AKCE NOVÝ ROK 2021

BUDE ROK 2021 ROKEM, KDY SE VAŠE DÍTĚ ROZEBĚHNE PO CESTĚ K DOKONALÉ ANGLIČTINĚ?

 

Novoroční balíček na 5 měsíců se slevou a dárkem navíc!

 

Objednáním programu v této nabídce speciálně vytvořené pro Vás a vaše dítě získáte:

  • Přístup k SciLearn English (programy Fast ForWord nebo Reading Assistant) na 5 kalendářních měsíců
  • Verze Plus tzn. student může pracovat až 5x týdně 50 minut
  • Neomezené náhrady v rámci 5 měsíců výuky.
  • Neomezený počet modulů - po ukončení modulu vám hned zapneme další.
  • Podpora zkušeného lektora - nejste v tom sami, vždy se máte na koho obrátit, když si s něčím nebudete vědět rady
  • Pravidelné zasílání týdenních přehledů práce v programu.
  • Tréninkem strávíte až 111 vyučovacích hodin!  Tzn. zaplatíte jen 45 Kč/hod - za program přesně na míru studentovi.

Sleva pro 1 studenta 2 281 Kč

Objednáváte počáteční balíček Plus na 3 měsíce pro začínající studenty (hodnota 5 400 Kč) a 2 měsíce přístupu k programu pro pokračující studenty (hodnota 1 880 Kč) - celkem 7 280 Kč  - s touto nabídkou zaplatíte pouze 4 999 Kč.

Extra sleva 2000 Kč pro 2 studenty

Máte 2 děti nebo si i vy osobně chcete zlepšit angličtinu? Spokojených dvojic rodič-dítě nám přibývá a my jim moc fandíme. Takže pokud do toho půjdete rovnou ve dvou, dostanete od nás speciální bonus -  2000 Kč sleva navíc při objednání balíčku pro 2 studenty. Program je vhodný pro jakoukoliv úroveň angličtiny od 6 do 99 let. Každý budete mít vlastní přístup, který se bude přizpůsobovat jen vám. 

Chcete program nejprve vyzkoušet na 1 měsíc?

Pokud se chcete nejprve ujistit, že vaše dítě bude program pravidelně používat a bude vše zvládat v rámci jeho ostatních aktivit, můžete si objednat na zkoušku pouze 1 měsíc za cenu 1 499 Kč (tj. sleva 1 101 Kč!). Po tomto měsíci budete moci pokračovat objednáním pokračujících balíčků za 990 Kč/měsíc.

POZOR! Nepropásněte tuto skvělou příležitost!

Tato novoroční nabídka platí jen do půlnoci pondělí 20. 1. 2020 .

Objednávka

Program objednáváte na 5 kalendářních měsíců se začátkem v únoru 2020. Je možné začátek odložit nebo si v průběhu udělat přestávku, ale všech 5 kalendářních měsíců je nutné vybrat nejpozději do 31. 8. 2020.

Pokud objednáváte na 1 kalendářní měsíc, program je možné využít nejpozději do 31. 3. 2020.

Po odeslání objednávky vás bude kontaktovat lektor, který vám vybere vhodný modul, pošle vám přístupové údaje a vše vám vysvětlí.

Jméno a datum narození studenta potřebujeme k vystavení uživatelského účtu. Pokud objednáváte pro dva, vepište jména a datumy narození obou studentů.

Co o programu říkají naši klienti

 

„ Pokrok je vidět již po prvních měsících. Program SciLEARN bych doporučila všem, kdo chtějí podpořit a upevnit  přirozenou cestou výuku anglického jazyka...“

MUDr. Lucie Šefrhansová, Ph.D. 
 
Zaznamenala jsem velké zlepšení ve výslovnosti slov, vazbě jednotlivých sekvencí ve větě, v plynulosti a rychlosti čtení. A hlavně slyším - pokud na mě mluví někdo v angličtině. Program nadšeně doporučuji všem, kteří se chtějí zlepšovat ve své angličtině v klidu svého domova, bez stresu a dle svých časových možností.

MUDr. R. Petrová
 
Dceru program baví, ráda v něm pracuje. Výslovnost se jí postupně zlepšuje, její porozumění angličtině je také lepší. Zároveň se mi zdá, že má ve škole i méně problémů s psanou angličtinou, ve které dříve opravdu tápala. Program doporučuji, jeho používání je jednoduché a zábavné.

Lucie R.
 
A už po pár měsících cítím obrovské zlepšení. Program je přesně to, co jsem potřebovala. Naslouchá mě, opravuje mne, a teď už chápu, proč se mi stávalo při komunikaci v angličtině, že mi lidé nerozuměli. Také v porozumění angličtiny dělám pokroky. S programem to jde opravdu tak nějak lehce a samo.

Lenka Továrková
 
Pro mne jedna z nejlepších investic do výuky anglického jazyka, kdy mne učení opravdu baví a vidím jak se postupně zlepšuji.

Petr M.