BOJÍTE SE MLUVIT ANGLICKY?

Natrénujte to s asistentem anglického čtení, před kterým se nemusíte stydět!

Je to program, který sleduje vaší výslovnost, přívětivým hlasem vám opravuje chyby a přátelsky vás vede k úspěchu.

JE TO JAKO MÍT TRPĚLIVÉHO RODILÉHO MLUVČÍ PŘI KAŽDÉM ČTENÍ - TENHLE ALE NEÚČTUJE PŘESČASY

Přečte vám text

Vyberete si text, který vás zajímá a odpovídá vaší úrovni. Projdete si slovní zásobu i celý text. Asistent vám ho přečte a ukazuje vám na obrazovce co čte.

Kontroluje vaši výslovnost

Pak je řada na vás. Vy čtete a asistent vám naslouchá. Pokud něco špatně vyslovíte, zastaví vás. Když se neopravíte sami, tak to za vás vysloví.

Otestuje vás

Malým kvízem se ujistíte, že jste všemu dobře rozuměli. Uvidíte také jak rychle jste dokázali číst, a při opakovaných pokusech vám v grafu ukáže, jak se zlepšujete.

CO ZÍSKÁTE

Neomezený přístup

Po dobu, kdy máte program aktivní, ho můžete využívat kdykoliv a kdekoliv máte počítač připojený k internetu. Určíte si i délku lekce a můžete ji kdykoliv zkrátit i prodloužit.

Texty, které vás budou bavit

V programu jsou stovky textů v různých úrovních od A1 po C2 i žánrech, například beletrie, historie, zeměpis, biologie, fyzika, astronomie. Ale najdete tam třeba i vtipy a bajky.

Přehled vašich úspěchů

Už jste se někdy slyšeli mluvit anglicky? Že ne? Tady si budete moci přehrát své čtení a sledovat, jak se mílovými kroky zlepšujete. Uvidíte i výsledky svých testů a rychlost čtení v jednotlivých pokusech.

CO O ASISTENTOVI ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI

p. Karel Caisek

Od Asistenta anglického čtení jsem očekával převážně zdokonalení správné výslovnosti při jakémkoli vyslovení anglických slovíček. Asistent mě mile překvapil, jak celkovou jednoduchostí ovládání, tak velmi přesnou citlivostí na výslovnost každého anglického slova. Říkal jsem si ... jen další program na trhu ... nicméně, velmi velký opak! Program je velmi podobný realitě jako když máte zaplacené hodiny přímo s lektorem. Při opakované práci v programu, je příjemné vidět osobní zdokonalení. Program je naučná hra která vás dokáže motivovat k dalšímu četní jelikož umí pracovat s vaším celkovým pokrokem ve vaší výslovnosti. Je to jednoduché. V případě že se stydíte nebo si nejste moc jistí v anglické výslovnosti je program přesně ta správná volba která Vám může pomoci. Program naslouchá, velmi přátelsky opravuje a motivuje k lepším výsledkům.

Miroslava Urbanová

Učím se angličtinu již řadu let, ale stále se nemohu zbavit ostychu z mluvení před ostatními lidmi. Nejsem si jistá ani svou výslovností a můj mluvený projev není rozhodně plynulý. Program Reading Assistant mě oslovil zejména tím, že trpělivě opravuje moji výslovnost. Líbí se mi, že mám možnost porovnat si svoji výslovnost s výslovností rodilého mluvčího. Tím, že mě nutí číst nahlas, se můj projev stává plynulejší a jistější. Zároveň si opakuji stará a učím se nová slovíčka. Velkou výhodou je to, že mohu studovat doma, kdykoliv mám čas, vlastním tempem a hlavně se nemusím stydět před ostatními studenty. Mám tento program asi 2 měsíce a jsem s ním velice spokojená, protože i po tak krátké době začínám vnímat zlepšení. Určitě bych Reading Assistant doporučila všem, kteří mají podobné problémy jako já.

MUDr. R. Petrová

Od programu jsem očekávala zlepšení porozumění poslechu anglického textu, zlepšení mé výslovnosti a plynulosti projevu v angličtině. Program splnil mé očekávání- je jako můj osobní učitel. Přizpůsobil se úrovni mé angličtiny-opravuje mou chybnou výslovnost, sleduje plynulost projevu. Mohu si opakovaně přehrávat jednotlivá slovíčka/event. věty/,dokud je neslyším a nevyslovím perfektně. Také si mohu poslechnout vlastní nahrávku-což je velmi přínosná zpětná vazba. Zároveň zkouší i mé pochopení obsahu textu a zvyšuje při mém zlepšení obtížnost. Nezanedbatelné je i rozšiřování slovní zásoby. Zaznamenala jsem velké zlepšení ve výslovnosti slov, vazbě jednotlivých sekvencí ve větě, v plynulosti a rychlosti čtení. A hlavně slyším - pokud na mě mluví někdo v angličtině. I obsah článků je velmi zajímavý a přínosný. Program Reading Assistant nadšeně doporučuji všem, kteří se chtějí zlepšovat ve své angličtině v klidu svého domova, bez stresu a dle svých časových možností. Zlepšuje soustředění, zvyšuje aktivitu mozku a vede k návyku pravidelné malé dávky angličtiny. Nesporně je vhodný i pro děti jako hravý doplněk k výuce anglického jazyka.

Lucie R.

Od programu jsem očekávala, že pomůže mé dceři celkově s angličtinou, zejména pak se správnou výslovností a s porozuměním textu. Dceru program baví, ráda v něm pracuje. Je pravda, že ne vždy funguje na 100%, občas neopravuje chyby tak, jak bych si představovala. (Pozn. lektora: program je standartně nastaven na střední toleranci výslovnosti, na základě této zpětné vazby, jsme toleranci snížili, aby program opravoval i menší ochylky ve výslovnosti). Výslovnost se jí postupně zlepšuje, její porozumění angličtině je také lepší. Zároveň se mi zdá, že má ve škole i méně problémů s psanou angličtinou, ve které dříve opravdu tápala. Program doporučuji, jeho používání je jednoduché, děti to baví. Je super, že si můžete navolit obtížnost textů.

MK, Praha

Program Reading Assistent jsem si vybrala z toho důvodu, že mám u některých anglických slov zažitou špatnou výslovnost, což občas vedlo k nedorozumění. Forma, kterou mě program opravuje je pro mě nenásilná a přínosná, mohu se k textu opakovaně vracet a vidět postupný progres. Tím, že se ke čtení opakovaně vracím, začínám vnímat, že si postupně osvojuji správnou výslovnost, což mi pomáhá nejen při mluvení, ale také při poslechu. Navíc forma výuky je pro mě zajímavá i z toho pohledu, že se dozvídám i nové věci týkající se obsahu daného textu. Program bych doporučila všem, kteří se necítí být jisti se svou výslovností a upřednostňují samovýuku. Lidem, kteří jsou časově vytíženi, neboť program si spustí tehdy, kdy se sami rozhodnou.

Lenka Továrková, účetní, Praha

Od asistenta čtení jsem si slibovala, že zdokonalím svoji výslovnost. Nebyla jsem si jista svou výslovností a měla jsem potíže s porozuměním. Tím pádem jsem se styděla mluvit. A už po pár měsících cítím obrovské zlepšení. Asistent čtení je přesně to, co jsem potřebovala. Naslouchá mě, opravuje mne, a teď už chápu, proč se mi stávalo při komunikaci v angličtině, že mi lidé nerozuměli. Byla jsem překvapená, kolik chyb v mé výslovnosti asistent opravoval. Také v porozumění angličtiny dělám pokroky. S asistentem čtení to jde opravdu tak nějak lehce a samo. Práce s asistentem čtení je zábavná, těším se na lekce a mám radost z toho, že se zlepšuji, čtu mnohem rychleji a dělám méně chyb. A jako bonus se dozvídám nové věci, třeba ten text o tom, jak poznám lháře, se mi fakt hodil. Tuto výuku jsem doporučila i své vnučce, je nadšená, bere výuku jako hru, a dle výsledků ve škole se zdá, že je pro ni angličtina snadnější a pochopitelnější.

Petr M., Praha

Od asistenta anglického čtení jsem očekával zdokonalení své anglické výslovnosti, protože nemám zatím možnost výslovnost trénovat s rodilým mluvčím. Asistent mi vyhovuje, protože mi dává zpětnou vazbu a já se tak můžu zlepšovat. Lépe rozumím i vyslovuji a postupně se i rychlost čtení zvyšuje. Přitom texty jsou zajímavé a často i zábavné a já se tak přirozeně a bez stresu zlepšuji. Pro mne jedna z nejlepších investic do výuky anglického jazyka, kdy mne učení opravdu baví a vidím jak se postupně zlepšuji.

UKÁZKY TEXTŮ

Z té hromady textů jsme vybrali pár ukázek v různých úrovních. Klikněte na obrázek a on se zvětší.

Pokud jste ještě neviděli, jak program funguje, klikněte zde.

OBJEDNAT ASISTENTA ANGLICKÉHO ČTENÍ

nyní s novoroční slevou až 40%, to je jen

0
Kč za lekci

při 5ti lekcích týdně, a pokud pracujete častěji, je to ještě méně.