Trénuj mozek v angličtině!

Dokonalé porozumění, skvělá výslovnost, přirozené a rychlé reakce.
Na to potřebujete \"anglický mozek\".
S námi ho získáte díky poznatkům neurovědy.

Využijte novoroční SLEVU 15-25%
na 3 - 8 měsíců přístupu k programu,

který milióny studentů využívají k dosažení dokonalé znalosti angličtiny.

Akce trvá jen do 7. 1. 2017

S přístupem k programu získáte i podporu zkušeného lektora, který bude k dispozici na telefonu a emailu kdykoliv ho budete potřebovat. 

Akce platí pouze pro nové studenty. Pokračující studenti objednávají zde.

Ohodnocen jako #1 na výuku angličtiny nezávislou institucí ministerstva školství USA .

3 KROKY K DOKONALÉ ANGLIČTINĚ

1. Příprava mozku

Cvičení podobná počítačové hře vám pomouhou vytvořit otisky anglických fonémů (hlásek) v mozku - to, co každý anglický mozek má, jinak jde učení pomalu. Začnete angličtinu rychleji vnímat, lépe jí rozumět a vyslovovat.

2. Intenzivní trénink

Trénujete slovní zásobu i gramatiku současně. Není prostor pro překladání a nudné učení gramatických pravidel. Angličtina se vám dostává doslova pod kůži a začínáte v ní přemýšlet.

3. Průvodce čtením

Každý článek vám přečte rodilý mluvčí. Kliknete na slovo a ono se vysloví. Nahráváte se a program vám opravuje výslovnost. Testem zjistíte své porozumění. Velká knihovna textů vhodná od prvňáčků po vysokoškoláky.

V testech na české škole se 73% studentů zlepšilo o celou úroveň SERR za 9 měsíců.

Pokrok, který se očekává za 3-5 let školní angličtiny.

S námi to jde rychle a přirozeně

Vypadá to jako počítačová hra. Obrázky, animované postavičky, mluvená řeč a zvuky, které vám po každém pokusu dají vědět, zda jste odpověděli správně či ne, takže váš mozek hned ví, co si má pamatovat a co ne.  

I když to vypadá jako hra, nenechte se mýlit. Mozek se učí pokusem a omylem v ohromné frekvenci kolem 800 pokusů za hodinu. Trpělivě s vámi trénuje vše, co je potřeba. Jakmile začínáte odpovídat správně, program vám začne přidávat na obtížnosti. Učíte se tak mnohem zábavněji a hlavně několikanásobně rychleji.

Vhodné k přípravě na zkoušky z angličtiny (např. Cambridge ESOL) a v angličtině (SAT)

Trénujete kdykoliv a kdekoliv

Několik desítek let výzkumů a 20 let praktického ověření se skrývá pod kapotou unikátního programu, který americké ministerstvo školství hodnotí jako #1 na výuku angličtiny.  Vám je k dispozici kdekoliv máte přístup k internetu a počítač nebo iPad.

Pracujete 3-5x týdně. Stanovíte si délku lekce od 30 do 90 minut. Program je 100% adaptivní, což znamená, že se s každým kliknutím přizpůsobuje vám. Cokoliv vám jde, projdete rychle, a čas efektivně využíváte tím, že se soustředíte na oblasti, ve kterých máte nedostatky. Díky propracovanému systému různých cvičení, které rafinovaně trénují anglické dovednosti, najednou zjistíte jak moc se posouváte. 

Intenzivní trénink na míru každému jednotlivci - pro začátečníky i pokročilé.

Anglické dovednosti, které program rozvíjí:

Poslech

Pokročilá přesnos poslechu * Několika stupňové povely * Porozumění řeči * Všechny formy anglické gramatiky * Slovní zásoba * Rozlišování hlásek

Mluvení

Čtení nahlas s různou obtížností * Podporuje procvičování mluvení * Produkce jazyka víceslabičných slov * Opakované čtení pro zdokonalení výslovnosti

Čtení

Uvědomování anglických fonémů * Analýza slov - předponý, přípony, kořeny slov * Figurativní řeč * Porozumění textu s ověřením v testu * Abstraktní odůvodňování * Sumarizace

Psaní

Spelling * Gramatika * Základní a akademická slovní zásoba * Větný rozbor a správná konstrukce vět * Uspořádání vět v odstavci

Co říkají naši klienti...

Program mi hned od začátku připadal mnohem zábavnější než běžná výuka angličtiny, a když ho viděly moje děti (6 a 8 let), tak ho chtěly také. Takže už trénujeme všichni. Největší zlom vidím v tom, že slovní zásoba a s ní celé věty se mi nějak dostaly do podvědomí, takže si je nemusím překládat a rozumím jim. Angličtina je pro mě celkově jasnější a srozumitelnější. Nemusím se soustředit, že teď bude něco v angličtině, ale když něco anglicky zaslechnu, prostě tomu rozumím.
Lucie KřížováPodnikatelka a maminka, Praha
Výuce jsem ze začátku příliš nevěřil, proto jsem využil zpočátku několikrát konzultace s lektorkou. Nyní před koncem stávajícího modulu si uvědomuji posun ve vnímání anglického jazyka než v minulosti. Programu jsem se snažil věnovat denně, zatím asi nejvíce ze všech anglických kurzů. Mě osobně zaujal program i graficky a překonávání se v bodování.
Svatopluk RunčíkŘeditel závodu
Adélka je na 8-letém gymnáziu a vloni měla z angličtiny trojku. Poté co pár měsíců pracovala s programem FFW, angličtina jí začala ve škole lépe jít, lépe jí rozumí, nad gramatikou nemusí přemýšlet, protože ji má "v uchu" - chybný tvar slyší, tak jako by ho slyšela v češtině. Výrazně se jí rozšířila slovní zásoba a světe div se ... v lednu měla písemku z angličtiny nejlepší ve třídě - na plný počet bodů.
Renata R.Manažerka a maminka
Anglicky umím docela dobře. Byl jsem zvědavý co mi program vůbec může přinést. Sám pro sebe jsem si stanovil cíl rozumět mluvenému slovu bez námahy a po třech měsících jsem dosáhl toho, že jsem se na jazyk nemusel namáhavě soustředit. Zejména při několikahodinových jednání se zahraničními partnery je únava a pozornost k dosažení výsledku jednání klíčová. Věnoval jsem se programu pravidelně. Z počátku mne obtěžoval až příliš dětský formát grafiky, ale nakonec jsem se na design každý den těšil. Líbí se mi, že celá výuka či trénink je koncipován jako hra s rostoucími požadavky a virtuálními odměnami. Jako motivátor to na mne fungovalo skvěle. Mám radši když jsem sobě žákem i trenérem. Proto jsem kurz doporučil i dalším kolegům v práci.
Ing. Lumír Al-DabaghGenerální ředitel BENEŠ a LÁT a.s.

Předplaťte si program na 3 - 8 měsíců.

První výrazné pokroky ucítíte již po 3 měsících. V létě máte šanci být o úroveň SERR výše - pokrok, který se očekává za 3-5 let školní angličtiny!