Jediný program, který připraví mozek na angličtinu.

Přidejte se k tisícům škol po celém světě, které učí angličtinu s pomocí nejúčinnějšího programu na výuku angličtiny. 

Více než 35 000 otázek trénuje všechny aspekty řeči od úrovně A0 do C2

Nesrovnatelné rozpětí programu, jež pomocí umělé inteligence trénuje slovní zásobu i gramatické vazby od úplných začátečníků po rodilé mluvčí.  Student se učí přirozeně způsobem, jakým je náš mozek připraven novou řeč přijímat.


Přizpůsobuje se individuálním potřebám každého žáka

S každým kliknutím myši program analyzuje znalosti studenta a podle toho volí další krok. Dokáže se přizpůsobit nadaným žákům i žákům se speciálními potřebami. Každý se v angličtině posouvá tak, jak nejrychleji dokáže.Informuje o pokroku žáka a koučuje ho k úspěchu

Budete mít přehled o postupu žáka i o jeho chybách, uslyšíte nahrávky jeho výslovnosti. Výsledky sledujete na úrovni žáka, třídy i celé školy. Reporty mohou být pravidelně zasílány rodičům i žákům. 


Až 4x rychlejší cesta ke zvládnutí angličtiny

Program je podobný počítačové hře a žáky baví, takže s ním pravidelně pracují doma nebo ve škole. Díky patentované technologii vytvořené předními neurovědci se žáci rychle zlepšují. Testy na české škole ukázaly zlepšení u 73% žáků o celou úroveň SERRJ za jeden školní rok!

Připojte se k českým školám, které už pracují se SciLearn English.

"...program je ve formě počítačové hry, a tak děti baví... nebojí se zapojit do komunikace s anglicky mluvícím učitelem. Děti lépe rozumí a mají lepší výslovnost..."
Ing. Markéta MatouškováUčitelka, s programem ve škole pracují od šk. roku 2015/16
"pozorovala jsem obrovský rozdíl mezi dětmi, které pracovaly pravidelně a pečlivě, a těmi, které práci v programu zanedbávaly. Děti, které pracovaly pravidelně lépe rozuměly, rychleji reagovaly a nebály se mluvit."
Mgr. Lucie DrkalováUčitelka, pracuje s programem od šk. roku 2016/17
"...program si děti velmi rychle osahaly a do práce se stále těší...Děti velmi dobře reagují, když na ně v průběhu hodiny mluvím anglicky a mají dobrou slovní zásobu..."
Mgr. Lucie VancováUčitelka - s programem pracuje od šk. roku 2018/19

A nejlepší je, že školy mohou program získat za zlomek komeční ceny.

Kam vám můžeme poslat více info pro školy
a přístup do demo verze?

Pošleme vám informace o programu SciLearn English pro školy a přístup do demo verze. V každém e-mailu se můžete odhlásit. Seznamte se s našimi zásadami zpracování osobních údajů.