Pomozte Vašim žákům učit se angličtinu až 4x rychleji

WEBINÁŘ: Jak připravit mozek na angličtinu:

SPECIÁLNÍ AKCE

PRO ŠKOLÁKY

ZÁBAVNÝ PROGRAM

NA DOMA

Unikátní online program na výuku angličtiny

Díky neurovědě je možné učit se angličtinu jako rodilý mluvčí. Jde to snadno a hlavně rychle!  Milióny žáků a studentů po celém světě využívají program vytvořený týmem neurovědců, který nejprve připraví mozek na angličtinu a postupně naučí studenty v angličtině myslet, vnímat jí jako svou mateřštinu a výborně vyslovovat. Zkuste to také.

Více než 35 000 otázek trénuje všechny aspekty řeči od úrovně A0 do C2

Nesrovnatelné rozpětí programu, jež pomocí umělé inteligence trénuje slovní zásobu i gramatické vazby od úplných začátečníků po rodilé mluvčí.  Student se učí přirozeně způsobem, jakým je náš mozek připraven novou řeč přijímat.


Přizpůsobuje se individuálním potřebám každého žáka

S každým kliknutím myši program analyzuje znalosti studenta a podle toho volí další krok. Dokáže se přizpůsobit nadaným žákům i žákům se speciálními potřebami. Každý se v angličtině posouvá tak, jak nejrychleji dokáže.


Informuje o pokroku žáka a koučuje ho k úspěchu

Budete mít přehled o postupu žáka i o jeho chybách, uslyšíte nahrávky jeho výslovnosti. Výsledky sledujete na úrovni žáka, třídy i celé školy. Reporty mohou být pravidelně zasílány rodičům i žákům. 


Až 4x rychlejší cesta ke zvládnutí angličtiny

Program je podobný počítačové hře a žáky baví, takže s ním pravidelně pracují doma nebo ve škole. Díky patentované technologii vytvořené předními neurovědci se žáci rychle zlepšují. Testy na české škole ukázaly zlepšení u 73% žáků o celou úroveň SERRJ za jeden školní rok!

Připojte se k českým školám, které už pracují se SciLearn English.

"...program je ve formě počítačové hry, a tak děti baví... nebojí se zapojit do komunikace s anglicky mluvícím učitelem. Děti lépe rozumí a mají lepší výslovnost..."
Ing. Markéta MatouškováUčitelka, s programem ve škole pracují od šk. roku 2015/16
"pozorovala jsem obrovský rozdíl mezi dětmi, které pracovaly pravidelně a pečlivě, a těmi, které práci v programu zanedbávaly. Děti, které pracovaly pravidelně lépe rozuměly, rychleji reagovaly a nebály se mluvit."
Mgr. Lucie DrkalováUčitelka, pracuje s programem od šk. roku 2016/17
"...program si děti velmi rychle osahaly a do práce se stále těší...Děti velmi dobře reagují, když na ně v průběhu hodiny mluvím anglicky a mají dobrou slovní zásobu..."
Mgr. Lucie VancováUčitelka - s programem pracuje od šk. roku 2018/19
..... Už po prvních třech měsících jsem viděla u sebe takový pokrok, že mi bylo jasné, že bych si přála zpřístupnit tento program mým žákům, kteří měli od září začínat ve 3. třídě s angličtinou.... Momentální situace je taková, že od září (tj. 6 měsíců) v mé třídě s programem pracuje 22 dětí z 25, plus někteří jejich rodiče a sourozenci. ...... Jejich výsledky jsou takové, že mají opravdu krásnou výslovnost a intonaci. V hodinách angličtiny na ně mluvím prakticky stále anglicky a děti, i když nedokážou ještě na všechno odpovídat, rozumí. Dokážou ale říct mnohdy i celé věty naprosto přirozeně.
Martina Weinhöferová učitelka na 1. stupni ZŠ Hany Benešové v Borech

Jak se učení angličtiny s programem líbí dětem

Terezka - 9 let

Kačenka - 10 let

Lenka - 15 let

A nejlepší je, že školy mohou program získat za zlomek komeční ceny.

Kam vám můžeme poslat víc informací, jak zavést program do vaší třídy/školy, ceník pro školy a přístup do demo verze? 

Vyplňte, prosím, tento formulář, pokud jste zaměstnanec školy nebo lektor kroužků angličtiny a máte o další informace zájem. My se Vám ozveme. V ostatních případech nás, prosím, kontaktujte zde >>.

Pošleme vám informace o programu SciLearn English a efektivní výuce angličtiny. V každém e-mailu se můžete odhlásit. Seznamte se s našimi zásadami zpracování osobních údajů.

UMOŽNĚTE VAŠEMU ŠKOLÁKOVI ROZBĚHNOUT SE PO CESTĚ K DOKONALÉ ANGLIČTINĚ.

Hravá angličtina 

s podporou neurověd

...nejprve připraví mozek na angličtinu 

a pak ji intenzivně trénuje.

15% SLEVA pro dospělé

VÝZVA (nejen) PRO RODIČE:

Podpořte svého školáka v učení angličtiny a učte se ji také!

... pomocí programu, který Vám nejprve připraví mozek na angličtinu a pak ji s vámi bude trpělivě, ale intenzivně trénovat. Program je vhodný i pro dospělé.