Články v anglických online časopisech Jump a Drive jsou namluvené rodilými mluvčími a doplněné o pracovní listy a jsou s 30% slevou zde >>

INFORMACE PRO RODIČE

Vážení rodiče,

Na této stránce najdete podrobnější informace o programu, který může vašemu dítěti pomoci na cestě k dokonalému zvládnutí angličtiny. Věříme, že vám tyto informace pomohou rozhodnout se, zda se chcete účastnit.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Co účast ve výzvě znamená

Na této stránce jsme pro vás shrnuli informace, které vám pomohou rozhodnout se, zda je výuka s tímto programem pro vaše dítě vhodná.

Závazek dítěte

 

K tomu, aby žák za jedno pololetí  prošel alespoň základním tréninkem, který připraví jeho mozek na snadnější porozumění angličtině, zrychlí jeho reakce, vylepší jeho výslovnost a schopnost vstřebávat jazyk, je potřeba, aby žák pracoval alespoň 3x týdně po dobu 30 -50 minut. Žáci, kteří budou pracovat častěji nebo delší dobu, budou schopni projít, nebo alespoň začít moduly, které výrazně rozšiřují slovní zásobu, učí gramatiku a čtení v angličtině.

 

Cena programu

 

Účast žáka je placená. Protože, ale chceme, aby cena nebyla překážkou, stanovili jsme ji hluboko pod běžnou ceníkovou (komerční) cenou. Žák zaplatí pouze 2500 Kč za jedno pololetí, takže když bude pracovat např. 5x týdně, vyjde ho jedna lekce na míru na pouhých 25 Kč! Program nelze v rámci této nabídky objednat na jiný časový úsek než jedno pololetí. Cena se nemění i pokud žák začíná později, nebo pokud nepracuje po celé pololetí. 

 

Výhody pro žáka

 

  • Příležitost začít mnohem lépe rozumět mluvenému slovu a zlepšit si anglickou výslovnost
  • Zrychlit učení angličtiny a rychleji se dostat na úroveň, kdy žák může angličtinu začít používat v běžném životě a tím si angličtinu dále zlepšovat
  • Šance pracovat se špičkovým programem za zlomek komerční ceny (běžná ceníková cena programu na prvních 5 měsíců je 7280 Kč)

 

DEMO programu zdarma

Vyzkoušejte si program se svými dětmi. Stačí vyzkoušet tyto doporučené moduly:

  • Žáci na 1. stupni by si měli vyzkoušet modul Foundations I
  • Žáci na 2. stupni a SŠ, zkouší modul Literacy
  • Žáci v 1. a 2. třídě by začínali krátkým modulem v 2. kroku s názvem Reading Readiness, kde se naučí abecedu a úplné základy angličtiny.

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 

Kliknutím na otázku se otevře odpověď.

 

Co se dá zvládnout za jedno pololetí?

Za jedno pololetí projde průměrný žák 1-2 moduly. Bude záležet jednak na dovednostech žáka (nejen úroveň angličtiny, ale i úroveň jeho kognitivních funkcí, poslechové paměti atd.) a také samozřejmě na tom, jak často a jak dlouho bude žák pracovat. Přípravu mozku na angličtinu žáci mohou zvládnout i za 3 měsíce práce, pak mohou začít s modulem, který jim pomůže s gramatikou a slovní zásobou.

Jak dlouho trvá zvládnutí angličtiny se SciLearn English?

Odpověd na tuto otázku je individuální. Průměrné výsledky, které vidíme u žáků, kteří pravidelně pracují, ukazují, že potřebují cca 4-6 školních let na dosažení úrovně B2. Poté už angličtině rozumí natolik, že jsou schopni ji používat v běžném životě a záleží pak většinou na věku žáka, kdy dokáže udělat zkoušky na úrovni C1. Pokud žáci začínají na prvním stupni, většinou se jim podaří dosáhnout úrovně B2 před ukončení základní školy.

Pro koho je program vhodný?

Program SciLearn English je vhodný pro děti od 5 let až po dospělé bez ohledu na to, na jaké úrovni angličtiny se nacházejí. Program je postavený tak, že se přizpůsobuje potřebám studenta a vede ho až k akademické úrovni C2 tj. úrovni rodilého mluvčí. Tento program se používá i v mnoha mezinárodních školách a používají ho i rodilí mluvčí například při přípravě na zkoušky na vysokou školu. Využívají ho i někteří učitelé angličtiny ke zdokonalení své angličtiny a výslovnosti.

Je účinnost programu ověřena?

Ano. Program byl testován ve více než 300 studiích, mnohé z nich uskutečněné na světově známých univerzitách. Díky těmto studiím byl ohodnocen nezávislou institucí WWC, která patří pod Ministerstvo školství USA, jako nejlepší program na rozvoj jazykových dovedností v angličtině. Program byl ověřený i praxí na více než 3 mil. studentech.

Reference rodičů

Paní Magdaléna Krejčová, maminka Adama z 5.B (Děčín), nám napsala:

Co jste od SciLearn English očekávala?

Abych pravdu řekla, tak úplně přesně nevím. Když jsme dostali nabídku, byla jsem nadšená. Velmi ráda využiji každé příležitosti, která mi, jako matce, nabídne vzdělávání mých dětí. Angličtina je v dnešní době pro většinu lidí a generací nepostradatelná. Určitě jsem myslela na „posun“ mého syna   v anglickém jazyce, ale také ve vzdělávání se jako takovém. Nepopírám, že jsem v oné výuce také cítila smysluplné využití času, který tráví u PC.

Naplnil program Vaše očekávání?

Naplnil a v jistých záležitostech i předčil. 

Jaké změny vidíte ve zvládání angličtiny?

I když syn zcela nerozumí každému slovu, dokáže si z vět a celých článků vybrat slova, kterým rozumí a zbytek logicky odvodit. Tudíž ho výuka posunula nejen v porozumění, ale také logickém myšlení, v práci s textem a naslouchání. Další, což mě velmi mile překvapilo je, že se začal připravovat zcela sám. Změnu jsem pozorovala ve chvíli, kdy jsem mu řekla, aby si šel udělat domácí úkoly (což bylo pravidlem) a on mi na to vždy odpověděl, že už je má 😉 hotové. Stejně tak to je s přípravou na vyučování a učením se na testy. Velmi brzy jsem tyto otázky mohla přestat pokládat a dnes, kdy je na konci třetího modulu, nebýt elektronické žákovské knížky, ani nevím jaké úkoly a povinnosti má a přitom je vše v naprostém pořádku.

Doporučila byste program SciLearn English dalším dětem?

Zcela určitě, ale u mladších dětí  je to opravdu jen pro rodiče, kteří si na své dítě dokáží udělat čas, když to potřebuje. Byly situace a období, kdy potřeboval mou účast a nepřetržitě potřebuje můj zájem o věc. Potřebuje si o výuce povídat. Jaké má úspěchy, co se mu daří, jakého dosáhl skore, ale také co mu nejde. Čas jsme této výuce věnovali i navíc, kdy jsme společně překládali povídky, věty a otázky a on se je následně doučil. Také bylo období, kdy ho výuka přestávala bavit, například, když mu graf třeba třikrát nepostoupil. Měl tendence to vzdát, rozčiloval se a někdy si i pobrečel. Jako motivaci jsem zvolila právě můj zájem, spolupráci, neustálé povzbuzování a když bylo nejhůř, tak i hmotnou odměnu. Starší studenti (lidé) by si měli nejprve uvědomit, jaké jsou jejich priority a jestli zvládnou a hlavně jestli budou chtít si udělat čas.

MUDr. Lucie Šefrhansová, Ph.D.  - maminka Adélky (3. třída) a Vojtěcha (1. třída)

Program SciLEARN bych doporučila všem, kdo chtějí podpořit a upevnit  přirozenou cestou výuku anglického jazyka. Pokrok je vidět již po prvních měsících. V naší  rodině se stal přirozenou součástí každodenního života. Děti (Adélka 8, Vojtěch 6) mohou pracovat kdykoliv a odkudkoliv,  5 dní v týdnu. Angličtina se stává "jejich" jazykem. Nemusí se ptát, co je nepravidelné množné číslo, prostě to ví. Je úžasné sledovat jejich nevědomé pokroky.

Iveta Dufková - maminka Kristýnky (7. třída)

Kristýnka začala ve 4. třídě. První výsledky jsme viděli už po pár měsících, ale opravdový zlom nastal po zhruba 8 měsících, kdy se ve škole zlepšila i v českém čtení a jiných předmětech. V páté třídě vyhrála školní anglickou olympiádu, v šesté třídě byla druhá na okrese a letos vyhrála. S rezervou udělala Cambrige zkoušky A2 a připravuje se na B1. Rozhodně mohu program SciLearn English doporučit.

Renata Rozkovcová - maminka Adélky (8. třída)

Adélka je na 8-letém gymnáziu a vloni měla z angličtiny trojku. Poté co pár měsíců pracovala s programem FFW, angličtina jí začala ve škole lépe jít, lépe jí rozumí, nad gramatikou nemusí přemýšlet, protože ji má "v uchu" - chybný tvar slyší, tak jako by ho slyšela v češtině. Výrazně se jí rozšířila slovní zásoba a světe div se ... v lednu měla písemku z angličtiny nejlepší ve třídě - na plný počet bodů.

Vybavení, které budete k práci s programem potřebovat

 

Počítač připojený k internetu

Lze použít PC s Windows, Apple, iPad nebo Chromebook.

Nelze použít Android tablety nebo chytré telefony.

Podrobné technické informace najdete zde.

 

Kvalitní sluchátka

Pokud máte doma jakákoliv kvalitní sluchátka, která se dají připojit k počítači, budou vám na toto pololetí stačit. Pokud budete kupovat nová sluchátka a předpokládáte, že dítě bude s programem pokračovat, vyberte některá z doporučených sluchátek.

 

ZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA

Důležité instrukce: Pokud máte zájem se do programu zapojit, nejprve informujte svého učitele. Tuto objednávku prosím vyplňte až poté, co vám váš učitel k tomu dá pokyn. K tomu, aby se tato výzva mohla uskutečnit ve vaší třídě, je potřeba účast alespoň 5ti žáků. Učitel vám dá vědět, pokud už projevilo zájem dostatečný počet rodičů a zda je tedy možné program objednat.

 

Objednáním souhlasíte s těmito podmínkami:

 

  • Získáváte přístup k programu SciLearn English, kde uživatelský účet spravuje učitel vašeho dítěte tzn. pokud budete mít jakékoliv otázky během výuky, obracíte se na vašeho učitele.
  • Přístup k programu získáváte na období od 1. února do 30. června 2019
  • Berete na vědomí, že cena programu je stanovana bez obhledu na to, zda student program využívá nebo ne. Student může pracovat 3x nebo 5x týdně po dobu 30 nebo 50 minut. Náhrady jsou možné pouze v rámci období, na které máte program zakoupený. Nevyužité lekce propadají.

Do pole Jméno žáka, školy a učitele vepište údaje oddělené čárkou, např. Jan Novák, ZŠ Blatná, Mgr. Ivan Malý