počítač nebo notebook a připojení k internetu. 

Tato nabídka platí POUZE pro žáky základních škol. V případě objednávky online kroužku angličtiny na 4 měsíce bez licence SciLearn English za 1600 Kč získáte pro Vašeho školáka:

  • 12 lekcí online kroužku s lektorem od 2. poloviny března do června 2021 (online lekce bude trvat 45 minut)
  • Podporu lektora  - nejste v tom sami

V období následujících 4 měsíců (2. polovina března až červen 2021) proběhne 12 online lekcí kroužku

Plánované online kroužky: od 2. poloviny března do června 2021

Nyní jsou v nabídce následující termíny kroužků  (v každé skupině je 4-6 dětí podobného věku/úrovně angličtiny):

Žáci zhruba 1.- 4. tříd: úterý 13:30 - 14:15  lektorka Lucie Kuchařová

Žáci zhruba 1.- 4. tříd: středa 17:30 - 18:15  lektorka Lucie Kuchařová

Žáci zhruba 1.- 4. tříd: pátek 15:00 - 15:45  lektorka Lucie Kuchařová

Žáci zhruba 1.- 4. tříd: so 9:00 - 9:45  lektorka Lucie Kuchařová

Žáci zhruba 4.- 6. tříd: čtvrtek 16:00 - 16:45 lektorka Nikol Dědková