Hledáte cestu, jak pomoci žákům učit se angličtinu, i když teď nemůžou do školy?

Doba, kdy děti nechodí do školy během pandemie koronaviru a zůstávají doma, se dá využít k tomu, aby si děti vylepšily své anglické dovednosti. Stejně tráví spoustu času na počítači. S naším programem se tento čas může změnit v posílení anglických dovedností - zlepší si poslech, výslovnost, naučí se spoustu nových slovíček i gramatiky, takže až se opět ve škole potkáte, bude radost s nimi trénovat konverzaci!

 

Pokud chcete dětem nabídnout to nejlepší, co současná věda nabízí, a jste ochotni vaše žáky v práci podpořit tím, je jim budete spravovat účty, sledovat jejich pokrok ve výkazech a budete jim k dispozici, když budou mít nějakou otázku, tak pro vás máme speciální nabídku na zbytek tohoto školního roku. Nebojte, z vaší strany to nezabere příliš času, vyškolíme vás zdarma a budeme vám vždy po ruce, když si s něčím nebudete vědět rady.

Mimořádná nabídka pro školy

Zašleme vám informace o speciální nabídce pro školy a informace týkající se učení angličtiny. Kdykoliv se můžete odhlásit. Naše zásady ochrany osobních údajů najdete zde >>.