Články v anglických online časopisech Jump a Drive jsou namluvené rodilými mluvčími a doplněné o pracovní listy a jsou s 30% slevou zde >>

Demo pro děti 6-12 let

Na této stránce si vyzkoušíte první krok v programu SciLearn English, který vašemu dítěti připraví mozek na angličtinu.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 Demo Fast ForWord Foundations I

Cvičení podobná počítačové hře vám pomouhou vytvořit otisky anglických fonémů (hlásek) v mozku - to, co každý anglický mozek má, jinak jde učení pomalu. Začnete angličtinu rychleji vnímat, lépe jí rozumět a vyslovovat. Připravte se ale na to, že tahle cvičení nejsou podobná žádné jiné angličtině - spousta pípání, zvuků a také počítačově roztažená řeč. Zní to divně, ale funguje to!

 

Tento modul vytváří otisky anglických fonémů a trénuje základní kognitivní funkce. V praxi to znamená, že se také se dokážete lépe soustředit, více si zapamatovat a rychleji přemýšlet. Tyhle dovednosti váš mozek dokáže využít i při činostech ve vaší mateřštině, takže se nezřítka stává, že školáci se začnou zlepšovat i v jiných předmětech než angličtině. 

Jakmile si vaše dítě díky tomuto modulu vytvoří základy, budou následovat moduly, kde bude trénovat slovní zásobu, gramatiku, výslovnost a čtení.

 

Tipy pro vás

Klikněte na název tipu a rozbalí se vám podrobnosti

Ujistěte se, že máte vše, co potřebujete ke spuštění dema

PC a MAC - Program funguje v internetovém prohlížeči, není třeba nic instalovat do počítače. iPad - Pro použití na iPadu je nutné nejprve nainstalovat z AppStore aplikaci Fast ForWord Language, Fast ForWord Literacy a Fast ForWord Reading. Chromebook - Program funguje v internetovém prohlížeči, není třeba nic instalovat. Android - Program zatím není podporován na Android tabletech. Lze spustit s prohlížečem podporujícím Flash, ale bez záruky.

Klidně dělejte chyby - chybama se člověk učí

Pokud v některém cvičení neznáte všechna slovíčka a gramatiku, nevzdávejte to! Program je nastaven tak, že to s vámi natrénuje - klidně dělejte chyby, program vám ukáže správné odpovědi a bude to s vámi trénovat, dokud se to nenaučíte. Program se přizpůsobuje vašim znalostem s každým kliknutím myši, to znamená, že postupuje tak rychle, jak vám to jde.

Všimněte si roztažení řeči - zní to divně, ale má to svůj význam

Všimnete si roztažené řeči v každém cvičení - zní to divně, ale je to neuvěřitelně účinné při vytváření správných otisků anglických hlásek ve vašem mozku. Připraví vám to mozek na snadný a srozumitelný náslech angličtiny a vylepšíte si díky tomu i výslovnost. Je to patentovaná technologie a tohle je jediný program na světě, který jí má. Jak procházíte cvičeními, roztažení se zkracuje a na konci už skvěle rozumíte běžné rychlosti mluveného slova.

Stačí mi trénovat v demu, abych se naučil?

Demo je nastavené tak, že se vždy po skončení vaší práce vše vymaže a příště začínáte opět na začátku. Takže se nemůžete posunout dále než kolik se naučíte za jedno sezení. K opravdovému pokroku v angličtině si budete muset objednat vlastní přístup.

Nechte program zkoušet vaše dítě

Význam dema spočívá především v tom, že si vaše dítě vyzkouší, jaké to je s programem pracovat. Vy tím zjistíte, jestli ho to bude bavit a můžete se společně domluvit, jestli chce udělat závazek k tomu, že program bude pravidelně používat. Jen tak mu může pomoci vydat se na cestu k dokonalé angličtině.

Jednotlivá cvičení modulu Fast ForWord Foundations I

Zde se dozvíte, k čemu jednotlivá cvičení slouží a můžete si je vyzkoušet. Všechna cvičení používají počítačově roztaženou řeč. Roztažení se zkracuje, jak student prochází modulem až do běžné rychlosti mluvené řeči.

Sky Gym

Rozvoj jazykového porozumění (např. paměť a následování instrukcí). Rozvoj uvědomování si jednotlivých fonémů.

Moon Ranch

Rozpoznávání, kdy se v opakovaných slabikách objeví slabika nová. Rozvoj jazykového porozumění
a uvědomování si jednotlivých fonémů.

Hoop Nut

Student vybírá slabiku, kterou slyšel,
ze dvou zvukových možností. Rozvoj uvědomování si jednotlivých fonémů. Procvičování shody zvuku a písmene.

Whalien Match

Student hledá stejné dvojice slabik nebo slov (zvukové pexeso). Rozvoj uvědomování si jednotlivých fonémů.  Procvičování shody zvuku a písmene.

Robo-Dog

Student přiřazuje slova, která slyší, k jednotlivým obrázkům. Rozvoj jazykového porozumění
a uvědomování si jednotlivých fonémů. Rozšiřování slovní zásoby.

Ele-Bot

Student se učí porozumět významu vět, které slyší. Rozšiřování znalostí pravidel jazyka a slovní zásoby. Rozvoj dovednosti porozumění a zpětného popisu příběhu.

Space Commander

Rozvoj dovednosti soustředit se
a následovat i vícestupňové instrukce.

Tak co? Dokážete pravidelně pracovat s tímto programem?  - první krok k dokonalé angličtině jste už udělali, teď je na čase pustit se do toho a program si objednat!