SUNNY CANADIAN IS

Představení programu pro rodiče žáků ze Sunny Canadian International School. 

PŘIHLÁŠENÍ DO PROGRAMU NA ŠK. ROK 2019/20

Video představení programu SciLearn English

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Vyjádřete svůj názor a vyzkoušejte si program zdarma


Pomozte vašim žákům ovládnout angličtinu až 4x rychleji

Díky neurovědě je možné učit se angličtinu jako rodilý mluvčí. Jde to snadno a hlavně rychle!

Unikátní program podobný počítačové hře vytvořený předními neurovědci pracuje ve 3 krocích:

 • 1
  Připraví mozek na angličtinu
 • 2
  Intenzivně trénuje vše v angličtině
 • 3
  Koučuje výslovnost a čtení

Pravidelné výkazy práce studenta

Učitel, rodiče i žák dostává pravidelné výkazy práce, kde se dozví jak žák pracuje, kde chybuje, kolik mu chybí do ukončení cvičení. Výkazy pro studenta jsou motivační a informační, rodič má přehled, zda žák plní své úkoly a jak mu to jde. Učitel má přístup k podrobným informacím, které mu umožní pomoci studentovi s tím, co potřebuje.

V čem je program vyjímečný

Program byl zkoumán i na světově známých univerzitách a je hodnocený jako #1 na rozvoj anglických dovedností institucí ministerstva školství USA (WWC).

 • 1
  Kognitivní trénink zrychluje učení
  Jako jediný program na světě nejprve vytvoří otisky anglických fonémů a trénuje kognitivní funkce v angličtině, což mnohonásobně zrychlí učení angličtiny.
 • 2
  Unikátní úroveň adaptivity programu využívající AI
  Program se studentovi přizpůsobuje s každým kliknutím myši, neztrácí čás tím, co umí a trénuje jen to, co potřebuje.
 • 3
  Sleduje a opravuje výslovnost studenta
  Jako jediný program na světě dokáže sledovat studenta při plynulém čtení, opravuje jeho výslovnost a koučuje žáka ve všech aspektech čtenářských dovedností.

Pro koho je program vhodný

 1. ELL žáci (nerodilí mluvčí), kteří zatím nedosáhli akademické úrovně angličtiny na úrovni rodilého mluvčí ve svém ročníku
 2. Žáci s poruchou/potížemi učení (soustředění, paměť, auditorní zpracování, exekutivní funkce, dyslexie atd.)
 3. Žáci, kteří chtějí zlepšit akademické výsledky (včetně nadaných žáků)

Reference rodičů ze Sunny Canadian International School

Jakou zkušenost mají žáci, kteří již pracují s programem

Program je velice hezky zpracován. Vypadá jako počítačová hra. Děti v programu už pracují pravidelně třetím rokem. Je vidět, že se zlepšují. Program dělají 5 x týdně – 30 minut. Vyzkoušeli jsme i variantu 3 x týdně – 50 minut. Ale nejvíce jim vyhovuje první varianta. Program zvládají dělat po škole. Program se přizpůsobuje podle toho, jak se zlepšují. Vždy vědí, jestli odpověděly správně. Rozšiřují si i slovní zásobu. Někdy se jim do programu nechce. Ale když začnou, vždy ho dokončí. A mají velkou radost, když dodělají daný level a posunou se dále. Myslíme si, že program jim velice pomáhá v porozumění a také v gramatice. Určitě bychom ho doporučili ostatním.
Němcoviv programu pracují naše 2 děti
„ Dcera dělá program již od března. Hlavní přínos programu je pro nás v samostatnosti. Dcera dělá cvičení bez naší pomoci. S námi totiž procvičovat angličtinu nad rámec úkolů nechtěla, respektive to bylo vždy s velkým odporem. Program je po vizuální stránce velice pěkně zpracován... “
Dana PravdováV programu pracuje dcera.
"... dcera nežije v biligvní rodině, doma na ní nikdo nemluví anglicky. S angličtinou přijde do styku pouze ve škole (předtím v mateřské školce SCIS), přesto vidíme velký posun. Nevím zda je to díky SciLearn nebo díky výborné praci Alicii Darychuk, ale jistě by bez SciLearn, který dělala i o prazdninách, kdy téměř na 2 měsíce byla bez aj komunikace, měla možná problém v září se do angličtiny plynule dostat...."
Markéta PorkertV programu pracuje maminka i dcera
"Program používám ke zlepšení své angličtiny od května. Musím říci, že se jedná o velmi nenásilnou formu procvičování angličtiny. Nemohu zatím posoudit efektivitu, ale program je zábavný. Zvolila jsem 5x týdně 30 minut, více času na procvičování bych hledala jen těžko. Můj syn, když viděl, že denně trénuje si chtěl program také vyzkoušet, tak jsem ho nově nyní objednala i pro něj."
Hana SmutkováV programu pracuje maminka i syn

Často kladené otázky

Pokud máte další otázku, napište ji do dotazníku a my vám na ní odpovíme.

Dá se program zakoupit na jinou dobu než na 1 školní rok?

V rámci školní nabídky, stojí program 3 600 Kč na celý školní rok až do 31. 8. bez ohledu na to, kolik měsíců v roce žák pracuje. Mimo školu lze program zakoupit za ceny od 4500 Kč/čtvrtletí.

Mohou v rámci jednoho přístupu pracovat sourozenci, kteří jsou na podobné úrovni angličtiny?

Program se přizpůsobuje s každým kliknutím úrovni studenta. Takže i když 2 studenti budou mít podobnou úroveň angličtiny, každému půjde něco jiného a bude mít nedostatky v něčem jiném. Pokud by se tedy u jednoho přístupu střídali dva žáci, nebude postupovat ani jeden z nich, protože program se během lekce přizpůsobí jednomu a při druhé lekci se bude přizpůsobovat druhému a nebude možné se posunout dopředu.

Dá se zakoupit přístup jen k asistentu anglického čtení?

V rámci přístupu si žák (většinou po dohodě s učitelem) zvolí program, ve kterém chce pracovat. Pokud by měl zájem pracovat jen s asistentem anglického čtení, je to možné. Cena přístupu je stejná a žák si to může kdykoliv rozmyslet a v následujícím kalendářním měsíci přepnout do programu Fast ForWord (tj. 1. a 2. krok viz prezentace).

Máte o program zájem?