Angličtina do školy i na doma

Jediná počítačová hra, která připravi mozek na angličtinu. Zlepšuje se porozumění, výslovnost i gramatika. Žáci mohou pracovat ve škole i doma.

Malá školní licence 5+

... pro nadšené učitele angličtiny a žáky, kteří konečně chtějí zvládnout angličtinu jako svůj druhý jazyk.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pomozte Vašim žákům učit se angličtinu až 4x rychleji

Díky neurovědě je možné učit se angličtinu jako rodilý mluvčí. Jde to snadno a hlavně rychle! Zjistěte jak.


Unikátní program na výuku angličtiny vytvořený předními neurovědci

Díky neurovědě je možné učit se angličtinu přirozeně, jako rodilý mluvčí. Jde to snadno a hlavně rychle! 

Každý žák získá přístup k programu SciLearn English na výuku angličtiny doma.

Vypadá to jako počítačová hra. Obrázky, animované postavičky, mluvená řeč a zvuky, které vám po každém pokusu dají vědět, zda jste odpověděli správně či ne, takže váš mozek hned ví, co si má pamatovat a co ne.  

I když to vypadá jako hra, nenechte se mýlit. Mozek se učí pokusem a omylem v ohromné frekvenci kolem 800 pokusů za hodinu. Trpělivě s vámi trénuje vše, co je potřeba. Jakmile začínáte odpovídat správně, program vám začne přidávat na obtížnosti. Učíte se tak mnohem zábavněji a hlavně několikanásobně rychleji.

Pro koho je program vhodný

Program je vhodný pro jakýkoliv věk 6+ a kteroukoliv úroveň angličtiny od ZŠ až po VŠ. Program je vhodný i pro žáky, kteří ještě neumí abecedu - v modulu Reading Readiness se ji rychle naučí. Pokročilí žáci, včetně žáků na školách s výukou v angličtině trénují akademickou úroveň včetně přípravy na jazykové zkoušky až po úroveň C2.

V čem je program tak vyjímečný?

Připravuje mozek na angličtinu

Trénuje kongnitivní funkce v angličtině a vytváří otisky anglických fonémů v mozku.

Intenzivně trénuje a přizpůsobuje se

Trénuje všechny aspekty řeči a průběžně se přizpůsobuje úrovni studenta.

Koučuje výslovnost a plynulost čtení

Dokáže naslouchat studentovi při plynulém čtení a průběžně ho opravovat a koučovat.

Program byl zkoumán i na světově známých univerzitách a je hodnocený jako #1 na rozvoj anglických dovedností institucí ministerstva školství USA (WWC).

 • 1
  Kognitivní trénink zrychluje učení
  Jako jediný program na světě nejprve vytvoří otisky anglických fonémů a trénuje kognitivní funkce v angličtině, což mnohonásobně zrychlí učení angličtiny.
 • 2
  Unikátní úroveň adaptivity programu využívající AI
  Program se studentovi přizpůsobuje s každým kliknutím myši, neztrácí čás tím, co umí a trénuje jen to, co potřebuje.
 • 3
  Sleduje a opravuje výslovnost studenta
  Jako jediný program na světě dokáže sledovat studenta při plynulém čtení a opravuje jeho výslovnost.

Pravidelné výkazy studenta

Učitel, rodiče i žák dostává pravidelné výkazy práce, kde se dozví jak žák pracuje, kde chybuje, kolik mu chybí do ukončení cvičení.

Výkazy pro studenta jsou motivační a informační, rodič má přehled, zda žák plní své úkoly a jak mu to jde.

Učitel má přístup k podrobným informacím, které mu umožní pomoci studentovi s tím, co potřebuje.

Seznamte se s programem SciLearn English

Připravili jsme pro vás video, kde se dozvíte, jak program funguje a co vašemu dítěti přinese. Po zhlédnutí tohoto videa si vyzkoušejte demo programu.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

DEMO programu zdarma

Vyzkoušejte si program se svými dětmi. Stačí vyzkoušet tyto doporučené moduly:

 • Žáci na 1. stupni by si měli vyzkoušet modul Foundations I
 • Žáci na 2. stupni a SŠ, zkouší modul Literacy
 • Žáci v 1. a 2. třídě by začínali krátkým modulem v 2. kroku s názvem Reading Readiness, kde se naučí abecedu a úplné základy angličtiny.

PODMÍNKY ZAVEDENÍ PROGRAMU DO ŠKOLY - MALÁ ŠKOLNÍ LICENCE 

Tato příležitost je učena pro základní a střední školy zapsané v rejstříku škol nebo komunitní a soukromé školy, které sdružují žáky v domácím vzdělávání. (Není určena pro soukromé učitele angličtiny ani jiné jednotlivce nebo organizace.)

0
učitel
 • Učitel, který hledá nové cesty, jak pomoci svým žákům naučit se anglicky.
 • Sám umí dobře anglicky a je schopen se v angličtině vzdělávat (školení k programu je částečně v angličtině)
 • Je ochoten projít online školením, naučit se používat administraci programu a administrovat žákovské účty.
 • Účast pro učitele je zdarma a odměnou pro učitele je pokrok jeho studentů a nové zkušenosti a odborné znalosti, které získá účastí na online školení.
 • Učitel získá zdarma i jeden uživatelský účet, který může použít k vlastnímu zdokonalení angličtiny nebo jakkoliv jinak.

 

0
+ žáků
 • Žáci, kteří mají zájem si zlepšit svou angličtinu a jsou pro to ochotni něco udělat tzn. pravidelně alespoň 3x týdně 30 minut pracovat v online programu podobnému počítačové hře.
 • V rámci této nabídky žáci získají přístup k programu za zlomek ceníkové ceny, takže věříme, že většina žáků, kteří mají motivaci pracovat, si budou moci přístup k programu dovolit.
 • Mimimální počet žáků k účasti je 5. Maximální počet žáků určí učitel, který program administruje a bude práci žáků v programu sledovat.

 

Názor učitelky, která s programem pracuje už 3. školní rok

Když jsme s programem SciLearn English na naší škole začínali, byla jsem zvědavá a doufala jsem, že zaujme a posune dál jak dobré studenty, tak pomůže i těm, co s jazyky bojují.

Vedla jsem kroužek angličtiny a pozorovala jsem obrovský rozdíl mezi dětmi, které pracovaly pravidelně a pečlivě, a těmi, které práci v programu zanedbávaly. Děti, které pracovaly pravidelně lépe rozuměly, rychleji reagovaly a nebály se mluvit. Navíc bylo úžasné pozorovat jejich obrovskou chuť a motivaci pracovat, učit se i uplatňovat nabyté znalosti. S takovými žáky se pracuje s radostí!

Program pomáhá dětem bez rozdílu jejich nadání. Jako učitelka, jsem uvítala různé materiály a aktivity, které jsem si mohla stáhnout a zpestřit s nimi výuku. Pro žáky byla práce s programem často nejen velká zkouška trpělivosti, ale také zkušenosti, že i když nerozumí všemu, mohou z toho leccos pochopit, což vnímám jako největší přínos do života komunikace v cizím jazyce. Program mohu doporučit všem učitelům i žákům, kteří opravdu stojí o to, naučit se anglicky.

Mgr. Lucie Drkalová, učitelka, ZŠ Gajdošova, Brno, pracuje s programem SciLearn English od šk. roku 2016/17

Máte zájem? Máte otázky?

Vyplňte, prosím, tento předregistrační formulář, ale pouze pokud jste učitel ze ZŠ či SŠ, případně komunitní školy, máte zájem zavést ve vaší škole/třídě tento program, a předpokládáte, že se u vás najde aspoň 5 motivovaných žáků, kteří o program budou mít zájem. Jste-li rodič, který má zájem program zavést ve škole vašich dětí, pošlete odkaz na tuto stránku vašemu učiteli.

Níže uvedené údaje slouží pouze jako předběžná registrace. My se s vámi spojíme, abychom prodiskutovali podrobnosti a zodpověděli Vaše otázky. Pokud bude Váš zájem trvat, nabídneme Vám závaznou registraci ke spuštění programu. Celý program lze spustit ve vaší škole během jednoho týdne.  Program bude možné v případě zájmu prodloužit i na další školní rok.

Pošleme vám informace o využití SciLearn English ve školách. V každém e-mailu je odkaz k odhlášení z databáze. Ochrana údajů.