OBJEDNÁVKA

Výuka angličtiny pro školáky pomocí online programu Scilearn English

v srpnu 2020

Chtějí se Vaše děti učit angličtinu s programem SciLearn English v srpnu 2020? 

Tato nabídka platí POUZE pro žáky základních a středních škol (a předškoláky).

Objednáním programu v této nabídce speciálně vytvořené pro školní děti získáte pro Vašeho školáka:

  • Přístup k SciLearn English na srpen 2020
  • Verze Plus tzn. student může pracovat až 5x týdně 50 minut
  • Neomezené náhrady do konce srpna 2020
  • Neomezený počet modulů - po ukončení modulu vám hned zapneme další.
  • Podpora lektora - nejste v tom sami, vždy se máte na koho obrátit, když si s něčím nebudete vědět rady
  • Pravidelné zasílání týdenních přehledů práce v programu.
  • Program bude přesně na míru studentovi a bude se mu přizpůsobovat každým kliknutím myši.
  • Možnost pokračovat od září 2020 za zvýhodněných podmínek

Objednávka programu SciLearn English

Program objednáváte pro své dítě na měsíc srpen 2020. Do objednávky je nutné vyplnit jméno Vašeho lektora SciLearn English, který Vám do teď účet v programu spravuje, nebo pokud lektora nemáte, vyplťe "prosím o přiřazení lektora". Do názvu školy prosím vyplňte školu, kterou dítě navštěvuje, město a ročník, který teď dokončil.

Co o programu říkají

naši klienti:

„ Pokrok je vidět již po prvních měsících. Program SciLEARN bych doporučila všem, kdo chtějí podpořit a upevnit  přirozenou cestou výuku anglického jazyka...“ MUDr. Lucie Šefrhansová, Ph.D. 
 
Zaznamenala jsem velké zlepšení ve výslovnosti slov, vazbě jednotlivých sekvencí ve větě, v plynulosti a rychlosti čtení. A hlavně slyším - pokud na mě mluví někdo v angličtině. Program nadšeně doporučuji všem, kteří se chtějí zlepšovat ve své angličtině v klidu svého domova, bez stresu a dle svých časových možností. MUDr. R. Petrová
 
Dceru program baví, ráda v něm pracuje. Výslovnost se jí postupně zlepšuje, její porozumění angličtině je také lepší. Zároveň se mi zdá, že má ve škole i méně problémů s psanou angličtinou, ve které dříve opravdu tápala. Program doporučuji, jeho používání je jednoduché a zábavné. Lucie R.
 
A už po pár měsících cítím obrovské zlepšení. Program je přesně to, co jsem potřebovala. Naslouchá mě, opravuje mne, a teď už chápu, proč se mi stávalo při komunikaci v angličtině, že mi lidé nerozuměli. Také v porozumění angličtiny dělám pokroky. S programem to jde opravdu tak nějak lehce a samo. Lenka Továrková
 
Pro mne jedna z nejlepších investic do výuky anglického jazyka, kdy mne učení opravdu baví a vidím jak se postupně zlepšuji. Petr M.