Pro velký zájem o lednový webinář je slevová akce k dispozici pro ty, kteří zhlédnou webinář ze záznamu později.

OBJEDNAT  V  NOVOROČNÍ AKCI

Proměňte rok 2022 na rok, kdy konečně pohnete s angličtinou. 

Všechny varianty zahrnují:

  • Přístup k programu Fast ForWord nebo Reading Assistant (dle potřeby studenta)
  • Student může pracovat 3x nebo 5x týdně, 30 nebo 50 minut
  • Neomezené náhrady v měsících, kdy je program aktivní
  • Konzultace s lektorem
  • Pravidelné přehledy práce
  • Zasílání pracovních listů dle potřeby
  • Neomezený počet modulů
  • Certifikáty po skončení modulu
  • Měsícem se vždy rozumí kalendářní měsíc
  • AKCE PLATÍ POUZE PRO NOVÉ STUDENTY
Dospělí 1 kal. měsíc
2600 Kč
1499 Kč
vč. DPH
Pokračování od 825 Kč/kalendářní měsíc
Dospělí 6 kal. měsíců
7470 Kč
4999 Kč
vč. DPH
Pokračování od 825 Kč/kalendářní měsíc
Žáci ZŠ a SŠ 1 kal. měsíc
--- Kč
749 Kč
vč. DPH
Pokračování od 500 Kč/kalendářní měsíc
Žáci ZŠ a SŠ 6 kal. měsíců
3000 Kč
2499 Kč
vč. DPH
Pokračování od 500 Kč/kalendářní měsíc

Důležité: Zakoupené kalendářní měsíce lze využít od února do konce srpna 2022. Za vyčerpaný měsíc se počítá každý kalendářní měsíc, kdy student pracuje více než jednou v programu v daném kalendářním měsíci. Nevyčerpané měsíce propadají.

Objednáváte pro více dětí?

Napište jména dětí za sebou v kolonce Jméno dítěte (např. Lenka Nováková, Jiří Novák,....), údaje o škole a ročníku  vyplňte stejným způsobem, aby se první údaj týkal prvního dítěte, druhý údaj v té samé kolonce druhého dítěte atd. V kolonce Datum narození vyplňte datum narození prvního dítěte a data narození dalších dětí vyplňte do pole poznámka. Do poznámky (kromě data narození druhého a dalšího dítěte) také uveďte, od kterého měsíce chcete program aktivovat.

Co o programu říkají rodiče

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kateřina Kučová

"Nejprve jsem program pořídila synovi, protože v 5. třídě se ještě v angličtině dobře neorientoval a bála jsem se co bude na 2. stupni. Program byl ale tak zajímavý, že ho chtěla i dcera, která byla ve 2. třídě a nakonec jsem si ho objednala i pro sebe. Po 4 měsících vidím u dětí i u sebe velké pokroky a už se tolik netrápím tím, že u nás není škola s kvalitní výukou angličtiny, protože vím, že mé děti jí zvládají díky programu Fast ForWord. A mě osobně vyhovuje i to, že studuji doma a sama si volím kdy."
Martina T.
"Program SciLEARN bych doporučila všem, kdo chtějí podpořit a upevnit přirozenou cestou výuku anglického jazyka. Pokrok je vidět již po prvních měsících. V naší rodině se stal přirozenou součástí každodenního života. Děti (Adélka 8, Vojtěch 6) mohou pracovat kdykoliv a odkudkoliv, 5 dní v týdnu. Angličtina se stává "jejich" jazykem. Nemusí se ptát, co je nepravidelné množné číslo, prostě to ví. Je úžasné sledovat jejich nevědomé pokroky. "
MUDr. Lucie Šefrhansová, Ph.D.
Adélka je na 8-letém gymnáziu a vloni měla z angličtiny trojku. Poté co pár měsíců pracovala s programem FFW, angličtina jí začala ve škole lépe jít, lépe jí rozumí, nad gramatikou nemusí přemýšlet, protože ji má "v uchu" - chybný tvar slyší, tak jako by ho slyšela v češtině. Výrazně se jí rozšířila slovní zásoba a světe div se ... v lednu měla písemku z angličtiny nejlepší ve třídě - na plný počet bodů.
Renata R.
"Kristýnka začala ve 4. třídě. První výsledky jsme viděli už po pár měsících, ale opravdový zlom nastal po zhruba 8 měsících, kdy se ve škole zlepšila i v českém čtení a jiných předmětech. V páté třídě vyhrála školní anglickou olympiádu, v šesté třídě byla druhá na okrese a letos vyhrála. S rezervou udělala Cambrige zkoušky A2 a připravuje se na B1. Rozhodně mohu program Fast ForWord doporučit."
Iveta Dufková

Co o programu říkají

dospělí klienti

Zaznamenala jsem velké zlepšení ve výslovnosti slov, vazbě jednotlivých sekvencí ve větě, v plynulosti a rychlosti čtení. A hlavně slyším - pokud na mě mluví někdo v angličtině. Program nadšeně doporučuji všem, kteří se chtějí zlepšovat ve své angličtině v klidu svého domova, bez stresu a dle svých časových možností.

MUDr. R. Petrová
 
Dceru program baví, ráda v něm pracuje. Výslovnost se jí postupně zlepšuje, její porozumění angličtině je také lepší. Zároveň se mi zdá, že má ve škole i méně problémů s psanou angličtinou, ve které dříve opravdu tápala. Program doporučuji, jeho používání je jednoduché a zábavné.

Lucie R.

A už po pár měsících cítím obrovské zlepšení. Program je přesně to, co jsem potřebovala. Naslouchá mě, opravuje mne, a teď už chápu, proč se mi stávalo při komunikaci v angličtině, že mi lidé nerozuměli. Také v porozumění angličtiny dělám pokroky. S programem to jde opravdu tak nějak lehce a samo.

Lenka Továrková

Pro mne jedna z nejlepších investic do výuky anglického jazyka, kdy mne učení opravdu baví a vidím jak se postupně zlepšuji.

Petr M.