Metoda,

se kterou angličtinu zvládnete!

Pokud patříte mezi tisíce studentů, kterým běžné metody učení selhávají, máme pro vás řešení!

Představíme vám metodu vytvořenou předními neurovědci, která učí angličtinu tak, jak je to přirozené našemu mozku. Učení pak jde snadno a rychle.

Žáci zvládnou dosáhnout maturitní úrovně angličtiny už na základní škole. Zkuste to také!

Poslech

Výslovnost

Čtení

Slovní zásoba

Gramatika

Tvorba vět

Unikátní program na výuku angličtiny vytvořený předními neurovědci

Vypadá to jako počítačová hra. Obrázky, animované postavičky, mluvená řeč a zvuky, které vám po každém pokusu dají vědět, zda jste odpověděli správně či ne, takže váš mozek hned ví, co si má pamatovat a co ne.  A nezapomeňme na body a extra bonusy když vám to jde 🙂

I když to vypadá jako hra, nenechte se mýlit. Mozek se učí pokusem a omylem v ohromné frekvenci kolem 800 pokusů za hodinu. Trpělivě s vámi trénuje vše, co je potřeba. Jakmile začínáte odpovídat správně, program vám začne přidávat na obtížnosti. Učíte se tak mnohem zábavněji a hlavně několikanásobně rychleji.

Jak to funguje?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Program vám je k dispozici kdekoliv máte přístup k internetu a počítači. Během zakoupených kalendářních měsíců máte neomezený přístup k lekcím. Program v prvním kroku připraví mozek na angličtinu, aby další učení šlo snadněji a rychleji. Program je 100% adaptivní, což znamená, že se s každým kliknutím přizpůsobuje Vám. Cokoliv vám jde, projdete rychle a čas efektivně využíváte tím, že se soustředíte na oblasti, ve kterých máte nedostatky. Díky propracovanému systému různých cvičení, které rafinovaně trénují anglické dovednosti, najednou zjistíte, jak moc se posouváte. Detaily toho, co se v programu skrývá, vám vysvětlíme ve videu.

Tohle může být i váš příběh...

"Moduly pro přípravu mozku na angličtinu byly velmi zvláštní, docela mě bavily a byly jednoduché, ale nejdříve jsem si myslel, že mi to výrazně nepomůže. A pak se stal zázrak, začal jsem sledovat seriál Přátelé bez anglických titulků a rozumím tolik, že už dokážu zachytit děj, docela se zabavit a nemám k tomu odpor jako jsem měl ještě před měsícem. Věřím, že progres bude pokračovat. Líbí se mi komunikace – lektorka mi vždy vše srozumitelně vysvětlí, reaguje a vyřeší vše obratem, doporučuji, je to nejvhodnější řešení pro mě."
Ján Pohánka
„SciLearn používám s přestávkami již několik let. Přestože jsem v kategorii 59+ a výuka je spíš určena pro děti školou povinné, nemohu si SciLearn vynachválit. Díky SciLearn se výrazně zlepšilo mé porozumění mluvené angličtině, daleko lépe rozumím hovorové řeči a jsem nyní schopen poslouchat anglická videa na Netflix, YouTube i v rámci různých online kurzů v plné rychlosti. Za to děkuji především své lektorce, která mi poskytuje statistiky mého učení a vždy mi obratem vyšla vstříc. SciLearn proto opravdu doporučuji dalším zájemcům, a to nejenom z řad dětí a školáků. Jsem opravdu velmi spokojen. "
Petr MaňasProgramátor
„Kristýnka začala ve 4. třídě. První výsledky jsme viděli už po pár měsících, ale opravdový zlom nastal po zhruba 8 měsících, kdy se ve škole zlepšila i v českém čtení a jiných předmětech. V páté třídě vyhrála školní anglickou olympiádu, v šesté třídě byla druhá na okrese a pak vyhrála. S rezervou udělala Cambrige zkoušky A2, v patnácti letech zvládla úroveň B2 a v osmnácti C1. Lze dosáhnout skvělých výsledků i přes dyslexii, ADD. Rozhodně mohu program Fast ForWord doporučit.“
Iveta DufkováMaminka Kristýnky, lektorka angličtiny
„Děti se na angličtinu těší, byť jsou momentálně v pubertálním věku a do všeho je člověk musí nutit, do angličtiny ne 🙂 Výuku bych určitě doporučila, děti hýří různými hláškami v angličtině, které znají právě například z výukových materiálů, kdykoliv potřebuji něco přeložit, jdu za nimi a oni už ví i jemné nuance mezi slovíčky, co by se určitě neřeklo, nebo naopak, co se hodí víc. Pokud potřebuji něco s lektorkou zařídit, je vždy přístupná a ochotná a změnu v programu udělá v podstatě ihned.“
Lenka HadašováMaminka 2 dětí
„Do scilearn se zapojily moje tři děti postupně jak rostly. Scilearn je baví, neodmítají si k němu sednout, angličtinu mají rádi. Nejstarší dcera čte a mluví anglicky skvěle, filmy už odmítá sledovat v rodném jazyce a v původním znění jim bez problémů rozumí. Mladší kluci se zlepšují a je super, že jsou 3x týdně v kontaktu s angličtinou. Na scilearn oceňuji časovou flexibilitu (program si můžete zapnout tehdy, když Vám to vyhovuje), samostatnost (dítě je schopno si ho zapnout a ovládat samo) a kvalitu (dítě se učí angličtinu zábavným způsobem, posouvá se dopředu postupně). “
Silva ProcházkováMaminka 3 dětí
"Moje dcera Klára (4. třída) byla letos na příměstském táboře s rodilou mluvčí (Kanada), bez česky mluvícího dalšího lektora. jednalo se o malou skupinu stejně starých dětí. Byla schopná se bez problémů dorozumět (na rodíl od ostatních dětí, které za ní prý pořád chodily: "zeptej se jí, jestli...." ). Měla z toho velkou radost a já taky. Jsem přesvědčená, že hlavním důvodem bylo používání SciLearn programu, který využíváme přibližně dva roky. Žádné další kroužky kromě školní angličtiny od 3. třídy, kdy s angličtinou začala, nemá."
Lucie Kuchařová, maminka Klárky

Vyzkoušejte si program zdarma

Vyberte správný formulář (testujete pro sebe nebo dítě nebo pro školu, organizaci či své studenty) a vyplňte ho, ať víme, kam vám můžeme poslat odkaz do dema a informace o programu na míru přímo vám.

Registrace vás samozřejmě k ničemu nezavazuje a z našeho seznamu se můžete kdykoliv odhlásit jedním kliknutím.

Testuju pro sebe jako dospělého studenta nebo pro své dítě

Programu testuji pro sebe nebo své dítě, konkrétně pro:
Pošleme vám přístup do dema a informace týkající se výuky angličtiny se SciLearn English. Můžete se kdykoliv odhlásit v každém emailu. Seznamte se s našimi zásadami zpracování osobních údajů.

Testuju pro školu, jinou organizaci nebo jako lektor pro své studenty

Programu testuji pro školu, soukromé studenty nebo firmu, konkrétně pro:
Pošleme vám přístup do dema a informace týkající se výuky angličtiny se SciLearn English. Seznamte se s našimi zásadami zpracování osobních údajů.