POTŘEBUJETE POMOC
S ANGLIČTINOU?

Pořiďte si asistenta anglického čtení.

JE TO JAKO MÍT TRPĚLIVÉHO RODILÉHO MLUVČÍ PŘI KAŽDÉM ČTENÍ - TENHLE ALE NEÚČTUJE PŘESČASY

Přečte vám text

Vyberete si text, který vás zajímá a odpovídá vaší úrovni. Projdete si slovní zásobu i celý text. Asistent vám ho přečte a ukazuje vám na obrazovce co čte.

Kontroluje vaši výslovnost

Pak je řada na vás. Vy čtete a asistent vám naslouchá. Pokud něco špatně vyslovíte, zastaví vás. Když se neopravíte sami, tak to za vás vysloví.

Otestuje vás

Malým kvízem se ujistíte, že jste všemu dobře rozuměli. Uvidíte také jak rychle jste dokázali číst, a při opakovaných pokusech vám v grafu ukáže, jak se zlepšujete.

CO ZÍSKÁTE

Neomezený přístup

Po dobu, kdy máte program aktivní, ho můžete využívat kdykoliv a kdekoliv máte počítač připojený k internetu. Určíte si i délku lekce a můžete ji kdykoliv zkrátit i prodloužit.

Texty, které vás budou bavit

V programu jsou stovky textů v různých úrovních od A1 po C2 i žánrech, například beletrie, historie, zeměpis, biologie, fyzika, astronomie. Ale najdete tam třeba i vtipy a bajky.

Přehled vašich úspěchů

Už jste se někdy slyšeli mluvit anglicky? Že ne? Tady si budete moci přehrát své čtení a sledovat, jak se mílovými kroky zlepšujete. Uvidíte i výsledky svých testů a rychlost čtení v jednotlivých pokusech.

VYZKOUŠEJTE SI TO

Program bohužel neumožňuje demo vstup do živé  verze, tak jsme pro vás připravili alespoň tuto názornou ukázku, abyste si dovedli představit, jak to bude vypadat, až budete mít přístup k živé verzi.

 • 1
  Poslechněte si výslovnost
  Použitím tlačítka "Read to me" jsme sputili čtený přednes rodilým mluvčím - pusťte si to na videu. Uvidíte tam také, jak můžete s textem dále pracovat. Než se pustíte do nahrávání vlastního hlasu, text si pozorně pročtete, když nějaké slovo neznáte, kliknete na něj a uslyšíte vysvětletní (v angličtině, jak jinak) a když kliknete na běžná slova, tak uslyšíte jejich výslovnost.
 • 2
  Program vás poslouchá a opravuje
  Podívejte se na video, jak 8-letá Sára čte tento text a program jí pomáhá s výslovností. Kde je třeba, tam to za ni vysloví nebo jí označí slovo, které nepřečetla správně, aby se mohla opravit sama. Na závěr pak uvidí text s každým slovem označeným barvou dle toho, jak ho vyslovila - zelená je na výbornou, červená potřebuje hodně práce a modrá je tak mezi.
 • 3
  Stáhněte si text a přečtěte ho
  Zkuste si to také. Sáhněte si text z ukázky a přečtěte ho také. Pak si znovu pusťte první video a sledujte, jestli vaše výslovnost byla správná. Opakování je matka moudrosti - v živé verzi budete číst text několikrát a program vám vždy ukáže, která slova ještě trénovat. Vyhodnotí počet přečtených slov za minutu - takže uvidíte, že se zlepšuje nejen ve výslovnosti, ale i v rychlosti. Navíc si můžete pustit svou nahrávku a slyšet, jak jste dokonalí!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

OBJEDNAT ASISTENTA ANGLICKÉHO ČTENÍ

nyní pro čtenáře časopisu Jump se slevou až 40%, to je jen

0
Kč za lekci

při 5ti lekcích týdně, a pokud pracujete častěji, je to ještě méně.

UKÁZKY TEXTŮ

Z té hromady textů jsme vybrali pár ukázek v různých úrovních. Klikněte na obrázek a on se zvětší.