PŘÍSTUP K DEMO VERZI

1

Přehrát video

Pokud patříte mezi ty, co nečtou návody k použití a raději si na všechno přijdou sami metodou pokusu a omylu, skočte rovnou na konec této stránky. Pro vás ostatní máme připravené 10-minutové video, které vám ukáže jak na to.

2

Vybrat modul

Na vyzkoušení je toho opravdu hodně, ale některé moduly budou na míle vzdálené vaší úrovni, abychom vám to usnadnili, máme pro vás níže tahák, který vám rychle ukáže, které moduly vyzkoušet.

3

Vstoupit do dema

Teď už si stačí ověřit, že máte přihlašovací údaje, a že jsou dostatečně čerstvé, aby stále fungovaly a můžete vstoupit. Nicméně pokud nespěcháte, podívejte se i na pár tipů na to, čeho si v demu všímat.

1. Přehrát video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Ukázka počátečního modulu pro děti do 12 let

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Poč. modul pro děti od 12 let a dospělé

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

2. Vybrat modul

Začátečník 6-8 let

Začněte s modulem Reading Readiness děti se učí i abecedu, barvy, tvary, ovládání myši apod. pak zkuste Language V2.

Začátečník 9-12 let

Začněte s modulem Language V2 pak zkuste Reading Level 1

Středoškolák / Věčný začátečník

Začněte modulem Literacy, pak Reading Level 1 a 2.

Středně pokročilý

Začněte modulem Literacy, pak Reading Level 2 a 3.

Pokročilý

Začněte modulem Literacy Advanced, pak zkuste Reading Level 4 a 5.

Tipy pro vás 🙂

Klidně dělejte chyby - chybama se člověk učí

Pokud zvolíte doporučený modul a přesto neznáte všechna slovíčka a gramatiku, nevzdávejte to! Program je nastaven tak, že to s vámi natrénuje - klidně dělejte chyby, program vám ukáže správné odpovědi a bude to s vámi trénovat, dokud se to nenaučíte. Program se přizpůsobuje vašim znalostem s každým kliknutím myši, to znamená, že postupuje tak rychle, jak vám to jde. 

Všimněte si roztažení řeči - zní to divně, ale má to svůj význam

Při zkoušení modulů ze série Language V2 a Literacy si všimnete roztažené řeči - zní to divně, ale je to neuvěřitelně účinné při vytváření správných otisků anglických hlásek ve vašem mozku. Připraví vám to mozek na snadný a srozumitelný náslech angličtiny a vylepšíte si díky tomu i výslovnost. Je to patentovaná technologie a tohle je jediný program na světě, který jí má. Jak procházíte cvičeními, roztažení se zkracuje a na konci už skvěle rozumíte běžné rychlosti mluveného slova.

Ujistěte se, že máte vše, co potřebujete ke spuštění dema

PC a MAC - Program funguje v internetovém prohlížeči, není třeba nic instalovat do počítače.

iPad - Pro použití na iPadu je nutné nejprve nainstalovat z AppStore aplikaci Fast ForWord Language, Fast ForWord Literacy a Fast ForWord Reading.

Chromebook -  Program funguje v internetovém prohlížeči, není třeba nic instalovat.

Android - Program zatím není podporován na Android tabletech. Lze spustit s prohlížečem podporujícím Flash, ale bez záruky.

Jak vstoupit do dema

Vstupní stránka

Na této stránce vložíte vaše přihlašovací údaje.

Pokud jste to odkládali a už máte údaje delší dobu, může se stát, že už nebudou fungovat. Co dělat? Kontaktujte lektora, který vám údaje zaslal a požádejte ho o nové.

Překlikněte na DEMO

Na této stránce je nutné, abyste klikli na záložku Demos. Jinak se tam nedostanete.

Jednotlivé moduly

Každý modul má svůj rámeček. Nadpis rámečku je jméno modulu - najděte si ten, který chcete vyzkoušet.

Máte možnost v každém modulu si otevřít a vyzkoušet kterékoli cvičení programu Fast ForWord. Pro program Reading Assistant je možné pouze zhlédnout video o tom, jak program funguje. Nicméně toto video si můžete prohlédnout i na našich webových stránkách, kde jsou k tomuto videu k dispozici i české titulky. 

Cvičení v modulu

Každý modul má 5-7 cvičení. Seznam všech cvičení v modulu najdete v rámečku. Na každé cvičení můžete kliknout a vyzkoušet si ho.

Jen pro zajímavost - každé cvičení má asi 7 úrovní, kterými budete procházet a často se s úrovní mění i zaměření cvičení. Projít celým modulem vám může trvat pár týdnů, ale také pár měsíců - záleží na tom, jak rychle se učíte a na jaké úrovni jste. Pokud byste například byli na úrovni v polovině modulu, první půlkou prolétnete jak nic a druhá polovina vám může dát pořádně zabrat, ale hodně se u toho naučíte.

Úrovně cvičení

Díky tomu, že každé cvičení má tak velký rozsah, zkuste si jak počáteční úrovně \"Early levels\", tak i pokročilé úrovně \"Late levels\".

Tak teď už víte vše, co potřebujete, tak se do toho pusťte. Pokud si s něčím nebude vědět rady, obraťte na toho, kdo vám poslal přístupové údaje 🙂