BOJÍTE SE MLUVIT ANGLICKY?

Natrénujte to s asistentem anglického čtení, před kterým se nemusíte stydět!

Je to program, který sleduje vaší výslovnost, přívětivým hlasem vám opravuje chyby a přátelsky vás vede k úspěchu.

JE TO JAKO MÍT TRPĚLIVÉHO RODILÉHO MLUVČÍ PŘI KAŽDÉM ČTENÍ - TENHLE ALE NEÚČTUJE PŘESČASY

Přečte vám text

Vyberete si text, který vás zajímá a odpovídá vaší úrovni. Projdete si slovní zásobu i celý text. Asistent vám ho přečte a ukazuje vám na obrazovce co čte.

Kontroluje vaši výslovnost

Pak je řada na vás. Vy čtete a asistent vám naslouchá. Pokud něco špatně vyslovíte, zastaví vás. Když se neopravíte sami, tak to za vás vysloví.

Otestuje vás

Malým kvízem se ujistíte, že jste všemu dobře rozuměli. Uvidíte také jak rychle jste dokázali číst, a při opakovaných pokusech vám v grafu ukáže, jak se zlepšujete.

Neomezený přístup

Po dobu, kdy máte program aktivní, ho můžete využívat kdykoliv a kdekoliv máte počítač připojený k internetu. Určíte si i délku lekce a můžete ji kdykoliv zkrátit i prodloužit.

Texty, které vás budou bavit

V programu jsou stovky textů v různých úrovních od A1 po C2 i žánrech, například beletrie, historie, zeměpis, biologie, fyzika, astronomie. Ale najdete tam třeba i vtipy a bajky.

Přehled vašich úspěchů

Už jste se někdy slyšeli mluvit anglicky? Že ne? Tady si budete moci přehrát své čtení a sledovat, jak se mílovými kroky zlepšujete. Uvidíte i výsledky svých testů a rychlost čtení v jednotlivých pokusech.

Reading Assistant 1
990 Kč
990 Kč
1 měsíc
Ideální na vyzkoušení programu
Neomezený přístup k programu Reading Assistant na 1 kalendářní měsíc
Podpora zkušeného lektora (až 1 hodina konzultací)
Přístup k materiálům ke stažení
JEN 50 KČ ZA LEKCI
Objednat
Cena vč. DPH
Reading Assistant 2
1980 Kč
1683 Kč
2 měsíce
15% SLEVA
Neomezený přístup k programu Reading Assistant na 2 kalendářní měsíce
Podpora zkušeného lektora (až 2 hodiny konzultací)
Přístup k materiálům ke stažení
JEN 42 KČ ZA LEKCI
Objednat
Cena vč. DPH

OBJEDNÁVKA

Do pole \"Poznámka\" napište jméno a datum narození studenta.

Program je vždy na kalendářní měsíce - začíná prvního a končí poslední den v měsíci. Datum, kdy začnete, si po odeslání objednávky, domluvíte s lektorem.

NEZAPOMEŇTE: Do pole \"Poznámka\" napište jméno a datum narození studenta.

CO O ASISTENTOVI ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI

Říkal jsem si ... jen další program na trhu ... nicméně, velmi velký opak! Program je velmi podobný realitě jako když máte zaplacené hodiny přímo s lektorem.
Karel Caisek
Zaznamenala jsem velké zlepšení ve výslovnosti slov, vazbě jednotlivých sekvencí ve větě, v plynulosti a rychlosti čtení. A hlavně slyším - pokud na mě mluví někdo v angličtině. I obsah článků je velmi zajímavý a přínosný. Program Reading Assistant nadšeně doporučuji všem, kteří se chtějí zlepšovat ve své angličtině v klidu svého domova, bez stresu a dle svých časových možností.
MUDr. R. Petrová
Dceru program baví, ráda v něm pracuje. Výslovnost se jí postupně zlepšuje, její porozumění angličtině je také lepší. Zároveň se mi zdá, že má ve škole i méně problémů s psanou angličtinou, ve které dříve opravdu tápala. Program doporučuji, jeho používání je jednoduché, děti to baví.
Lucie R.
A už po pár měsících cítím obrovské zlepšení. Asistent čtení je přesně to, co jsem potřebovala. Naslouchá mě, opravuje mne, a teď už chápu, proč se mi stávalo při komunikaci v angličtině, že mi lidé nerozuměli. Byla jsem překvapená, kolik chyb v mé výslovnosti asistent opravoval. Také v porozumění angličtiny dělám pokroky. S asistentem čtení to jde opravdu tak nějak lehce a samo.
Lenka Továrková
Pro mne jedna z nejlepších investic do výuky anglického jazyka, kdy mne učení opravdu baví a vidím jak se postupně zlepšuji.
Petr M.