Objednávka

v novoroční akci 2021

se slevou

na 1 nebo 5 měsíců

Pokud program objednáváte na 5 kalendářních měsíců, začátek výuky je 1. února 2021. Je ale možné začátek odložit nebo si v průběhu udělat přestávku, ale všech 5 kalendářních měsíců je nutné vybrat nejpozději do 31. 8. 2021.

Pokud objednáváte na 1 kalendářní měsíc, program je možné využít na kterýkoliv kalendářní měsíc do 31. 8. 2021.

Po odeslání objednávky vás bude kontaktovat lektor, který vám vybere vhodný modul, pošle vám přístupové údaje a vše vám vysvětlí.

Jméno a datum narození studenta potřebujeme k vystavení uživatelského účtu.

Co o programu říkají naši klienti:

„ Pokrok je vidět již po prvních měsících. Program SciLEARN bych doporučila všem, kdo chtějí podpořit a upevnit  přirozenou cestou výuku anglického jazyka...“

MUDr. Lucie Šefrhansová, Ph.D.

 
 
Zaznamenala jsem velké zlepšení ve výslovnosti slov, vazbě jednotlivých sekvencí ve větě, v plynulosti a rychlosti čtení. A hlavně slyším - pokud na mě mluví někdo v angličtině. Program nadšeně doporučuji všem, kteří se chtějí zlepšovat ve své angličtině v klidu svého domova, bez stresu a dle svých časových možností.

MUDr. R. Petrová

 
Dceru program baví, ráda v něm pracuje. Výslovnost se jí postupně zlepšuje, její porozumění angličtině je také lepší. Zároveň se mi zdá, že má ve škole i méně problémů s psanou angličtinou, ve které dříve opravdu tápala. Program doporučuji, jeho používání je jednoduché a zábavné.

Lucie R.

 
A už po pár měsících cítím obrovské zlepšení. Program je přesně to, co jsem potřebovala. Naslouchá mě, opravuje mne, a teď už chápu, proč se mi stávalo při komunikaci v angličtině, že mi lidé nerozuměli. Také v porozumění angličtiny dělám pokroky. S programem to jde opravdu tak nějak lehce a samo.

Lenka Továrková

 
Pro mne jedna z nejlepších investic do výuky anglického jazyka, kdy mne učení opravdu baví a vidím jak se postupně zlepšuji.

Petr M.