OBJEDNÁVKA

Výuka angličtiny pro školáky pomocí online programu Scilearn English

přes prázdniny 2020

Chtějí se Vaše děti učit angličtinu s programem SciLearn English přes prázdniny 2020? 

Tato nabídka platí POUZE pro žáky základních a středních škol (a předškoláky).

Objednáním programu v této nabídce speciálně vytvořené pro školní děti získáte pro Vašeho školáka:

  • Přístup k SciLearn English na červenec a srpen 2020
  • Verze Plus tzn. student může pracovat až 5x týdně 50 minut
  • Neomezené náhrady do konce srpna 2020
  • Neomezený počet modulů - po ukončení modulu vám hned zapneme další.
  • Podpora lektora - nejste v tom sami, vždy se máte na koho obrátit, když si s něčím nebudete vědět rady
  • Pravidelné zasílání týdenních přehledů práce v programu.
  • Program bude přesně na míru studentovi a bude se mu přizpůsobovat každým kliknutím myši.

Objednávka

Program objednáváte pro své dítě na měsíc červenec a srpen 2020. Do objednávky je nutné vyplnit jméno Vašeho lektora SciLearn English, který Vám do teď účet v programu spravuje, a do názvu školy prosím vyplňte školu, kterou dítě navštěvuje, město a ročník, který teď dokončil.

Co o programu říkají

naši klienti:

„ Pokrok je vidět již po prvních měsících. Program SciLEARN bych doporučila všem, kdo chtějí podpořit a upevnit  přirozenou cestou výuku anglického jazyka...“ MUDr. Lucie Šefrhansová, Ph.D. 
 
Zaznamenala jsem velké zlepšení ve výslovnosti slov, vazbě jednotlivých sekvencí ve větě, v plynulosti a rychlosti čtení. A hlavně slyším - pokud na mě mluví někdo v angličtině. Program nadšeně doporučuji všem, kteří se chtějí zlepšovat ve své angličtině v klidu svého domova, bez stresu a dle svých časových možností. MUDr. R. Petrová
 
Dceru program baví, ráda v něm pracuje. Výslovnost se jí postupně zlepšuje, její porozumění angličtině je také lepší. Zároveň se mi zdá, že má ve škole i méně problémů s psanou angličtinou, ve které dříve opravdu tápala. Program doporučuji, jeho používání je jednoduché a zábavné. Lucie R.
 
A už po pár měsících cítím obrovské zlepšení. Program je přesně to, co jsem potřebovala. Naslouchá mě, opravuje mne, a teď už chápu, proč se mi stávalo při komunikaci v angličtině, že mi lidé nerozuměli. Také v porozumění angličtiny dělám pokroky. S programem to jde opravdu tak nějak lehce a samo. Lenka Továrková
 
Pro mne jedna z nejlepších investic do výuky anglického jazyka, kdy mne učení opravdu baví a vidím jak se postupně zlepšuji. Petr M.