Double English

Přestaňte šprtat slovíčka, biflovat gramatiku a rvát si do hlavy angličtinu zastaralými způsoby. Učte se přirozeně, zábavně, online, s osobním lektorem a hlavně mnohem rychleji!

Pouze pro vás - kdo jste si už zkusili ukázkovou lekci zdarma - máme jen na 2 dny slevu až 7 000 Kč!

Chodíte na kurzy angličtiny, učíte se online, nebo se snažíte učit doma a stále je vaše angličtina nic moc?

Dali jsme hlavy dohromady a přišli jsme na něco, co tu ještě nebylo. Spojili jsme dva způsoby výuky angličtiny, které samy o sobě dosahují skvělých výsledků a vznikla Double English - výuka, která má všechno, co potřebujete k tomu, abyste se konečně s angličtinou mohli pořádně pohnout dopředu.

A co to všechno vlastně je? 

1

Připrava mozku

Jistě víte, že malé děti dokáží snadno a rychle vstřebávat jazyk. Možná ale nevíte, že tuto ztracenou dovednost lze znovu otevřít díky cílenému tréninku mozku. A právě takovým tréninkem budete začínat a díky němu pro vás bude angličtina už brzo mnohem srozumitelnější a začnete mnohem lépe vyslovovat. Navíc kdykoliv uděláte chybu, hned uvidíte správnou odpověď, takže se z vlastních chyb rychle učíte. 

2

Intenzivní trénink

Bez pravidelného tréninku se to neobejte, ale v praxi se ukázalo, že to, co byste zvládali za 4 hodiny denně v intenzivním kurzu, dokážete zvládnout za 50 minut tréninku se SciLearn English  online. Důvody proč to takhle rychle jde jsou 2 - jednak už máte na to připravený mozek, takže to jde celkově mnohem rychleji a navíc program každou vaší odpověď analyzuje a učí vás jen to, co potřebujete, a s ostatním neztrácíte čas.

3

Osobní lektor

Dostávat do sebe rychle slovíčka a gramatiku je jedna věc a trénování konverzace a zažívání všeho nového co jste se naučili, je věc druhá. Váš mozek k dokonalému zvládnutí nové řeči potřebuje nutně v té řeči i mluvit. K tomu budete mít osobního lektora, který s vámi bude procvičovat, co potřebujete. Bude s vámi na každém kroku a pomůže vám, abyste vydrželi - něco jako osobní trenér ve fitku.

Co získáte?

Zamysleli jsme se nad tím, co budete k úspěchu potřebovat, a udělali jsme Double English jako kompletní balíček - není nutné hledat žádné doplňkové materiály - dostanete prostě vše, co potřebujete.

Přístup k SciLearn English

Angličtinu bude vstřebávat raketovou rychlostí a přirozeně.

Konverzace s lektorem

Osobní lektor, který vás bude učit i motivovat a vést vás k úspěchu.

Pracovní listy a texty

Kdykoliv budete potřebovat texty či seznamy slovíček z online programu, pošleme vám je.

Výkazy úspěchu

Každý týden vám zašleme přehled toho, co jste se naučili, kde chybujete a jak postupujete.

Pohodlí domova

Nemusíte nikam docházet, čas můžete trávit tréninkem angličtiny místo sezení v dopravním prostředku.

Zábava a radost

Učení s prima lektorem a programem podobným počítačové hře je zábava a přináší radost.

CO VÁS ČEKÁ KROK ZA KROKEM?

1

OBJEDNÁTE A ZAPLATÍTE

Vyplníte objednávku a pokud zaplatíte kreditní kartou nebo online převodem, máte hotovo. Pokud ne, zadejte platbu převodem a vyčkejte. Jakmile se platba objeví na našem účtu, dáme vám o tom vědět.

2

NAJDEME VÁM LEKTORA

Budeme vás kontaktovat a domluvíme s vámi termín vaší první Skype lekce. Zjistíme, co vás zajímá a co potřebujete a společně s lektorem vyberete vhodný modul SciLearn English.

3

ZAČNETE KURZ

Lektor vám potom pošle přihlašovací údaje do SciLearn English a instrukce jak začít. Od teď už to pojede samo - pracujete v programu SciLearn English 5x týdně a 1x týdně naživo s lektorem online.

BONUSY ZDARMA

I když víme, že Double English obsahuje už vše, co budete potřebovat, rozhodli jsme se vám dát ještě něco navíc! Máme pro vás bonusy v hodnotě 1090 Kč úplně zdarma.

Neomezený přístup k programu SciLearn English (500 Kč měsíčně)

Přístup k programu je 5x týdně na 50 minut při každé lekci. Nyní dostanete neomezený přístup, takže si lekci můžete nastavit až na 90 minut denně a pracovat až 7x v týdnu. Hodnota 500 Kč měsíčně.

Obrázková sada 171 nepravidelných sloves (590 Kč)

Ochutnávková obrázková sada 171 anglických sloves, jak je neznáte je online vzdělávací program. Dostanete tedy přístupové údaje do členské sekce, kde najdete všechny materiály a videa pěkně pohromadě. Pro začátek vám bude stačit jen počítač a připojení k internetu. Do učení se díky tomu můžete ponořit prakticky kdykoli a kdekoli – v pohodlí doma, v kanceláři nebo klidně na chalupě.

Reference

Program Double English obsahuje 2 inovativní přístupy k učení - SciLearn English a Langon - jazyky online. Tady jsou zkušenosti klientů z obou programů.

[SCILEARN] Největší zlom vidím v tom, že slovní zásoba a s ní celé věty se mi nějak dostaly do podvědomí, takže si je nemusím překládat a rozumím jim. Angličtina je pro mě celkově jasnější a srozumitelnější. Nemusím se soustředit, že teď bude něco v angličtině, ale když něco anglicky zaslechnu, prostě tomu rozumím.
Lucie KřížováPodnikatelka
Program SciLEARN bych doporučila všem, kdo chtějí podpořit a upevnit přirozenou cestou výuku anglického jazyka. Pokrok je vidět již po prvních měsících. V naší rodině se stal přirozenou součástí každodenního života. Děti mohou pracovat kdykoliv a odkudkoliv, 5 dní v týdnu. Angličtina se stává "jejich" jazykem. Nemusí se ptát, co je nepravidelné množné číslo, prostě to ví. Je úžasné sledovat jejich nevědomé pokroky.
MUDr. Lucie Šefrhansová, Ph.D. Lékařka
Anglicky umím docela dobře. Byl jsem zvědavý co mi program SCILEARN vůbec může přinést. Sám pro sebe jsem si stanovil cíl rozumět mluvenému slovu bez námahy a po třech měsících jsem dosáhl toho, že jsem se na jazyk nemusel namáhavě soustředit. Zejména při několikahodinových jednání se zahraničními partnery je únava a pozornost k dosažení výsledku jednání klíčová. Věnoval jsem se programu pravidelně. Líbí se mi, že celá výuka či tréning je koncipován jako hra s rostoucími požadavky a virtuálními odměnami. Jako motivátor to na mne fungovalo skvěle. Proto jsem kurz doporučil i dalším kolegům v práci.
Ing. Lumír Al-DabaghGenerální ředitel BENEŠ a LÁT a.s.
Dobrý den, chtěla bych poděkovat za absolutně skvělé lekce angličtiny. Lekce po Skype jsou skvělé pro člověka, který nemá čas na to dopravovat se kamkoliv za lektorem. Hrozně se mi líbí to, že lekce nefungují jako „škola“ ale spíš je to výuka „hrou“. LANGON mohu doporučit všem co se chtějí zdokonalit v cizím jazyce, ale zároveň vědí, že potřebují tak trochu jiný přístup. Mnohokrát děkuji! Těším se na další lekci.
Klára Doležalovákadeřnice Bomtom, připravovali jsme ji na Floridu
Kurz hodnotím velice pozitivně. Nikdy před tím jsem se výuky přes Skype nezúčastnil a byl jsem mile překvapen, jak celý systém v LANGON funguje. Přístup lektorky byl profesionální a velice vstřícný. Hodiny byly zajímavé a dobře strukturované. Všem těm a nejen jim, kdo se chce učit anglicky a nemá čas docházet k lektorovi osobně, mohu kurz přes Skype vřele doporučit.
Martin Šulcprojektový manažer

CHCEME VÁM USNADNIT ROZHODNUTÍ

Rozhodli jsme se, že pro prvních 30 z vás, kteří do toho půjdou s námi vyjímečně snížíme cenu. Tuto nabídku, ale necháváme otevřenou jen do půlnoci 14. 9. 2017, pak už bude možné objednávat jen za stadartní cenu.

BĚŽNÁ CENA

Cena Double English při zakoupení ročního programu je 

2593 Kč vč. DPH měsíčně.

Pouze pro vás - účastníky webináře - máme jen do 14. 9. do  půlnoci tuto nabídku:

DOUBLE ENGLISH SI TEĎ MŮŽETE OBJEDNAT  JEN

 od 2000 KČ vč. DPH ZA MĚSÍC

Kapacita kurzu, který startuje 1. 10., je 30 míst, tak to nepropásněte!