Vysílání webináře pro rodiče na téma:

Jak připravit školáka na dokonalé zvládnutí angličtiny za jedno pololetí

Začínáme za

Prezentace ke stažení

Pokud si chcete prezentaci prohlédnout znovu nebo jí poslat někomu, stáhněte jí zde.

Demo zdarma

Nechte své dítě vyzkoušet program a společně se domluvte na plánu kdy a jak dlouho bude dítě pracovat.

Dárek pro vás

Objednejte si program  na  celé druhé pololetí se slevou a rozjeďte se po cestě k dokonalé angličtině.

Často kladené otázky

Možná váháte, zda je tento program pro vás vhodný. Zde jsou odpovědi na otázky, které nám často píšete...

Musím začínat od začátku, když jsem už pokročilý?

Tohle je asi nejčastější otázka. Více či méně pokročilí studenti chtějí vědět, zda musí také začínat v 1. kroku a bojí se, že budou ztrácet čas něčím, co už znají. I pokročilý student potřebuje napravit to, co ho brzdí v dokonalém zvládnutí jazyka - připravit si mozek na dokonalé náslechy a zpracovaní jazyka. Nezapomeňte, že tohle bude trvat jen pár měsíců, takže to rozhodně stojí za to. Právě u těchto studentů je pak pokrok vidět nejvíce, protože se najednout množství střípků znalostí slovíček i gramatiky najednou začne rychle skládat do obrazu funkční angličtiny. Takže první krok je pro všechny stejný (rozdíl je jen v modulech pro děti a pro starší studenty), v druhém kroku už pokročilí studenti rovnou nastupují přiměrenými moduly, takže nejdou od začátku.

Zaujal mě program, který opravuje výslovnost, mohu dělat jen ten?

Program Reading Assistant láká zejména dospělé studenty a často chtějí začínat právě tím. I přesto, že cesta k dokonalé výslovnosti je snažší přes přípravu mozku (1. krok), tak ale respektujeme přání našich studentů a pokud chcete, tak můžete pracovat jen s asistentem anglického čtení. Cena programu je stejná, takže v rámci zakoupených měsíců si můžete vybrat, se kterým programem chcete pracovat.

Musím se učit slovíčka mimo program, když jim nerozumím?

Program je nastaven tak, aby vás slovíčka a v některých cvičeních rovnou celé věty naučil tak, že se vám vžijou rovnou v agličtině a přiřadíte si význam, který pochopíte bez toho, abyste si to překládali. Takto se vám v mozku vytváří dovednost přemýšlet v angličtině a bude pro vás navždy snažší v angličtině hovořit a rychle reagovat. Takže učit se slovíčka mimo program nemusíte. Někteří studenti, ale přesto touží po tom se slovíčka učit a pracovat s texty z programu i mimo program, a tak vám lektor na vaše přání seznam slovíček a případně i textů k vybraným cvičením zašle.

Co mohu očekávat od lektora, kterého dostanu k dispozici?

Lektor vás bude kontaktovat po objednání programu a pomůže vám rozhodnout se jaký protokol vám nastaví a v jakém modulu budete pracovat. Ten stejný lektor vám bude k dispozici, kdykoliv si nebude vědět s něčím rady. Po skončení modulu vám zašle certifikát o absolvování a nastaví vám další modul. Můžete ho kontaktovat emailem nebo telefonicky.

MÁTE DOTAZ?

Máte-li otázky, pošlete je na info@scilearn.cz