BOJÍ SE VAŠE DÍTĚ MLUVIT ANGLICKY?

Už nemusí! 

Natrénuje to s asistentem anglického čtení, před kterým se nemusí stydět !

Je to program, který sleduje výslovnost, přívětivým hlasem  opravuje chyby a přátelsky vede k úspěchu.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Asistent anglického čtení 

je součástí programů SciLearn English. Objednáním získáváte přístup k programu Fast Forword nebo Reading Assistent /asistent anglického čtení. Programy lze alternovat, ale vždy jen na celý kalendářní měsíc. 

Reading Assistant je unikátní program, který jako jediný disponuje patentovanou technologií rozpoznání hlasu, takže dokáže studenta sledovat při anglickém čtení a průběžně mu pomáhat - v případě, že něco nevysloví správně, slovo označí a dá studentovi šanci slovo opravit, pokud to student nedokáže, program mu slovo vysloví hlasem rodilého mluvčí. Slova mu pak v textu označí dle přesnosti jeho výslovnosti, otestuje porozumění a umožní opakované pokusy čtení, dokud to dítě nezvládne na výbornou. Rodič v reportech vidí počet přečtení, délku práce, výsledky kvízů, atd.

JAK PROGRAM POUŽÍVAT

Vyberete si z více než 300 zajímavých a zábavných textů na všech úrovních, které předčítá rodilý mluvčí. Při práci s textem lze kliknout na kterékoliv slovo a slyšíte výslovnost, složitější slova lze rozkliknout na anglické vysvětlení významu včetně obrázku a užití ve větě. Porozumění zkontrolujete díky interaktivnímu kvízu. Dítě může mít k dispozici vytištěné texty i s otázkami a cvičeními k zamyšlení a slovní zásobou.

VYZKOUŠEJTE SI TO

Program bohužel neumožňuje demo vstup do živé  verze, tak jsme pro vás připravili alespoň tuto názornou ukázku, abyste si dovedli představit, jak to bude vypadat, až budete mít přístup k živé verzi.

 • 1
  Poslechněte si výslovnost
  Použitím tlačítka "Read to me" jsme sputili čtený přednes rodilým mluvčím - pusťte si to na videu. Uvidíte tam i jak můžete s textem dále pracovat. Než se pustíte do nahrávání vlastního hlasu, text si pozorně pročtete, když nějaké slovo neznáte, kliknete na něj a uslyšíte vysvětletní (v angličtině, jak jinak) a když kliknete na běžná slova, tak uslyšíte jejich výslovnost.
 • 2
  Program vás poslouchá a opravuje
  Podívejte se na video, jak 8-letá Sára čte tento text a program jí pomáhá s výslovností. Kde je třeba, tam to za ní vysloví nebo jí označí slovo, které nepřečetla správně, aby se mohla opravit sama. Na závěr pak uvidí text s každým slovem označeným barvou dle toho, jak ho vyslovila - zelená je na výbornou, červená potřebuje hodně práce a modrá je tak mezi.
 • 3
  Stáhněte si text a přečtěte ho
  Zkuste si to také. Sáhněte si text z ukázky a přečtěte ho také. Pak si znovu pusťte první video a sledujte, jestli vaše výslovnost byla správná. Opakování je matka moudrosti - v živé verzi budete číst text několikrát a program vám vždy ukáže, která slova ještě trénovat a navíc i vyhodnotí počet přečtených slov za minutu - takže uvidíte, že se zlepšuje nejen ve výslovnosti, ale i v rychlosti. Navíc si můžete pustit svou nahrávku a slyšet, jak jste dokonalí!

Poznámka: K programu je třeba mít kvalitní sluchátka s odrušeným mikrofonem a USB připojením, které jsou s programem kompatibilní. Více informací zde >>

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

JAK VYPADAJÍ TEXTY V JEDNOTLIVÝCH ÚROVNÍCH

Reading Assistant nabízí rozsáhlou knihovnu několika set textů z různých oblastí – beletrie, historie, zeměpis, biologie, fyzika, astronomie atd. Po kliknutí se text zvětší.

Z té hromady textů jsme vybrali pár ukázek v různých úrovních. Klikněte na obrázek a on se zvětší.

A zde jsou některé knížky z programu Reading Assitent zpracované tak, abyste si dokázali lépe představit, s jakými texty se budete Vy nebo Vaše dítě v programu setkávat (příklady lehkých i náročnějších textů).

I can take care of my pet

About the Brain

OBJEDNAT ASISTENTA ANGLICKÉHO ČTENÍ

Rodilý mluvčí vás bude stát 300-400 Kč za lekci.

Pořiďte si asistenta

 • s výslovností rodilého mluvčí a nekonečnou trpělivostí,
 • který bude Vás nebo Vaše dítě poslouchat a přívětivě opravovat,
 • před kterým se nemusíte stydět,
 • který Vám nebude účtovat za přesčasy
 • a kterého si můžete pozvat přímo domů, kdykoliv máte čas a chuť mluvit anglicky.
 • A to vše za akční cenu. 

Akční cena pro školáky+BONUS:

pouze cca 23 Kč za lekci

při objednávce na 6 měsícu a při práci 5x týdně - neomezené lekce

15% sleva pro dospělé:

začínající studenti 75 Kč za lekci

pokračující studenti 27 Kč za lekci

podmínky viz ceník

Asistent anglického čtení je součástí programů SciLearn English.

Objednáním získáváte přístup k programu Fast Forword nebo Reading Assistent /asistent anglického čtení. Programy lze alternovat, ale vždy jen na celý kalendářní měsíc. 

JAK SE PRÁCE S PROGRAMEM LÍBÍ DĚTEM?

Terezka - 9 let

Kačenka - 10 let

Lenka - 15 let

Šimon K., 10 let

V programu FFW pracuji asi třičtvrtě roku 5x týdně 30 min. Začal jsem hrát hry ve FFW, protože rodiče chtěli, abych se zlepšil v angličtině – rozšířil si slovní zásobu, zlepšil výslovnost a více rozuměl, když někdo mluví anglicky. Některé hry jsou pro mě těžké, jiné lehké. Složitější jsou pro mě hry, kde je hodně textu. Nejraději hraju Space Racer a Bear Bags. Když mě to nebaví, tak to vydržím – jako motivace k dodělání mi pomáhá, že už to později nebudu muset dělat. Když si nevím rady, tak zavolám mamku. Občas se i vztekám, když mi to opakovaně nejde. Pak si musím dát pauzu a vrátit se ke hře později.  Díky asistentu anglického čtení, který jsem používal 5x týdně 20 min cca 6 měsíců, jsem se dost zlepšil ve čtení (i výslovnosti). Nejraději jsem si četl o zvířatech. Když se texty ztížily, přestalo mě to bavit, protože už to bylo příliš složité. Celkově rozumím angličtině podstatně lépe – dal bych si 4 hvězdičky z 5. Ve škole jsem díky SciLearn nejlepší ve třídě a pomáhám i dětem z vyšších ročníků. Doporučil bych program i dětem ve škole, protože by jim mohl pomoci s výslovností.

CO O ASISTENTOVI ŘÍKAJÍ DALŠÍ NAŠI KLIENTI

p. Karel Caisek

Od Asistenta anglického čtení jsem očekával převážně zdokonalení správné výslovnosti při jakémkoli vyslovení anglických slovíček. Asistent mě mile překvapil, jak celkovou jednoduchostí ovládání, tak velmi přesnou citlivostí na výslovnost každého anglického slova. Říkal jsem si ... jen další program na trhu ... nicméně, velmi velký opak! Program je velmi podobný realitě jako když máte zaplacené hodiny přímo s lektorem. Při opakované práci v programu, je příjemné vidět osobní zdokonalení. Program je naučná hra která vás dokáže motivovat k dalšímu četní jelikož umí pracovat s vaším celkovým pokrokem ve vaší výslovnosti. Je to jednoduché. V případě že se stydíte nebo si nejste moc jistí v anglické výslovnosti je program přesně ta správná volba která Vám může pomoci. Program naslouchá, velmi přátelsky opravuje a motivuje k lepším výsledkům.

Miroslava Urbanová

Učím se angličtinu již řadu let, ale stále se nemohu zbavit ostychu z mluvení před ostatními lidmi. Nejsem si jistá ani svou výslovností a můj mluvený projev není rozhodně plynulý. Program Reading Assistant mě oslovil zejména tím, že trpělivě opravuje moji výslovnost. Líbí se mi, že mám možnost porovnat si svoji výslovnost s výslovností rodilého mluvčího. Tím, že mě nutí číst nahlas, se můj projev stává plynulejší a jistější. Zároveň si opakuji stará a učím se nová slovíčka. Velkou výhodou je to, že mohu studovat doma, kdykoliv mám čas, vlastním tempem a hlavně se nemusím stydět před ostatními studenty. Mám tento program asi 2 měsíce a jsem s ním velice spokojená, protože i po tak krátké době začínám vnímat zlepšení. Určitě bych Reading Assistant doporučila všem, kteří mají podobné problémy jako já.

MUDr. R. Petrová

Od programu jsem očekávala zlepšení porozumění poslechu anglického textu, zlepšení mé výslovnosti a plynulosti projevu v angličtině. Program splnil mé očekávání- je jako můj osobní učitel. Přizpůsobil se úrovni mé angličtiny-opravuje mou chybnou výslovnost, sleduje plynulost projevu. Mohu si opakovaně přehrávat jednotlivá slovíčka/event. věty/,dokud je neslyším a nevyslovím perfektně. Také si mohu poslechnout vlastní nahrávku-což je velmi přínosná zpětná vazba. Zároveň zkouší i mé pochopení obsahu textu a zvyšuje při mém zlepšení obtížnost. Nezanedbatelné je i rozšiřování slovní zásoby. Zaznamenala jsem velké zlepšení ve výslovnosti slov, vazbě jednotlivých sekvencí ve větě, v plynulosti a rychlosti čtení. A hlavně slyším - pokud na mě mluví někdo v angličtině. I obsah článků je velmi zajímavý a přínosný. Program Reading Assistant nadšeně doporučuji všem, kteří se chtějí zlepšovat ve své angličtině v klidu svého domova, bez stresu a dle svých časových možností. Zlepšuje soustředění, zvyšuje aktivitu mozku a vede k návyku pravidelné malé dávky angličtiny. Nesporně je vhodný i pro děti jako hravý doplněk k výuce anglického jazyka.

Lenka Továrková, účetní, Praha

Od asistenta čtení jsem si slibovala, že zdokonalím svoji výslovnost. Nebyla jsem si jista svou výslovností a měla jsem potíže s porozuměním. Tím pádem jsem se styděla mluvit. A už po pár měsících cítím obrovské zlepšení. Asistent čtení je přesně to, co jsem potřebovala. Naslouchá mě, opravuje mne, a teď už chápu, proč se mi stávalo při komunikaci v angličtině, že mi lidé nerozuměli. Byla jsem překvapená, kolik chyb v mé výslovnosti asistent opravoval. Také v porozumění angličtiny dělám pokroky. S asistentem čtení to jde opravdu tak nějak lehce a samo. Práce s asistentem čtení je zábavná, těším se na lekce a mám radost z toho, že se zlepšuji, čtu mnohem rychleji a dělám méně chyb. A jako bonus se dozvídám nové věci, třeba ten text o tom, jak poznám lháře, se mi fakt hodil. Tuto výuku jsem doporučila i své vnučce, je nadšená, bere výuku jako hru, a dle výsledků ve škole se zdá, že je pro ni angličtina snadnější a pochopitelnější.

Lucie R.

Od programu jsem očekávala, že pomůže mé dceři celkově s angličtinou, zejména pak se správnou výslovností a s porozuměním textu. Dceru program baví, ráda v něm pracuje. Je pravda, že ne vždy funguje na 100%, občas neopravuje chyby tak, jak bych si představovala. Výslovnost se jí postupně zlepšuje, její porozumění angličtině je také lepší. Zároveň se mi zdá, že má ve škole i méně problémů s psanou angličtinou, ve které dříve opravdu tápala. Program doporučuji, jeho používání je jednoduché, děti to baví. Je super, že si můžete navolit obtížnost textů.

MK, Praha

Program Reading Assistent jsem si vybrala z toho důvodu, že mám u některých anglických slov zažitou špatnou výslovnost, což občas vedlo k nedorozumění. Forma, kterou mě program opravuje je pro mě nenásilná a přínosná, mohu se k textu opakovaně vracet a vidět postupný progres. Tím, že se ke čtení opakovaně vracím, začínám vnímat, že si postupně osvojuji správnou výslovnost, což mi pomáhá nejen při mluvení, ale také při poslechu. Navíc forma výuky je pro mě zajímavá i z toho pohledu, že se dozvídám i nové věci týkající se obsahu daného textu. Program bych doporučila všem, kteří se necítí být jisti se svou výslovností a upřednostňují samovýuku. Lidem, kteří jsou časově vytíženi, neboť program si spustí tehdy, kdy se sami rozhodnou.

Asistent anglického čtení je součástí programů SciLearn English. Objednáním získáváte přístup k programu Fast Forword nebo Reading Assistent /asistent anglického čtení. Programy lze alternovat, ale vždy jen na celý kalendářní měsíc.