BOJÍTE SE MLUVIT ANGLICKY?

Natrénujte to s asistentem anglického čtení, před kterým se nemusíte stydět!

Je to program, který sleduje vaší výslovnost, přívětivým hlasem vám opravuje chyby a přátelsky vás vede k úspěchu.

I can

ride a bike

About the Brain

I can take care of my pet

A Sunflower Grows

I can Tie a Bow

How to Spot a Liar?

Earth

and Space

ČASTÉ OTÁZKY

Pro koho je Reading Assistant vhodný?

Pro každého, kdo se chce učit angličtinu zábavným způsobem a bez biflování. Využívají ho děti i dospělí od úrovně mírně pokročilých. Věční začátečníci a ti, co se ostýchají mluvit si díky tomuto programu natrénují výslovnost a získají sebedůvěru mluvit. Program vás nejen opravuje, ale umožní vám i přehrát si váš vlastní hlas a uslyšíte i uvidíte přesně, kde jste chybovali.

Co potřebuji k použití programu?

Student potřebuje pouze běžný počítač (Windows nebo Mac), případně Chromebook nebo iPad a kvalitní sluchátka s mikrofonem - doporučujeme sluchátka s odrušeným mikrofonem a USB konektorem (např. Microsoft LifeChat LX-3000)

Jak často mohu s programem pracovat?

Přístup k programu je neomezený. Většinou studenti pracují 3-5x týdně po dobu alespoň 20 minut. Pokud se ale chcete zlepšovat co nejrychleji, můžete pracovat i mnohem víc. Zajímavých textů budete mít víc než dost.

Názor studentky - MUDr. R. Petrová

Od programu jsem očekávala zlepšení porozumění poslechu anglického textu, zlepšení mé výslovnosti a plynulosti projevu v angličtině. Program splnil mé očekávání- je jako můj osobní učitel. Přizpůsobil se úrovni mé angličtiny-opravuje mou chybnou výslovnost, sleduje plynulost projevu. Mohu si opakovaně přehrávat jednotlivá slovíčka/event. věty/,dokud je neslyším a nevyslovím perfektně. Také si mohu poslechnout vlastní nahrávku-což je velmi přínosná zpětná vazba. Zároveň zkouší i mé pochopení obsahu textu a zvyšuje při mém zlepšení obtížnost. Nezanedbatelné je i rozšiřování slovní zásoby. Zaznamenala jsem velké zlepšení ve výslovnosti slov, vazbě jednotlivých sekvencí ve větě, v plynulosti a rychlosti čtení. A hlavně slyším - pokud na mě mluví někdo v angličtině. I obsah článků je velmi zajímavý a přínosný. Program Reading Assistant nadšeně doporučuji všem, kteří se chtějí zlepšovat ve své angličtině v klidu svého domova, bez stresu a dle svých časových možností. Zlepšuje soustředění, zvyšuje aktivitu mozku a vede k návyku pravidelné malé dávky angličtiny. Nesporně je vhodný i pro děti jako hravý doplněk k výuce anglického jazyka.

Lenka Továrková, účetní, Praha

Od asistenta čtení jsem si slibovala, že zdokonalím svoji výslovnost. Nebyla jsem si jista svou výslovností a měla jsem potíže s porozuměním. Tím pádem jsem se styděla mluvit. A už po pár měsících cítím obrovské zlepšení. Asistent čtení je přesně to, co jsem potřebovala. Naslouchá mě, opravuje mne, a teď už chápu, proč se mi stávalo při komunikaci v angličtině, že mi lidé nerozuměli. Byla jsem překvapená, kolik chyb v mé výslovnosti asistent opravoval. Také v porozumění angličtiny dělám pokroky. S asistentem čtení to jde opravdu tak nějak lehce a samo. Práce s asistentem čtení je zábavná, těším se na lekce a mám radost z toho, že se zlepšuji, čtu mnohem rychleji a dělám méně chyb. A jako bonus se dozvídám nové věci, třeba ten text o tom, jak poznám lháře, se mi fakt hodil. Tuto výuku jsem doporučila i své vnučce, je nadšená, bere výuku jako hru, a dle výsledků ve škole se zdá, že je pro ni angličtina snadnější a pochopitelnější.

Vyzkoušejte to!

DEMO A MATERIÁLY KE STAŽENÍ

Chcete se naučit anglicky číst a vyslovovat jako rodilý mluvčí? Asistent anglického čtení vám to umožní. Patentovaná technologie rozpoznání hlasu a dokonale vypracovaný program, který vás provede každým krokem. To je nutné vidět! Vyplňte formulář a my vám zašleme přístup k ukázce programu a k textu ke stažení.

Vhodné od mírně pokročilých (A1) po pokročilé (C1) studenty i jako příprava na zkoušky. Pro děti i dospělé.

Pošleme vám informace o asistentovi anglického čtení a výuce angličtiny se SciLearn English. V každém e-mailu se můžete odhlásit. Seznamte se s našimi zásadami zpracování osobních údajů.